partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soetie Może inaczej. Wiosna 2025 Yamala była świetna, jesień słabsza. A jesień 2024 Yamala była lepsza od tej 2025. Dlatego uważam, że ogólnie rok 2024 minimalnie lepszy jak dodamy jeszcze do tego Euro i w ogóle. No i w tym była kontuzja jeszcze na jesień, która chyba dalej mu minimalnie dokucza.
1
Raphinha 2025 miał słabszy niż 2024, Yamal podobnie. Dla mnie zdecydowanie Pedri.
0
@Arkon Bo OKC to mięccy i bananowi chłopcy.
0
@Esteban_ Tylko, że w ankiecie tutaj też prowadzi Alvarez XD
1
@Technik Mnie rozwala bardziej Casado na 6 XD
0
Nkunku gdyby nie te więzadła rozwalone to byłby świetnym grajkiem.
1
Ale to niesamowite kurestwo Fify było z tym, że zabroniły takim dzieciakom jak Lee grać w piłkę i realizować marzenie. Rozumiem ukarać klub, ale dzieciaka który wciąż marzy o wielkiej karierze? Mega skurwysyństwo.
7
@LOPEZ16 Nie. Raphinha, Pedri i Yamal są tak samo ważni. Jednego brakuje i zespół już traci na tym ogromnie.
6
Littler jest chory. Co za maszyna.
1
@FcPortoFan1999 Za gruby i się nie prześlizgnął
5
Brawo Hurrell!!!
0
@APTAPT Oby odpadł. Nie lubię go.
3
Na stronie śmietanki wrzucili artykuł "Obalając „Obalając »Negreirato«”". Powiem szczerze, że słabego artykułu, który miałby mnie do czegoś przekonać to ja w życiu nie słyszałem. Ładnie dobrane słowa, ma to wyglądać groźnie, bo pisanie o jakimś Al Capone itd, ale najważniejszego brak, czyli konkretów i argumentów.
1
@escarabajo Lookman się bawi
1
@blakkudium Czemu oni grają z PiSem?
5
@Comentateiro Z Pedrim ich walimy bez problemu
0
@19xavi93 Rogers lepszy
11
Ale ten Enzo jest wkur***. Już z samej twarzy wygląda jak głąb i burak.
2
@Adran360 Uganda Forever
1
@LeszekFCB Oni to inny wymiar
2
Synu, spakowany już?
1
Ile jeszcze setek milinów musi wydać Chelsea żeby jakkolwiek liczyć się w walce o mistrzostwo?
3
Co tam panie Sanchez? Cienko wam coś idzie.
0
@Sulimo Można wyjść na dwór
5
Ten Rogers dobry kocik
8
Przekręcenie Chelsea to zawsze słuszna decyzja
3
@Kessie Good Ebening
1
Liverpool w kryzysie wyprzedza już "potężną" Chelsea XD
0
Na ile miesięcy wypada Isak w ogóle?
3
@macio_944 Co jest prawilnego w City?