pt9

0

@Comentateiro A w 1998 kto zrobił na tobie największe wrażenie? Był to mój pierwszy mundial w życiu cały obejrzany i byłem zafascynowany reprezentacją Holandii ale nie pamiętam nikogo takiego kto by się tak wyróżniał.

Messi w 2014 doczłapał się do finału ale motorycznie wyglądał koszmarnie na tym turnieju. Nie ma co porównywać do Maradony z 1986?

pt9

2

@MESSIah16 Ronaldo w 2002 roku, Forlan 2010

edit: fakt zapomniałem o Zidanie w 2006
Muller też był mega w 2014

pt9

0

@malicinho Ja nie lubię Argentyny. Graja od lat kupę, człapią po boisku i brak tam zgrania. 10km mniej przebiegniętych od Arabii wywołuje śmiech a każdy z nich robi mistrzów świata bo wygrali żenujące CA. Porażki Messiego mnie nie cieszą dodatkowo bo zawodzi cala drużyna

pt9

0

@macio_944 Hiszpania to bierze albo Niemcy. Oby. Żadne Argentyny, Francję czy Brazylie

pt9

2

Mam nadzieję że w Polskiej myśli szkoleniowej nadal nic się nie zmieni i najważniejsze dla trenerów dzieciaków będzie bieganie w lesie na obozach piłkarskich. Dzięki temu wyrobią sobie charakter i serducho

pt9

2

@The_Man Alemany już wie co ma robić.

pt9

0

@BorzyKrzys Tym bardziej te przepisy są debilne. Każde ciągnięcie za koszulkę to powinny być karne z automstu

pt9

0

@tobiasson92 Przecież z 5 sekund go ciągnął ewidentnie

pt9

0

No i elegancko. Trzeba gwizdać wszystko jak Argentynie dzisiaj to obrońcy będą trzymać łapska przy sobie

pt9

1

Przecież tu nikt nikogo nie asekuruje, każdy doskok spóźniony, linie nie potrafią się ustawić i współpracować. Wygląda jakby ta zbieranina grała ze sobą pierwszy raz.

pt9

2

Mój stary zasnął na fotelu i przebudź się własnym chrapem- podsumowanie tego widowiska

pt9

0

Który strzał naszych podobał wam się najbardziej?

pt9

0

@Hasszz Pod dobre HDMI podłączone?

pt9

0

Jakiś polski casemiro w studio na kanale sportowym

pt9

0

@xVENUMx W jakim to języku pisane?

pt9

0

101 vs 111 km przebiegniętych na korzyść Arabii. Przepaść

pt9

0

@Kessie Hiszpania 2010 to była jedna z mocniejszych reprezentacji w historii a największym sukcesem Argentyny to wygranie CA

pt9

1

Polska vs Argentyna o awans w ostatnim meczu i LR w rozsypce

pt9

0

kiedy się kończy ostatnia tercja tego meczu?

pt9

1

@Hajny Nie ma nawet co porównywać Hiszpanię z 2010 a Argentynę

pt9

2

@Kamiloza91 Nie zapominaj o 3-0 z Włochami w mega ważnym meczu superpucharowym nie wiadomo czego.

pt9

0

@Rhaan Z Barceloną Martinez wyglądał jak profesor

pt9

0

@Transu96 Nie, gramy o honor

pt9

5

@Marcelinho99 Cały czas się roznosi

pt9

1

W grupie C nie ma słabych drużyn a 1:0 to bardzo niebezpieczny wynik.

pt9

0

@DonAndresFCB Ale pierwszy był wątpliwy więc sędzia stwierdził że na 0 wychodzi

pt9

0

Pewnie Argentyna to wyciągnie ale z poważniejszym rywalem nie ma czego szukać. Trzask tyłków będzie przepotężny w fazie pucharowej.

pt9

0

@SkN Macie swoją mocarna Argentynę i wielkie CA gdzie są 2 drużyny na krzyż mocne

pt9

14

On na prawdę myśli że jest jakimś wybornym graczem

pt9

0

@lucca87 Nie no ME są o półkę albo dwie wyżej od CA jeśli chodzi o poziom.

Ostatnie 20 lat mistrzostw świata

2002
1.Brazylia
2.Niemcy
3.Turcja
4.Korea

2006
1.Włochy
2.Francja
3.Niemcy
4.Portugalia

2010
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy
4.Urugwaj

2014
1.Niemcy
2.Argentyna
3.Holandia
4.Brazylia

2018
1.Francja
2.Chorwacja
3.Belgia
4.Anglia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?