pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@galix22 I pozostawili lepsze wrażenie niż Polska która awansowała
1
@Kgorecki2500 Proste jest. Kładziesz, przyciskasz i zawijasz i gotowe. Rozluźnij palce i barki, nie pochylaj się tak nad tortillą. Ramiona prosto a kolana lekko zgięte. Nie dopuszczaj aby pracowały same przedramienia na sztywno.
0
@barteq It takes two jest świetne
3
@Encore Szkoda że tak mało. Dobrze że chcą się pozbyć tak przeciętnego gracza
1
@Kgorecki2500 Ja się przyczaję na Eto'o wersję WC ale nie wiem czy 1,5 mln starczy na niego. Sprzedałem Smolarka i Al-owariana. Świetne karty ale Eto to legenda Barcy
1
Bardzo słabe mając na uwadze to w jakim miejscu jesteśmy a w jakim Real przez ostatnie kilka lat.
5
@Janas11224 Daj znać jak ta Multipla bo córce na 18stkę coś trzeba kupić
3
@Kgorecki2500 Ja nie potrafię się cieszyć z tak małych rzeczy. Po prostu nie umiem. Gdybyśmy w grupie ograli Danie, zremisowali z Argentyną i dokopali Meksykowi to postrzegałbym to inaczej. Zremisowaliśmy z Meksykiem po fatalnej grze, wygraliśmy z Arabią po złej grze i przegraliśmy z Argentyną po kompromitującej się grze.
To tak jak dostać w szkole 5tkę z plastyki gdzie 90% klasy ją dostaje oraz 5 z chemii gdzie tylko ogarnięci ją dostali. Wiadomo że ma się wbite w tę 5 z plastyki bo to żadne osiągnięcie
0
10 mln za 25-latka grającego w Serie A kilka sezonów. Śmiech przez łzy
3
Ależ w tym 1986 roku na MŚ w Meksyku wyszliśmy z grupy. Piękne osiągnięcie i wspomnienie. Uwielbiam zasiadać w fotelu i powspominać to wyjście z grupy.
1
@Janiama No i co to wyjście daje? Na chwilę obecną pozostaje wielki niesmak. Za 10 czy 20 lat będą ludzie gadać i wspominać jak to Polska w 2022 wyszła z grupy? Nie, ludzie żyją chwilą i mało ich obchodzi co było 30 lat temu.
4
Fajny brak klasy
1
PS plus na grudzień. Wygląda super
-Mass Effect Legendary Edition
-Biomutant
-Divine Knockout
56
@AmigoBlancos Grecy przy naszej grze to była maestria futbolu
5
Szkoda że tak często zwłaszcza w Polsce trenerzy wykluczają skuteczna grę i ładną. Dlaczego nie można grać solidnie w obronie a jak już mieć piłkę przy nodze to próbować schematów kontr lub szybkich ataków? To co widzimy na tych mistrzostwach nie jest żadna tzw żelazną grą tylko furą szczęścia. Taka Chelsea w 2009 roku zagrała tak w obronie w dwumeczu że nie widziałem chyba nigdy czegoś takiego a mimo to jechała z nami szybkimi atakami i tworzyli non stop zagrożenie. Oczy bolą do dziś od tej padaczki którą ujrzelismy ale niebawem Francja więc to już będą ostatnie cierpienia. Mimo awansu to będę najgorzej wspominał nasza reprezentację że wszystkich turniejowych która nawet nie próbuję zrobić czegoś na boisku tylko liczy na cud.
1
@DanielVeB a ja tam wolę odpaść w ładnym stylu tworząc sytuację bramkowe i kreowac akcje. Co mi z takiego awansu gdzie i tak wiemy że odpadniemy z hukiem. Podejmując ryzyko jakiekolwiek jesteśmy w stanie zrobić niespodzianki a za Czesia jest 0 ryzyka.
2
@Kgorecki2500 Ja chyba się skusze na SBC Van Persiego jak będę miał tyle fodderu aby nie dopłacać.
2
Teraz rozumiem ludzi którzy kibicowali Argentynie. Nigdy nie widziałem takiej padaczki. Nawet Celtic z Barcą zagrał lepiej
3
Francja posrana ze strachu
8
Debilny przepis. Dawno już po strzale, piłka poza boiskiem a karny podyktowany. Przecież jest masa takich sytuacji w sezonie i nie widziałem aby karnego dawali
0
@Barca-Messi10 Strzały z zerowego kąta, próba wkręcenia z różnego i strzał rozpaczy z dystansu + niesłuszny karny. Ani jednej setki
0
Argentyna w zasadzie nic groźnego nie stworzyła. W obronie na razie świetnie. Z przodu padaczka
0
@Colon Ja oglądam o 20:00 Cardiff - Aston Villa. Może być fajny meczyk
0
@Sulimo Kup jej https://kfc.pl/menu/18013481 i niech ćwiczy dziewczyna po prostu.
2
@Comentateiro Nie masz tutaj racji bo może być większe piłkarskie święto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_Podlasia_w_II_lidze
3
@Danny Gaucho Nie, ale potrafiłem zjeść posiłek i nie ryczałem bo ktoś na mnie nakrzyczał w szkole. Przecież to jest wiek 2 czy 3 klasy. Niedługo będziemy bić brawo bo 16 latek potrafi zawiązać buta samodzielnie.
1
@Sulimo Słaba psycha i słabe radzenie skoro w wieku 8 lat trzeba pomagać w jedzeniu. Cóż, pokolenie słabych ludzi
2
@Comentateiro Przypadek? Nie sądzę
0
Wpiszcie w internetach "Messi antypolak" i wszystko staje się jasne. Wyłącznie tv i włączcie myślenie ludzie. Dokładnego linka wam teraz nie podam ale sobie wpiszcie i zobaczycie że jest tego pełno.
0
@paweldunajecfcb Dla nastolatka bardzo fajne bądź do luzackeigo ubioru. W liceum marzyłem o takich