pt9

0

@Panpiwkarz Dla mnie to tam się nie różni od pozostałych które oglądałem. Gra tak samo marna o ile nie gorsza.

pt9

8

@LS Na pewno lepiej odpaść w takim stylu niż w żadnym (mecze z Meksykoem, Argentyna)

pt9

1

Francja pokazała jak grać powinna Barcelona w niektórych meczach albo niektórych momentach meczów.

pt9

30

Kto waszym zdaniem lepiej broni? Szczesny na turnieju czy Stanowski Michniewicza?

pt9

2

@Crystal37 Mass Effect

pt9

0

@BorzyKrzys Kojarzę ja z tego kawałka



Niemniej zagraniczną Sanah najbardziej przypomina mi Jasmine Thompson.

pt9

1

@ptrx Ja mam jako rezerwowego i jest średni niestety.

pt9

0

@Kgorecki2500 @Transu96 @MesQueUnClub_87
Ta gra się stała tak żałosna po patchu i mam ochotę zrobić dłuższą przerwę. Z bilansów przed patchem 13 czy 14 winów tydzień temu wyszarpane 9 a teraz walczę o 7. Każdy mecz to walka o życie i przeciwnik dobierany o klasę lepszy. Jeden wielki syf

pt9

1

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 Masakryczna jest ilość błędów w FUT od 2 lat.

Ja otworzylem 3 paczkę Hero 86+ I znowu fajny taf - WC Brolin. Mam cały skład niewymienny(poza Hernandezem na LO) który wygląda bardzo fajnie. Kewell na razie bardzo spoko
https://www.futbin.com/23/squad/2142044

pt9

0

@Zoker Dlatego tym bardziej technologia powinna ich wspierać oraz ludzie na Varze. A niestety tak nie jest a ludzie na Var reagują sobie kiedy chcą bądź idiotyczne przepisy ich ograniczają w tym.

pt9

0

@Zoker Co w tym trudnego aby zrobić tak że gdy zawodnik jest faulowany i ewidentnie widać to na powtórce to gwizdnąć faul?

pt9

1

I dlaczego var nie może zareagować i dać rzut wolny? Fatalne przepisy jak zawsze jeśli chodzi o sędziów. Banda imbecyli z gwizdkami oraz ich przełożeni. Zawsze bezkarni, nieskłonni przyznać się do błędu nieomylni bogowie meczu.

pt9

1

Nie podoba mi się również pomysł superligi. Tebas zły bo Barcelonie nie pozwala kredytować się na potęgę?

pt9

1

@MesQueUnClub_87 U mnie też wpadł. Robi robotę ze Schweinschtaigerem.

@Kgorecki2500 Szkoda kasy na Torresa. Miernie wygląda. Dużo gorzej niż Fati który już dla mnie staje się bezużyteczny.

pt9

0

@Kgorecki2500 Nie widzę żadnych przecieków o Pedrim. Z kolei ptaszki cwierkaja że o Ferrana na LW będzie SBC

pt9

1

@Kgorecki2500 Ja jestem na takim etapie że mam praktycznie wszystko niewymienne i ciężko kogoś zastąpić.

pt9

1

@Coutinho007 Niestety dzień ma 4 razy w roku z jakimiś ogórkami.

pt9

2

@Coutinho007 Oczywiście że Coman. Dużo inteligentniejszy gracz na boisku z lepszymi decyzjami.

pt9

2

@MesQueUnClub_87 Stoichkova zawsze lubię w Fifie choć zawsze mi potem przeszkadza 3 słabszej nogi. Ja gram teraz Drogbą WC i daje mocno radę

pt9

0

@Kubox Kot jest najlepszym wyjściem

pt9

1

@Kgorecki2500 Araujo kozak. Grałem nim i jeden z lepszych ŚO w grze

pt9

1

@Kgorecki2500 Ja głupi myślałem że kupię sobie Eto WC a ten 3 mln stoi...

pt9

0

@LambiPL No nie. Trzeba było wchodzić do jakiegoś domu i zapisywać czy iść w wyznaczone miejsce. W normalnej grze naciskam esc, zapisz grę I wznawiam tam gdzie zakończyłem.

pt9

0

@koksik2700 Mnie GTA nigdy nie potrafiło wciągnąć. Zawsze sterowanie, zapisywanie gry i postępów było dla mnie mega nieintuicyjne w grach od Rockstars

pt9

0

Komentarz usunięty

pt9

0

Czasem mam ochotę aby ktoś w końcu mocno przyp****olił jakiemuś sędziemu który wydrukował mecz albo drużyna po prostu zeszła z boiska i przestała grać. Sędziowie to najgorsza zakała piłki i ich bezkarność.

Nie nawiązuje do sytuacji karnych Urugwaju bo widziałem tylko końcową awanturę z sędzią i nie znam sytuacji.

pt9

0

Bardzo fajny ten mundial. W 2018 i w 2014 był moim zdaniem słaby, zwłaszcza ten 2018 z jednostronnym finałem. 2010 był spoko choć Hiszpania była nudna. Oby przebili finał z 2006

pt9

0


Odprawa z Argentyną

pt9

3

@Fabik87 Można gdzieś zamówić preorder?

pt9

1

@Comentateiro i jakieś 726627828 goli Niemców*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?