1 grudnia 2015, 12:32
0
Niech gra, haruje na treningach tyle co Claudio i Mats, a wiecznie siedzi na ławce. Warto z takiej okazji dać mu zagrać.
30 listopada 2015, 23:34
1
Co to za gala? Co mnie ominęło? To już 11 stycznia? :O
30 listopada 2015, 21:29
Ms. Turan WOW. :D
30 listopada 2015, 21:27
Pierwszy brazylijski w sensie, tak? :)
30 listopada 2015, 19:38
Można gdzieś głosować na 11 FIFPro, czy robią to tylko dziennikarze itp?
30 listopada 2015, 17:34
5
Nie obrażaj Luisa :D
30 listopada 2015, 17:33
Ostatnie miesiące przede wszystkim, zdecydowanie podczas nieobecności Leo ciągnął drużynę, moim zdaniem bardziej Neymarowi się należy miejsce niż Suarezowi, ale oczywiście obaj powinni tam być. ;)
30 listopada 2015, 15:32
49
Zdjęcie mistrzostwo. :D
30 listopada 2015, 14:56
Myślicie że Neymar przejmie kiedyś "10" po Messim, czy zrobi to ktoś inny?
29 listopada 2015, 22:40
Ziomek ma nawet konto chyba na fcbarca.com coś mówił właśnie ze na jego kanale skrót jakiegoś meczu, nie pamiętam jaki nick.
29 listopada 2015, 20:08
Na Villanovense skład taki jak poprzednio, tylko z Leo, chciałbym to zobaczyć. ;)
29 listopada 2015, 17:10
13
Nurek trafił w murek. xd
29 listopada 2015, 16:53
Dzisiaj 1 kwietnia? :O
29 listopada 2015, 13:31
3
Tam są rzadko aktualizowane statystyki.
29 listopada 2015, 12:58
34
Najlepszy piłkarz w historii. Po prostu Geniusz.
29 listopada 2015, 11:04
http://fangol.pl/view/133213/szczesny-wybral-dla Szczęsny jajcarz :D
29 listopada 2015, 00:20
Jeszcze wcześniej Mayweather - Pacquiao, też "walka stulecia"
28 listopada 2015, 20:37
90
Ależ On dojrzał. Śmiać mi się chce jak widzę opinie "piłkarz z YouTube". Jeden z 3 najlepszych na świecie, pozostała 2 gra obok niego na boisku.
28 listopada 2015, 17:49
Jest Leo!
28 listopada 2015, 17:40
Leo gra trochę jak w 13/14.
28 listopada 2015, 17:37
Co ten Adriano :D
28 listopada 2015, 17:26
Bartra!
28 listopada 2015, 17:23
Alba zaraz na boisko.
28 listopada 2015, 17:21
2
Leo coś niemrawo dzisiaj.
28 listopada 2015, 17:17
Ajj Leoś. :D
28 listopada 2015, 17:15
Dobrze by było dać odpocząć Neyowi i Luisowi. I Busquetsowi.
28 listopada 2015, 17:11
Ależ klasa.
28 listopada 2015, 16:44
Alves w końcu poziom do jakiego nas przyzwyczaił, brawo!
28 listopada 2015, 16:43
Po prostu WOW.
28 listopada 2015, 16:37
Jedyny Hiszpan ze Złotą Pilka? :O
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Niech gra, haruje na treningach tyle co Claudio i Mats, a wiecznie siedzi na ławce. Warto z takiej okazji dać mu zagrać.
1
Co to za gala? Co mnie ominęło? To już 11 stycznia? :O
0
Ms. Turan WOW. :D
0
Pierwszy brazylijski w sensie, tak? :)
0
Można gdzieś głosować na 11 FIFPro, czy robią to tylko dziennikarze itp?
5
Nie obrażaj Luisa :D
1
Ostatnie miesiące przede wszystkim, zdecydowanie podczas nieobecności Leo ciągnął drużynę, moim zdaniem bardziej Neymarowi się należy miejsce niż Suarezowi, ale oczywiście obaj powinni tam być. ;)
49
Zdjęcie mistrzostwo. :D
0
Myślicie że Neymar przejmie kiedyś "10" po Messim, czy zrobi to ktoś inny?
0
Ziomek ma nawet konto chyba na fcbarca.com coś mówił właśnie ze na jego kanale skrót jakiegoś meczu, nie pamiętam jaki nick.
0
Na Villanovense skład taki jak poprzednio, tylko z Leo, chciałbym to zobaczyć. ;)
13
Nurek trafił w murek. xd
0
Dzisiaj 1 kwietnia? :O
3
Tam są rzadko aktualizowane statystyki.
34
Najlepszy piłkarz w historii. Po prostu Geniusz.
0
http://fangol.pl/view/133213/szczesny-wybral-dla
Szczęsny jajcarz :D
0
Jeszcze wcześniej Mayweather - Pacquiao, też "walka stulecia"
90
Ależ On dojrzał. Śmiać mi się chce jak widzę opinie "piłkarz z YouTube". Jeden z 3 najlepszych na świecie, pozostała 2 gra obok niego na boisku.
0
Jest Leo!
1
Leo gra trochę jak w 13/14.
0
Co ten Adriano :D
0
Bartra!
0
Alba zaraz na boisko.
2
Leo coś niemrawo dzisiaj.
0
Ajj Leoś. :D
0
Dobrze by było dać odpocząć Neyowi i Luisowi. I Busquetsowi.
0
Ależ klasa.
0
Alves w końcu poziom do jakiego nas przyzwyczaił, brawo!
0
Po prostu WOW.
0
Jedyny Hiszpan ze Złotą Pilka? :O