9 grudnia 2015, 21:43
0
Nie widzicie nazwy? ;)
9 grudnia 2015, 21:42
3
Czy tylko mi się wydaje że i Samper i Rakitić grają dzisiaj dobrze?
9 grudnia 2015, 21:29
Jeszcze w tym miesiącu nie był kontuzjowany, także spokojnie.
9 grudnia 2015, 21:26
Rakitić piła marzenie na wolne pole, Leo dopadł, ograł bramkarza i strzelił. Wszystko na fangolu.
9 grudnia 2015, 21:22
Nie ma szans na LM na YouTube, UEFA wszystko usuwa od razu.
9 grudnia 2015, 21:20
8
http://www.youtube.com/ Nie ma sprawy
9 grudnia 2015, 21:17
Za ile ten Calhanoglu?
9 grudnia 2015, 21:08
1
Redakcja śpi? Gdzie ban dla tego cholernego spamera?
9 grudnia 2015, 21:05
37
Już Rakitić dobry. Nieźli jesteście xd
9 grudnia 2015, 21:00
2
No Busquets, no party.
9 grudnia 2015, 20:51
Jak mnie wkurza jak 50% czasu piłka jest na aucie..
9 grudnia 2015, 20:31
Skąd to zdziwienie?
9 grudnia 2015, 19:26
Dzisiaj na niebiesko!
9 grudnia 2015, 07:12
86 goli - 2 tytuły 79 goli - 4 tytuły. Sami wybierzcie. ;)
8 grudnia 2015, 21:55
http://wiz1.net/channel1 Multirelacja.
8 grudnia 2015, 21:45
Oby to było tylko 10 dni.
8 grudnia 2015, 21:11
Hahaha :D
8 grudnia 2015, 21:10
Morata nie trafia z metra..
8 grudnia 2015, 21:06
Zdecydowanie. ;)
8 grudnia 2015, 21:04
Buffon co wyjmuje. Klasa.
8 grudnia 2015, 21:00
Wyjazdowe stroje Juve są przekozackie.
8 grudnia 2015, 19:42
24
Mam nadzieję że w KMŚ też dostanie szanse się wykazać.
8 grudnia 2015, 19:32
Który mecz zapowiada się najlepiej?
8 grudnia 2015, 19:14
Jeden z bardzo niewielu którzy doceniają Dyrygenta piłki nożnej.
7 grudnia 2015, 19:24
Nie było ocen za RSSS, a tu już był mecz z Valencią. Będą za mecz z Realem, czy nie?
7 grudnia 2015, 19:06
Bo lubi? Co Ci przeszkadza?
7 grudnia 2015, 15:19
A masz takie statystyki dla całej La Liga?
6 grudnia 2015, 12:07
Hahahaha :D Ja widzę co chwile przytaczanie 11-1, żałośne są te pachołki.
6 grudnia 2015, 09:35
Nie piszcie co powinien Lucho a co nie. On na pewno wiedzial co robi.
5 grudnia 2015, 23:44
Okej, dzięki.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie widzicie nazwy? ;)
3
Czy tylko mi się wydaje że i Samper i Rakitić grają dzisiaj dobrze?
0
Jeszcze w tym miesiącu nie był kontuzjowany, także spokojnie.
0
Rakitić piła marzenie na wolne pole, Leo dopadł, ograł bramkarza i strzelił. Wszystko na fangolu.
0
Nie ma szans na LM na YouTube, UEFA wszystko usuwa od razu.
8
http://www.youtube.com/
Nie ma sprawy
0
Za ile ten Calhanoglu?
1
Redakcja śpi? Gdzie ban dla tego cholernego spamera?
37
Już Rakitić dobry. Nieźli jesteście xd
2
No Busquets, no party.
0
Jak mnie wkurza jak 50% czasu piłka jest na aucie..
0
Skąd to zdziwienie?
0
Dzisiaj na niebiesko!
3
86 goli - 2 tytuły
79 goli - 4 tytuły.
Sami wybierzcie. ;)
0
http://wiz1.net/channel1
Multirelacja.
2
Oby to było tylko 10 dni.
0
Hahaha :D
0
Morata nie trafia z metra..
0
Zdecydowanie. ;)
0
Buffon co wyjmuje. Klasa.
0
Wyjazdowe stroje Juve są przekozackie.
24
Mam nadzieję że w KMŚ też dostanie szanse się wykazać.
0
Który mecz zapowiada się najlepiej?
0
Jeden z bardzo niewielu którzy doceniają Dyrygenta piłki nożnej.
0
Nie było ocen za RSSS, a tu już był mecz z Valencią. Będą za mecz z Realem, czy nie?
1
Bo lubi? Co Ci przeszkadza?
0
A masz takie statystyki dla całej La Liga?
2
Hahahaha :D Ja widzę co chwile przytaczanie 11-1, żałośne są te pachołki.
0
Nie piszcie co powinien Lucho a co nie. On na pewno wiedzial co robi.
0
Okej, dzięki.