pt9

0

@Joe_Pesci Przegrywająca Barcelona która wydaje miliony dobrze się klika

pt9

1

Dla mnie spoko takie karne tylko żeby była konsekwencja i w każdym meczu byli na to uczuleni.

pt9

0

@Sysia11 Superpuchar europy, superpuchar ligi, superpuchar wójta itp. To są zawsze mecze o pietruszkę i rzadko kiedy pokazują siłę danego zespołu.

pt9

0

@Colon świetne są. Jedne z lepszych na turnieju

pt9

0

@geass Na razie gra się wybornie i Messiego bije na głowę odkąd poprawili pace w grze.

pt9

1

@lucca87 Mecze o pietruszkę a MŚ czy ME to inna liga, inny poziom, inna intensywność ale co ja tam wiem.. Na przykładzie Barcy powinniśmy doskonale to wiedzieć gdzie w LM jesteśmy bici od lat

pt9

0

@GeneralXavi Profesor Greg zawsze i wszędzie TOP

pt9

2

@MESSIah16 Argentyna gra gówno od lat opierając wszystko na tym aby Messi coś zrobił i okropnie obrzydzili mi tę reprezentację. Czuje że z kimś mocniejszym w fazie pucharowej będą bezradni jak zawsze.

pt9

0

@JordiAlbion Polska to pomarzy o 3 miejscu bo będzie ciężko

pt9

0

@barcelonaLM Na szczęście gladiatorzy poradzą sobie z Japonią bez niego. Oby potem wrócił

pt9

1

Nie lubię jakoś tej Argentyny. Wszyscy się jarają bo wygrali copa america gdzie poziom był średni a Brazylia grała jakby nie chciała tego wygrać. Fajnie jakby Messi miał MŚ aby ułomy nie kwestionowały tego czy jest GOAT ale zobaczycie że do półfinału nie dojdą.

pt9

3

@Cvzx Można na luzie. Ja do swojego biura TV z biura obok przywiozłem. Jeszcze napotkałem prezesa i pomógł mi przez próg przejechać bo kółka nie dawały rady.
https://ibb.co/5vVJLqN

pt9

1

Ładny traf z paczki 86+. Wskoczy za Messiego którego L/L psuje w grze i niski pace.
https://ibb.co/XxDNY0B

@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @Transu96 @PatrychoO

pt9

0

Za Pepa takie wyprowadzenie piłki to było coś normalnego.

pt9

0

@Sulimo Jest normalnie. Śmietanka, Żewłakow i Iwanow

pt9

0

De Jongowi ryjek się zmienił na taki wredny. Dużo zbliżeń było teraz w TV. Jak do nas przychodził to był taki miły chłopak ale po tych akcjach z kontraktem widzimy złego Frenkiego.

pt9

1

@lucas/catalan Riccardo w końcu poza F1 w 2023?

pt9

2

@Sensible Wypadliśmy na kilka lat co najmniej z walk o takich piłkarzy

pt9

1

Jeszcze niecały miesiąc i ujrzymy Tomka Mullera jako króla strzelców podnoszącego złotego łysola (i nie jest to gianni infantino - celowo z małej).
https://ibb.co/bBCDnrw

pt9

0

@P33ck Piękny dostawiacz nogi. To już Lewandowski pakuje ładniejsze a ludzie gadają o jakiejś magii i czarach w przypadku R9. Tak to jest jak się wspomina z nostalgią czasy dzieciństwa.

pt9

2

@Comentateiro Ja miło wspominam Brazylię i niemiecki gangbang w półfinale. A dodatkowo teraz nikt na świecie nie ma takich zajezdni autobusowych.

Czemu ludzie tak nie lubią Bayernu, Niemców i Tomka Mullera? Ja ich cholernie uwielbiam a Tomek to jeden z lepszych graczy wszech czasów a do tego przesympatyczny chłopak.
https://ibb.co/5ny4mxk

pt9

1

@Rewolucja123 Dobrze, człowiek odpocznie od tego paździerza i zrobi sobie przynajmniej nadzieję przez ten czas że będzie przyjemność z oglądania gry Barcy.

pt9

0

@Rl9k1nG Isana rządzi

pt9

1

Czy spełnienie finansowe człowiek osiąga gdy w Rossmanie kupuje żel pod prysznic Adidasa czy inny za ponad 20 zł zamiast Isany za 3,99 PLN?

pt9

0

Ktoś wie o jakie konkretnie pieniądze walczył Mercedes z Ferarri przy zajęciu 2 lokaty w klasyfikacji konstruktorów?

pt9

2

@Deviler Pytanie co się bardziej opłaca?
+4 do mądrości czy -3 do czystości

pt9

0

Niestety Perez na miękko to weźmie

pt9

0

Ojej ale szkoda mi Hamiltonka

pt9

0

@draxidox To i to

pt9

0

@Kgorecki2500 Słabe wykończenie i drybling. Mam Fatiego na ławce i wydaje się dużo lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?