pax

0

Cieszy mnie porażka Realu i pewne zwycięstwo Barcelony. Jednak odrobinę szacunku do odwiecznego rywala by się należało. Do końca sezonu zostało 8 spotkań i różnie może być a Barcelona nie ma najlepszego terminarza. Trzy dni temu traciliśmy do Realu 4 punkty teraz o dwa go wyprzedzamy, miejmy nadzieję aby tak zostało. Mamy jeszcze trzy ciężkie mecze z Atletico i prawdopodobnie dwumecz z Realem/Bayernem lub Chelsea/PSG. Podobnie jak Real nie mamy silnej ławki - szczególnie jeśli chodzi o grę defensywną. Nie obrażajmy Realu, jego kibice sami to teraz robią :-)

pax

0

Ja ciągle jestem pod wrażeniem nerwów messiego. Dwa karne i dwa wykonane perfekcyjnie. I to po tym jak spalił setkę w pierwszej połowie.

pax

0

Szkoda, że brak Ci argumentacji, płakać sobie możesz ile chcesz, ale skoro coś twierdzisz to miej odwagę napisać dlaczego tak twierdzisz.

pax

0

To LM się skończyła ?? A Ronaldo został królem strzelców ?? Ale się napinasz, tylko argumentów Ci brak i przy każdej okazji jedni zlewają twoje komentarze inni wykazują kompletną pustkę merytoryczną w nich.

pax

0

Oby nie dostał za to bana przez federację, za niesportowe zachowanie, prowokujące i poniżające kibiców drugiej drużyny.

pax

0

Teraz jest Real, bo na razie liczy się stosunek bramkowy, na koniec sezonu przy równej liczbie punktów bezpośrednie spotkania.

pax

0

Zarra pierwszy, skręt autokorekta

pax

0

Strzelca wszechczasów laliga. Messi jest trzecie, di stefano drugi, zagra pierwszy. Messi i tak już przeszedł do historii.

pax

0

Co ten komentator pier.., że Messi niechętnie gra z kolegami, wystawil już piłkę Xaviemu, 2 razy Alexisowi, i dwa razy Pedro, Messi za mało próbuje sam skończyć. I jeszcze ten przytyk odnośnie egoizmu Messiego w meczu z MC, pewnie szczególnie wtedy gdy wystawił Neymarowi piłkę na 5 metrze

pax

0

no nie wiem. Alexis strzelił z 5 metrów prawie na pustaka. jednak mało widoczny a na pewno mniej widoczny od pedro, którego cały czas uruchamia iniesta i messi.

pax

0

Messi cały czas zespołowo, ale hejterzy i tak napiszą o egoizmie.

pax

0

ciebie czy tatusia, iniesta zagrał dwa ostatnie mecze mega słabo. po jednej dobrej akcji przez 90 minut. oprócz wyzwisk potrafisz sklecić jakies zdanie, Wątpię.

pax

0

brak skuteczności, ale jest rozegranie, z iniestą byłoby gorzej

pax

0

A co do ocen, to żal mi jednego. Że redakcja (oceniający) odpowiada tylko na te argumenty na które jest mu wygodnie (tak było przy meczu z MC i teraz też). Tak samo było ostatnio po czym zrobiło się nieciekawie. Pisałem i podawałem rzeczowe argumenty po meczu z MC i dzisiejszym - zero odpowiedzi. Przecież nie chodzi po 3-4 meczach bez odpowiedzi z strony redakcji, pisanie elaboratu i wywoływanie jakiegoś rokoszu, raczej chodzi o wzajemny szacunek. W meczu z MC wystarczyła wypowiedz jednego forumowicza która nie napisał nic nowego, tylko powtórzył po redakcji ten sam argument aby obniżyć notę Messiemu za nie bieganie, jeżeli ja piszę argumenty, podaję statystyki panuje cisza. Potem się dziwicie że robi się na forum nieprzyjemnie, wystarczy szacunek wobec drugiej strony, nawet nie o zgodzenie się z argumentami.

