pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 W sumie ta gra się tak skurwi*a po patchu że byle kto z 90+ pace jest teraz bogiem. Bronić się kompletnie nie da
3
Całkiem przyjemny koncert Andreii Bocelliego w Gdańsku był. Polecam się wybrać jak będzie kolejny raz i ktos nigdy nie byl.
0
@Transu96 Messiego za tyle kasy? Słabo wygląda ta karta. Eusebio wymienny?
0
@Gall Są chyba pogłoski o filmie. Serial się zakończył już niestety
3
Bardzo dobre i spójne zakończenie Last Kingdom. Trochę w 5 sezonie się gubiłem kto jest kim w rodzinie itp i momentami chaotycznie było prowadzone ale podsumowując świetnie się bawiłem przez te 5 sezonów. Jeden z moich ulubionych seriali na mojej liście.
2
To co, Argentyna jakiś remisik
2
@Kgorecki2500 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @ptrx
To co oni zrobili z tą grą po patchu woła o pomstę do nieba. Miałem mecz gdzie wynik w 27 minucie 7-5 był. Nie da się praktycznie zatrzymać paceujących zawodników a obrona się rozjeżdża. Zakończyłem WL na bilansie 7-13 gdzie przed patchem wbiłem 14-6. Masakra po prostu.
0
@ChampionLW what? Czemu
23
Żaden selekcjoner reprezentacji nie wzbudzał u mnie tak negatywnych emocji jak Michniewicz.
1
Przecież ta odprawa Michniewicza to jakiś skandal. "tych 3 z tyłu gra w jednym klubie i są mocni, na defensywnym Alvarez - on jest z Ajaxu Amsterdam a ten z boku to nie ważne"
0
@MesQueUnClub_87 Ja biorę paczki ale gra po patchu mnie rozpie***a po prostu. Znowu tylko paceowanie skrzydłem. Odechciało mi się grać.
2
@ranger3120 Koleżanka nazywa się Viktoria Podmanicka.
0
@ranger3120 Zależy kto pyta
1
Trochę słodkości przed meczem
https://ibb.co/8sC5tNB
https://ibb.co/qsDpbYB
1
@Emhyr Możliwe że literówka i Xdd a chodziło mu o xD
4
@Kgorecki2500 U mnie 2 dni temu Marquez WC hero z paczki z Hero i całkiem zadowolony jestem. Dziś będzie testowany na CB obok Van Dijka. Podobno ma ukryte moce w grze i wygląda lepiej niż na statach.
1
@SteuerFreiMoney Foxx jak zawsze w formie
1
@Kessie Pewnie nawet bluetootha do gadania nie ma ten złom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Gram właśnie ta formacją od 2 tyg i jest bardzo spoko. Mocna tez się stała 41212(2)
0
@Criss18Barca Bo są kozackie.
1
Die deutsche Nationalmannschaft spielt großartigen Fußball
2
@Katalonbar Dziwi mnie że nie zdobył golden boya. Najlepszy obok Bellinghama młodziak
0
Miłego słuchania
2
@Kgorecki2500 Ja niebawem ruszam i zamawiam z żurawiną. Cóż niestety wszędzie ceny wzrastają ale na drwala zawsze warto.
0
@macio_944 Tak na serio to teraz żałuje że odinstalowałem RDR2 przy 55% bo nawet naszła mnie ochota po 2 latach jednak od początku za chiny nie chcę rozpoczynać.
0
@macio_944 Zawsze będzie miło sobie odświeżyć najlepszą grę wszechczasów obok Gothica 1 i 2NK :> (a nie jakieś kowboje na koniu)
0
@FcPortoFan1999 Jak Muller włączy tryb Mullera to nie będzie co z kitajców zbierać. Wielki Tomek ich wyjaśni
0
@MateuszGotowka99 Na pewno lepsze warunki do pracy i sama organizacja klubu. Masa była pogłosek o amatorszczyźnie i zaniedbaniach w Barcelonie, chociażby siłownia nieczynna, zwalnianie personelu itp. Bartomeu zrobił pierdolnik.
W City nowoczesne obiekty szkoleniowe, biura, centra szkoleniowe itp.. Mało się o tym mówi a dla managera ma to pewnie duże znaczenie.
2
@arasz1819 Wczoraj miałem ok 30 sekund jak obserwowałem na falshscore i komentarze na LR