0

Pytanie do znawców: Czy da się zrobić tak, że funkcja lokalizacji będzie się włączać razem z aplikacją i wyłączac razem z nią? Żeby nie była włączona cały czas tylko żeby działa razem z aplikacją.

0

Coś jak w 13/14? To nie dobrze. Bardzo niedobrze.

1

Co takiego robił Leo że mówicie o beznadziejnej grze? Pytam serio, bo nie oglądałem.

0

O kurde, faktycznie, mój błąd. :D

0

Edit:
PRAWIE takim składzie wygraliśmy LM w czerwcu! Vamos!

8

Tylko się nie utop w morzu samouwielbienia. ;)

91

Bale 8, Busi 21.

Bez komentarza.

9

Uwaga, wolny Ronaldo. Cieszę się że nie jestem na trybunach SB.

0

Benzema strzela w kratkę.

0

Sommer dzik co czyści. :O

0

Niezły ten Coman. Mam nadzieję że powrót Riberiego nie zatrzyma jego szybkiego rozwoju.

0

Jak wygląda sytuacja Paco Alacera? Albo Rodrigo? Oni by się nadali świetnie do nas, znają ligę itp. A Wolałbym któregoś z nich niż Lavezziego.

32

Także ten...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Nie umiem Ci pomóc z tego miejsca. Spróbuj reinstall AdBlockera i zobacz.

6

Puchar Króla znowu nieREALny?

2

AdBlocker.

12

Na pewno nikt nie ma jakiegoś zawieszenia sprzed 4 lat?

0

A na X360?

0

Były oceny za RSSS?

8

Ostatni raz się tak śmiałem jak Florek wymienił Ancellotiego na Beniteza.

1

6:1, dyskwalifikacje, gdzieś to już grali... :D

29

Na pewno nie na Real xd

4

I Nolito do tego i mamy 2 MSN :D

2

Villanovense = Roma :D

0

Munir! Sandro wow.

2

Samper dzik! Sandro brawo!

0

Jak tam Samper?

0

Nie wszyscy mają internet do takich rzeczy, może ma limitowany, albo za wolny? Weźcie wy do c**** czasem pomyślcie.

0

Ależ się przyjemnie czyta takie wiadomości..

0

Jak się nazywa ten ziomek w 2:20?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?