pax

0

Wątpię, tu mimo szumnych zapowiedzi nic się nie zmienia. Na książkię nie mam czasu, ale może kiedyś pokusze się o jakąś analizę opisów i ocen.

pax

0

Pique zagrał gorzej od bartry. O podwyższeniu oceny dla messiego i obniżeniu dla iniesty możesz tutaj zapomnieć

pax

0

to jeszcze jedno pytanie do redakcji. Bynajmniej nie w kwestii wymiany poglądów. Czy statystyki bierzecie z jakiegoś portalu czy sami wypisujecie ??

pax

0

Messi dostaje zawsze najgorsze opisy a ocen praktycznie nigdy nie ma zawyżonych. Według Ciebie zasługuje na 1,5 mimo że przeprowadził jedyną udaną akcję zakonczona golem i to 5 minut po utracie bramki dając pozostałym sygnał do ataku ?/ W takim przypadku Pedro, Alexis i Iniesta musieliby dostać po 0, bo nic nie wnieśli do meczu i zmiany wyniku ani obrazu gry. Messi nigdy nie jest wywyższany przez redakcję, wprost odwrotnie

pax

0

pisałem ci że trafię z opisem i wyborem ZM, nie wierzyłeś, tutaj jest wszystko przewidywalne.

pax

0

Jak Messi robił wszystko, był pod grą i brał udział w każdej akcji to było źle bo to była Messidependencja. Gdy Messi jest mało pod grą, ma mniej podań i mniej bierze udziału w akcjach to źle i znaczy że w meczu nie istniał. Tak źle i tak nie dobrze. W kolejnym meczu Messi zanotowuje najmniejsza liczbę strat, ale o tym z opisu się nie dowiesz, Iniesta 3 straty odnotowane w opisie - Messi 3 starty brak takiego opisu. Jak zwykle 85 % opisy anty mesii, oczywiście nie zagrał najlepszego spotkania, ale znowu się robią takie opisy jakie były, a miało być pewne katharsis, jednak widać że nic z tego nie wyszło. Do kilku osób napisałem przed ukazaniem się ocen kto zostanie ZM i jakie będą opisy i oceny, sprawdziło się w 100% bo wiadomo że tu jest tak jak jest. W meczu z MC tez redakcja wczytała się tylko w argumenty dotyczące jednego zawodnika i mimo że było to już te same argumenty które były w opisie to i tak obniżono notę temu zawodnikowi. Jak są argumenty przeciwko obniżeniu noty pupilkom redakcji, tu nie chodzi nawet o obniżenie, ale przynajmniej o odpowiedź. Bo odpowiedź ze strony redakcji można liczyć tylko wtedy jak redakcja się zgadza z jakimś poglądem. Iniesta którego darzę wielkim szacunkiem po prostu nie poradził sobie w tym meczu, bez cesca i Xaviego i z dwoma def. pomocnikami tylko on był odpowiedzialny za to jak wyglądała gra ofensywna i całkowicie się pogubił. Jedna akcja z Pedro, na cały mecz to fatalne wyniki, Messi mając mało dograń, a praktycznie wcale bo kreacja Iniesty była na poziomie zerowym, sprawiła że jedyna bramka padła gdy Messi sam wziął się za rozgrywanie i wykończenie bo po prostu nie było komu. nie uważam że ZM powinien być Messi, najlepiej nie przyznałbym tego tytułu nikomu, ale wybór Iniesty który grał bez wyrazu i nie dał swoja grą niczego zespołowi, mimo że w odróżnieniu od messiego był pod grą jest nie profesjonalne.

pax

0

W tym przypadku gdy drużynie nie szło, messi zrobił jedna akcję która dała wyrównanie, sam ja rozpoczął i precyzyjnym strzałem zakończył. Nie był to jego dobry mecz, ale jak widać zrobił więcej niż każdy inny.

