pt9

5

A teraz usiądźcie wygodnie i wejdźcie w link. Zabiorę was do przyszłości całkiem niedalekiej.
https://ibb.co/TmQ51hL

pt9

2

Pozdrawiam całą LR ze Stogów w Gdańsku
https://ibb.co/qj1Mgyn

pt9

0

@Comentateiro Niestety tak to działa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że polskie produkcje są mega słabe. Ostatnio obejrzałem tutaj zachwalane Ranczo kilka odcinków i wytrzymałem może do 6

pt9

8

@Emhyr Argentyna i dobry futbol?

pt9

2

@Kgorecki2500 Neymar jest bardzo dobry zwłaszcza po patchu. Ja z kolei nie potrafię grać po patchcu. Zaliczyłem run 2-13 w rivalsach.

pt9

0

Jak ma się sprawa z dalszymi sezonami Modern Family? Jestem w połowie pierwszego i nie jest najgorszy aczkolwiek też nie zachwyca aby oglądać dalej. Mega irytuje też mnie postać Camerona która jest kompletnie nieśmieszna.

pt9

1

@xVENUMx
Ja jeżdżę 100 tys km rocznie od 8 lat i google mnie nie zawodzi. Było kilka incydentów przy nowych drogach. Automapa chwalona to była jakaś porażka. Na googlach jeździ najwięcej ludzi więc najdokładniej zbiera dane i pokazuje korki.

pt9

1

@escarabajo Niczym Barcelona - w presezonie piękna gra, wygrana w klasyku a w ważnych momentach marnie to się skończyło.

pt9

2

To jak to z tym dotknięciem w końcu było?
https://x.com/gr3gor_g3/status/1597323860168540160

pt9

0

@Yoshi94 Najpierw był post ale sie skumałem że jest na dole już więc dodałem komentarz. Jakie to ma znaczenie?

pt9

2

Komentarz usunięty

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

3

@gumaz
Ciężko stwierdzić. Trzeba wejść na pudelka i poczytać aby wyrobić własne zdanie.

pt9

1

@Mow_mi_Douglas Ja mam nadzieję że piłkarze skończą na fazie pucharowej przy pomocy Czesława a za kilka miesięcy go odwiedzą w więzieniu. Scenariusz idealny

pt9

2

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Transu96 @PatrychoO
2 paczki z hero - WC Carvalho i Marchisio
1 paczka z ikona - Moore 89
3x 84+ - nic ciekawego, sam fodder z których zrobiłem powyższe paczki

Niemniej oboje Hero wskakują do składu. https://www.futbin.com/23/squad/2142044

W zasadzie ciężko coś ulepszyć mając wolny budżet 400k.

pt9

1

LR upada po raz pierwszy

pt9

0

@clyde Ja mam gravela w swojej stajni rowerowej. Cube ma hamulce mechaniczne a Kroos hydrauliczne co jest dużą zaletą. Nie kupowałbym nigdy gravela z mechanikami bo potem wymiana jest bardzo kosztowna na hydrauliki. Temu Krossowi niczego nie brakuje, jest na GRX z czego Cube jest na gorszej Tiagrze. Kross dodatkowo ma świetne świetne obręcze DT Swiss a mało osób patrzy na koła i piasty w rowerach a jest to mega istotna rzecz. Jedynie design rowerów Krossa jest dla mnie trochę wsiurski i pospolity ale to rzecz gustu. Esker 6.0 ujdzie w tłoku.

Jak jest geometria rowerów gravel to teoretycznie im większa wartość stack tym wygodniejsza pozycja i mniej sportowa.

pt9

1

@Emhyr Nam to by się przydał pomocnik i boczny obrońca a nie kolejny skrzydłowy

pt9

0

@xparix Jako piłkarz często gadał wiele głupot że piłkarze nie chcieli grać w piłkę, trawa za wysoka, nasz styl jest jedyny słuszny itp.

pt9

1

Ten Olmo wygląda na bardzo ciekawego grajka. Ciekawe czy by się sprawdził w większym klubie.

pt9

0

@barcelonaLM Z tego co wiem to już przed sezonem zakładali i wiedzieli że będzie taki scenariusz. My nadal jesteśmy w topce wysokości pensji

pt9

4

Xavi od zawsze był odklejony więc nie dziwi taka wypowiedź.

pt9

0

Czyli szykuje się większa sprzedaż w lecie - stawiam na FDJ

pt9

0

@Arkon Tlyko że reprezentacja nie powinna być wyznacznikiem żadnym i odnosnikiem do klubu. Mamy ogromne braki w Barcy nadal. Odnośnie repry to jak Niemcy założyli pressing to Hiszpania nie wiedziała co się dzieje trochę.

pt9

1

@PatrychoO Jest masakra wielka. To co oni zrobili z tą grą wola o pomstę do nieba. Kupiłem Al Owairana i wystarczy nim biec w przód.

pt9

1

@Deviler Trwa to już kilka godzin. Od godziny 12. @BorzyKrzys Ty nawet piwnicy nie masz buhehehe

pt9

3

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Transu96
Robiłem WC swapy towarzyskie o zlotego gola i zrobiłem dziś wszystkie 10 tokenów i dostałem dziś bana od EA i nie mogę meczy rozgrywać bo wykryło że za dużo było rozegrane. Ta firma do zart.

pt9

1

@Comentateiro Czuje ze Niemcy dziś wygrają bo tak na prawdę do teraz nie wiem co się stało w drugiej połowie z Japonią. Fajnie jakby obie ekipy wyszły bo jednej i drugiej kibicuje najbardziej na tym mundialu.

pt9

1

@Transu96 W sumie ta gra się tak skurwi*a po patchu że byle kto z 90+ pace jest teraz bogiem. Bronić się kompletnie nie da

pt9

3

Całkiem przyjemny koncert Andreii Bocelliego w Gdańsku był. Polecam się wybrać jak będzie kolejny raz i ktos nigdy nie byl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?