pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci Przegrywająca Barcelona która wydaje miliony dobrze się klika
1
Dla mnie spoko takie karne tylko żeby była konsekwencja i w każdym meczu byli na to uczuleni.
0
@Sysia11 Superpuchar europy, superpuchar ligi, superpuchar wójta itp. To są zawsze mecze o pietruszkę i rzadko kiedy pokazują siłę danego zespołu.
0
@Colon świetne są. Jedne z lepszych na turnieju
0
@geass Na razie gra się wybornie i Messiego bije na głowę odkąd poprawili pace w grze.
1
@lucca87 Mecze o pietruszkę a MŚ czy ME to inna liga, inny poziom, inna intensywność ale co ja tam wiem.. Na przykładzie Barcy powinniśmy doskonale to wiedzieć gdzie w LM jesteśmy bici od lat
0
@GeneralXavi Profesor Greg zawsze i wszędzie TOP
2
@MESSIah16 Argentyna gra gówno od lat opierając wszystko na tym aby Messi coś zrobił i okropnie obrzydzili mi tę reprezentację. Czuje że z kimś mocniejszym w fazie pucharowej będą bezradni jak zawsze.
0
@JordiAlbion Polska to pomarzy o 3 miejscu bo będzie ciężko
0
@barcelonaLM Na szczęście gladiatorzy poradzą sobie z Japonią bez niego. Oby potem wrócił
1
Nie lubię jakoś tej Argentyny. Wszyscy się jarają bo wygrali copa america gdzie poziom był średni a Brazylia grała jakby nie chciała tego wygrać. Fajnie jakby Messi miał MŚ aby ułomy nie kwestionowały tego czy jest GOAT ale zobaczycie że do półfinału nie dojdą.
3
@Cvzx Można na luzie. Ja do swojego biura TV z biura obok przywiozłem. Jeszcze napotkałem prezesa i pomógł mi przez próg przejechać bo kółka nie dawały rady.
https://ibb.co/5vVJLqN
1
Ładny traf z paczki 86+. Wskoczy za Messiego którego L/L psuje w grze i niski pace.
https://ibb.co/XxDNY0B
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @Transu96 @PatrychoO
0
Za Pepa takie wyprowadzenie piłki to było coś normalnego.
0
@Sulimo Jest normalnie. Śmietanka, Żewłakow i Iwanow
0
De Jongowi ryjek się zmienił na taki wredny. Dużo zbliżeń było teraz w TV. Jak do nas przychodził to był taki miły chłopak ale po tych akcjach z kontraktem widzimy złego Frenkiego.
1
@lucas/catalan Riccardo w końcu poza F1 w 2023?
2
@Sensible Wypadliśmy na kilka lat co najmniej z walk o takich piłkarzy
1
Jeszcze niecały miesiąc i ujrzymy Tomka Mullera jako króla strzelców podnoszącego złotego łysola (i nie jest to gianni infantino - celowo z małej).
https://ibb.co/bBCDnrw
0
@P33ck Piękny dostawiacz nogi. To już Lewandowski pakuje ładniejsze a ludzie gadają o jakiejś magii i czarach w przypadku R9. Tak to jest jak się wspomina z nostalgią czasy dzieciństwa.
2
@Comentateiro Ja miło wspominam Brazylię i niemiecki gangbang w półfinale. A dodatkowo teraz nikt na świecie nie ma takich zajezdni autobusowych.
Czemu ludzie tak nie lubią Bayernu, Niemców i Tomka Mullera? Ja ich cholernie uwielbiam a Tomek to jeden z lepszych graczy wszech czasów a do tego przesympatyczny chłopak.
https://ibb.co/5ny4mxk
1
@Rewolucja123 Dobrze, człowiek odpocznie od tego paździerza i zrobi sobie przynajmniej nadzieję przez ten czas że będzie przyjemność z oglądania gry Barcy.
0
@Rl9k1nG Isana rządzi
1
Czy spełnienie finansowe człowiek osiąga gdy w Rossmanie kupuje żel pod prysznic Adidasa czy inny za ponad 20 zł zamiast Isany za 3,99 PLN?
0
Ktoś wie o jakie konkretnie pieniądze walczył Mercedes z Ferarri przy zajęciu 2 lokaty w klasyfikacji konstruktorów?
2
@Deviler Pytanie co się bardziej opłaca?
+4 do mądrości czy -3 do czystości
0
Niestety Perez na miękko to weźmie
0
Ojej ale szkoda mi Hamiltonka
0
@draxidox To i to
0
@Kgorecki2500 Słabe wykończenie i drybling. Mam Fatiego na ławce i wydaje się dużo lepszy