pax

0

Wyobraz sobie że przy niekorzystnym wyniku messi bierze ciężar na siebie, rozprowadza akcje i strzela bramke. Ty chcesz ocen za bieganie a nie za bramki, u ciebie valdes miałby zawsze 1 bo biega najmniej.

pax

0

Nigdy praktycznie nie daje, bo tu od messiego wymaga się więcej niż od pozostałych

pax

0

A już myślałem że dlatego że rozpoczął akcję a następnie ją doskonale wykończył. W sumie masz rację, inni dali więcej aby zwyciężyć, tylko czemu wynik jest taki, a jedyną bramkę strzela messi.

pax

0

Jak real miał piłkę to messi stał w bezruchu w polu karnym , chyba u ciebie w fifa. Na mój komentarz odpowiedziale praktycznie nie ns temat. A na temat orgazmu to dziecko może będziesz miał coś do powiedzenia za kilka lat jak dorosniesz.

pax

0

Iniesta kolejny słaby mecz i kolejny pozytyw od redakcji. Przepowiedziałem zm i opisy już wczoraj. Iniesta nie powołał zadaniu, na nim przy braku xaviego i cesca spoczywalo kreowanie i rozgruwanie. Jedna dobra akcja na całe spotkanie, brak prostopadlych podań, prawie brak penetrujących dryblingow, oprócz już tej jednej akcji z pedro brak czegoś twórczego. Messi nie widoczny przez całe spotkania, przy wyniku 0:1 wziął na siebie ciężar gry, rozpoczął akcję i sam ją wykończył. Iniesta bladzacy jak dziecko we mgle. Był pod grą ale był totalnie bezproduktywny. Nic nie zrobił aby odmienić oblicze spotkania. Opis jak zawsze pozytywny, messi jak zawsze negatywny.

pax

0

Niestety drużyna dostała zadyszki, jednak jedynym winnym staje się leo Messi, czyli ktoś kto jako jedyny się stara i utrzymuje poziom. Lider bramek, asyst i kluczowych podań od kiedy wrócił po kontuzji. On nie musi non stop biegać, aby wypełniać swoje boiskowe zadania. Niestety reszta drużyny daleko poniżej normy, forma Alexisa, Pedro czy Iniesty zapadła się pod ziemię. Nie leo ich powstrzymuje, nie on zagarnia egoistycznie wszystkie dogrania, to raczej oni mają kryzys.
Wszyscy czepiacie się jego dreptania, nie przez jego dreptania Barcelona traci bramki w obronie, a gdyby tylko dreptał nie strzelałby tyle brak i przy tylu asystował.

pax

0

to są już oceny ??

pax

0

No właśnie stary tak nie jest. W meczu z mc miał jedno dobre otwierające podaniem. W meczu z rsss nic nie grał. Miał w pełni możliwe do wykazania się. On miał napędzać i kreowcać. Nie miał penetrujących dryblingow, nie miał prostopadlych podań, nie kreował sytuacji, o asystach czy bramkach nie wspominajac. Jeden fatalny strzał. Bezproduktywna gra iniesty można podsumować bramką messiego, który sam rozpoczął akcję i sam wykończył. A iniesta mimo że cały czas pod grą był jak dziecko we mgle. Napisz co takiego zrobił w tym meczu.

pax

0

Musieliby dać Messiemu, a tu to niemożliwe. Zobaczysz jutro, zawodnikiem meczu zostanie Iniesta, który nic nie zrobił, bez bramki, asysty i kluczowych podań, zero kreacji gry, często w posiadaniu piłki z którego nic nie wynikało. Messi zagrał dość przeciętne zawody, ale był moment że wziął ciężar gry na siebie, rozpoczął akcję i potem sam skończył. Nic więcej nie zrobił, ale to i tak było coś w porównaniu np. z Iniestą. Jutro się okaże czy mam rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?