pt9

1

@Transu96 W sumie ta gra się tak skurwi*a po patchu że byle kto z 90+ pace jest teraz bogiem. Bronić się kompletnie nie da

pt9

3

Całkiem przyjemny koncert Andreii Bocelliego w Gdańsku był. Polecam się wybrać jak będzie kolejny raz i ktos nigdy nie byl.

pt9

0

@Transu96 Messiego za tyle kasy? Słabo wygląda ta karta. Eusebio wymienny?

pt9

0

@Gall Są chyba pogłoski o filmie. Serial się zakończył już niestety

pt9

3

Bardzo dobre i spójne zakończenie Last Kingdom. Trochę w 5 sezonie się gubiłem kto jest kim w rodzinie itp i momentami chaotycznie było prowadzone ale podsumowując świetnie się bawiłem przez te 5 sezonów. Jeden z moich ulubionych seriali na mojej liście.

pt9

2

To co, Argentyna jakiś remisik

pt9

2

@Kgorecki2500 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @ptrx
To co oni zrobili z tą grą po patchu woła o pomstę do nieba. Miałem mecz gdzie wynik w 27 minucie 7-5 był. Nie da się praktycznie zatrzymać paceujących zawodników a obrona się rozjeżdża. Zakończyłem WL na bilansie 7-13 gdzie przed patchem wbiłem 14-6. Masakra po prostu.

pt9

0

@ChampionLW what? Czemu

pt9

23

Żaden selekcjoner reprezentacji nie wzbudzał u mnie tak negatywnych emocji jak Michniewicz.

pt9

1

Przecież ta odprawa Michniewicza to jakiś skandal. "tych 3 z tyłu gra w jednym klubie i są mocni, na defensywnym Alvarez - on jest z Ajaxu Amsterdam a ten z boku to nie ważne"

pt9

0

@MesQueUnClub_87 Ja biorę paczki ale gra po patchu mnie rozpie***a po prostu. Znowu tylko paceowanie skrzydłem. Odechciało mi się grać.

pt9

2

@ranger3120 Koleżanka nazywa się Viktoria Podmanicka.

pt9

0

@ranger3120 Zależy kto pyta

pt9

1

Trochę słodkości przed meczem
https://ibb.co/8sC5tNB
https://ibb.co/qsDpbYB

pt9

1

@Emhyr Możliwe że literówka i Xdd a chodziło mu o xD

pt9

4

@Kgorecki2500 U mnie 2 dni temu Marquez WC hero z paczki z Hero i całkiem zadowolony jestem. Dziś będzie testowany na CB obok Van Dijka. Podobno ma ukryte moce w grze i wygląda lepiej niż na statach.

pt9

1

@SteuerFreiMoney Foxx jak zawsze w formie

pt9

1

@Kessie Pewnie nawet bluetootha do gadania nie ma ten złom

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

0

@Kgorecki2500 Gram właśnie ta formacją od 2 tyg i jest bardzo spoko. Mocna tez się stała 41212(2)

pt9

0

@Criss18Barca Bo są kozackie.

pt9

1

Die deutsche Nationalmannschaft spielt großartigen Fußball

pt9

2

@Katalonbar Dziwi mnie że nie zdobył golden boya. Najlepszy obok Bellinghama młodziak

pt9

0

Miłego słuchania


pt9

2

@Kgorecki2500 Ja niebawem ruszam i zamawiam z żurawiną. Cóż niestety wszędzie ceny wzrastają ale na drwala zawsze warto.

pt9

0

@macio_944 Tak na serio to teraz żałuje że odinstalowałem RDR2 przy 55% bo nawet naszła mnie ochota po 2 latach jednak od początku za chiny nie chcę rozpoczynać.

pt9

0

@macio_944 Zawsze będzie miło sobie odświeżyć najlepszą grę wszechczasów obok Gothica 1 i 2NK :> (a nie jakieś kowboje na koniu)

pt9

0

@FcPortoFan1999 Jak Muller włączy tryb Mullera to nie będzie co z kitajców zbierać. Wielki Tomek ich wyjaśni

pt9

0

@MateuszGotowka99 Na pewno lepsze warunki do pracy i sama organizacja klubu. Masa była pogłosek o amatorszczyźnie i zaniedbaniach w Barcelonie, chociażby siłownia nieczynna, zwalnianie personelu itp. Bartomeu zrobił pierdolnik.

W City nowoczesne obiekty szkoleniowe, biura, centra szkoleniowe itp.. Mało się o tym mówi a dla managera ma to pewnie duże znaczenie.

pt9

2

@arasz1819 Wczoraj miałem ok 30 sekund jak obserwowałem na falshscore i komentarze na LR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?