0

@Soetie Może inaczej. Wiosna 2025 Yamala była świetna, jesień słabsza. A jesień 2024 Yamala była lepsza od tej 2025. Dlatego uważam, że ogólnie rok 2024 minimalnie lepszy jak dodamy jeszcze do tego Euro i w ogóle. No i w tym była kontuzja jeszcze na jesień, która chyba dalej mu minimalnie dokucza.

1

Raphinha 2025 miał słabszy niż 2024, Yamal podobnie. Dla mnie zdecydowanie Pedri.

0

@Arkon Bo OKC to mięccy i bananowi chłopcy.

0

@Esteban_ Tylko, że w ankiecie tutaj też prowadzi Alvarez XD

1

@Technik Mnie rozwala bardziej Casado na 6 XD

0

Nkunku gdyby nie te więzadła rozwalone to byłby świetnym grajkiem.

1

Ale to niesamowite kurestwo Fify było z tym, że zabroniły takim dzieciakom jak Lee grać w piłkę i realizować marzenie. Rozumiem ukarać klub, ale dzieciaka który wciąż marzy o wielkiej karierze? Mega skurwysyństwo.

7

@LOPEZ16 Nie. Raphinha, Pedri i Yamal są tak samo ważni. Jednego brakuje i zespół już traci na tym ogromnie.

6

Littler jest chory. Co za maszyna.

1

@FcPortoFan1999 Za gruby i się nie prześlizgnął

5

Brawo Hurrell!!!

0

@APTAPT Oby odpadł. Nie lubię go.

3

Na stronie śmietanki wrzucili artykuł "Obalając „Obalając »Negreirato«”". Powiem szczerze, że słabego artykułu, który miałby mnie do czegoś przekonać to ja w życiu nie słyszałem. Ładnie dobrane słowa, ma to wyglądać groźnie, bo pisanie o jakimś Al Capone itd, ale najważniejszego brak, czyli konkretów i argumentów.

1

@escarabajo Lookman się bawi

1

@blakkudium Czemu oni grają z PiSem?

5

@Comentateiro Z Pedrim ich walimy bez problemu

0

@19xavi93 Rogers lepszy

11

Ale ten Enzo jest wkur***. Już z samej twarzy wygląda jak głąb i burak.

2

@Adran360 Uganda Forever

1

@LeszekFCB Oni to inny wymiar

2

Synu, spakowany już?

1

Ile jeszcze setek milinów musi wydać Chelsea żeby jakkolwiek liczyć się w walce o mistrzostwo?

3

Co tam panie Sanchez? Cienko wam coś idzie.

0

@Sulimo Można wyjść na dwór

5

Ten Rogers dobry kocik

8

Przekręcenie Chelsea to zawsze słuszna decyzja

3

@Kessie Good Ebening

1

Liverpool w kryzysie wyprzedza już "potężną" Chelsea XD

0

Na ile miesięcy wypada Isak w ogóle?

3

@macio_944 Co jest prawilnego w City?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?