pax

1

acha, ok, dziękuje, widocznie źle zinterpretowałem Twoje słowa.

pax

1

nie można tego było tego napisać, muszę sie prosić po kilkanaście razy, pisac po kilka wiadomości do trzech redaktorów, wystarczyłby kilka zdań napisać wcześniej a nie po 12 dniach. Poza tym czy potrzeba pisać osobny artykuł jako odpowiedz nie wystarczyło dać korektę ?? Mam nadzieje ze jak artykuł będzie się odnosił głównie do moich uwag, więc mam nadzieję, że będę się mógł zrewanżować podobnym artykułem.

pax

2

Messi nie ma słabszego okresu, słabszy okres to ma Martino, który nie potrafi poukładać drużyny. Messi zawsze mało biegał, chociaż miał najwięcej dryblingów i sprintów, teraz tego nie ma. Ustawienie go na typowej "9" bez jakiegokolwiek wsparcia i klepanie bezsensowne na 40 metrze Iniesta-Cesca i Xaviego wymusza grę tyłem do bramki w której Messi jest słaby. To jest pierwszy taki sezon gdzie Messi gra tylko i wyłącznie na szpicy - nawet za Villanowy tak nie było. Zawsze jak dostaje piłkę i jest przodem do bramki pojawia się zagrożenie dla przeciwnika. Jednak on w tym sezonie nie zbyt często cofa się po piłkę do linii pomocy, bo nie ma miejsca (w pomocy jest Xavi-Iniesta-Cesc i Busquets, dodając wspierających ofensywę Alvesa i Albę to Messi były 7 zawodnikiem w tej linii)i nie miałby komu nawet zagrać z przodu..

pax

0

Ale nie kreował sytuacji, a od tego jest. Nie robił przewagi, dobrze dryblował i podawał na 40 metrze od bramki przeciwnika, a potem klapa.

pax

0

Pedro, Alexis, Tello też zapomnieli ?? Iniesta nie kreuje gry bo wszyscy się źle ustawiają.

pax

0

tzn. ?? na jakim poziomie ?? ilość wejść w pole karne, kluczowych zagrań, przegląd pola, asysty.

pax

2

Tylko po jednym meczu broniłem Alvesa w cdR gdzie zagrał dobre zawody a redakcja okłamała wszystkich w opisie i wystawiła mu ocene 1. Nie chcę pisać że jego wrzutki są doskonałe - bo nie są. W dzisiejszym meczu pomijając to po których padły samobóje i tak były o niebo lepsze od wrzutek Pedro czy Adriano. Tylko skąd się biorą wrzutki Alvesa - z fatalnej postawy Iniesty, Fabregasa, xaviego w kreacji gry. Jeśli nasi wspaniali pomocnicy nie potrafią stworzyć przewagi, wygrać dryblingu, posłać otwierającego podania to za to bierze się alves ze swoimi nie doskonałymi wrzutkami. Wrzuca a może cos wpadnie i dzisiaj wpadło dwa razy, można się z tych bramek śmiać, ale wystarczy porównać co stworzył Iniesta w tym meczu. Ile razy zagrał prostopadłą piłkę, ile miał kluczowych podań, ile asyst ? Kto nie próbuje ten na pewno nie wygra.

pax

0

Iniesta świetny zawodnik, ale od kilku spotkań totalnie bez formy.

pax

0

jedyną osoba która jest władna to trener, jeśli trener akceptuje wrzutki to je dostaje.

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

znowu lewa strona wolna, czy adriano kiedyś wróci pod swoja bramkę ??

pax

0

A co ma messi do tego meczu ??

pax

0

tylko Messi ciągnie grę

pax

0

śmiać się chce, w komentarzach Alves odpowiedzialny za wszystko oprócz globalnego ocieplenia i wojny w Afganistanie

pax

0

Nie dam za wygraną, przez cały dzień świąt oglądałem 5 razy mecz i spisywałem statystyki. Wyszły straszne przekłamania redakcji, wymyślone sytuacje, po prostu kłamstwa.

pax

0

Nowomowa,
Tak, ja używam statystyk - Alves miał najwięcej odbiorów w całym meczu (8) i najwięcej powrotów w kontrach Realu (4) z wszystkich bocznych obrońców , Alba i Adriano - łącznie 1 powrót, Brak powrotów przy kontrach Realu - Alves - 3, Alba 4, Adriano 2.
Jakich argumentów uzyłeś ??
Jeśli chodzi "gówno" nie chodziło mi o moja znajomośc Twojego zycia, ale o Twoje słownictwo, no, ale to trzeba zrozumieć - po prostu o kulturę.

pax

0

zauważ jedno, odniosłem się do jednego spotkania, w którym został fatalnie oceniony. Wszystkie wrzutki w tym spotkaniu szły w pole karne, połowa na nogi i głowy zawodników barcelony, wracał i biegał więcej od Alby.

pax

0

Widzę totalny hejt większości na Alvesa. Nie chcę pisać o wszystkich spotkaniach, ale np. w meczu w którym redakcja przekłamała opisy i oceny został oceniony na 1, a był jednym z najlepszych na boisku. Nie wiem jak jest w innych spotkaniach, nie analizowałem tego, ale jak ktoś kto jest jednym z najlepszych dostaje 1 to widac że ktos ma niechęć do tego zawodnika.

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Znowu fatalne ustawienie składu, znowu 50 tysięcy podań wszerz boiska na 40-50 metrze. Tylko po co.

pax

0

szkoda, bo ostatnio był kwas w lutym ze względu na hejty na messiego i miało się coś zmienić. Przede wszystkim szacunek wobec forumowiczów

pax

0

Które bramki ?/ Z Realem czy z innych spotkań ? Poza tym, on sie nie zapędzil, ale barcelona gra taka taktyką z wysunietymi bocznymi obrońcami i wtedy ich strony sa asekurowane, czy to Alvesa wina że ktoś z asekurujących zawalił asekurację ??

pax

0

zgadzam się z grą ofensywna i w podobnym tonie kończę wlaśnie felieton, ale nie zgodzę sie co do Alvesa, ktory wraca sie więcej do obrony niz np. Alba, co pokazał mecz w CdR z realem. Alves dostal ocenę 1 a w ciagu 90 minut nie wrócil do obrony 3 razy, Alba dostał ocene 7 za to że 4 razy do obrony nie wrócił i to w ciągu 45 minut. Nie wierz w to co sugerują w ocenach i wypowiedziach niektórzy forumowicze. NIe piszę, że Alves gra dobrze, ale że na tle np. Alby on wraca do obrony dużo częściej.

pax

0

czekam i czekam, odpowiedziałem w 60 postach, napisałem na priva do oceniajacych i czekam. Wymyślili sytuacje meczowe których w meczu nie było aby jednemu podnieść a innemu obniżyć ocenę. Jak sądzę staje się persona non grata.

pax

0

To, że Leo biega mniej nie jest jego winą. Tylko Martino i Cesca. właśnie pisze o tym felieton, jeśli redakcja go puści to wtedy ocenicie moje argumenty- jeśli... bo ostatnio mijają mnie szerokim łukiem, za krytykę ocen i opisów w cdr z realem, więc nie wiem czy go opublikują.

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Jak zwykle jak ktoś nie ma argumentów w dyskusji ze mną zaczyna bluzgać, ale nic merytorycznie nie potrafi napisać.
Odniosłeś się do tego co napisałem - nie. odniosłeś się do tego że boczni obrońcy grają bardzo wysoko w ofensywie - nie. Odniosłeś się do statystyk że Alves w tym meczu wracał się najczęściej z wszystkich bocznych obrońców - nie. To co napisałeś ? Nic, kilka zdań o sobie, kilka zdań o Alvesu - ale nie merytorycznie (bo to co napisałeś ma się nijak do meczu z Realem), kilka bluzgów osobistych na mnie i to wszystko. Wyładowałeś frustrację, podniosłeś swoje ego - super. następnym razem użyj jakiś argumentów w dyskusji, bo mimo wielkiego krzyku Twoja odpowiedź jest beznadziejna. nie będę zniżał się do twojego poziomu i pisał że wiesz gówno, to jest twój poziom.

pax

0

czasem dostawał 7-8 i wtedy reagowałem jak ty teraz :-)

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Czy będzie korekta ocen w meczu CdR z Realem ??
czekam i czekam a redakcja nie szanuje swoich forumowiczow.
Popełniliście błędy - ludzka rzecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?