0

I jeżeli zawodnik nie jest powołany na mecz to nie może mówić o sobie że zdobył LM?

0

To nie jest taki zły pomysł, ale gra z 3 obrońcami to raczej średnio wychodzi. I jeśli już to 3-1-3-3 i w pomocy Rakitić, Xavi i Iniesta, czyli wszystko co mamy. ;) Ale to tylko gdybanie, w fifie się można tak pobawić ale nie w Lidze Mistrzów. ;)

0

Na pewni jakiś sens ta zmiana miała. Lucho nie jest idiotą, to doświadczony trener. Xavi za napastnika to dobry pomysł, ale nie bardzo wiem czemu Ney a nie Luis. Ale wracając do samej zmiany, to miało zadziałać, ale nie zawsze wszystko wychodzi, takie jest życie.

0

Strata dziecka, to na pewno go podniszczyło.

13

Idź już spać.

1

Udało mu się. Zadowolony? :D

2

Po prostu "nurek" :D

8

Anal +. Hahahahahahaha :D

4

Jest skład: 13; 22, 15, 14, 21 ; 4, 20, 6 ; 10, 9, 7

12

*Jak się jest najlepszym na świecie. ;)

0

Dystansu trochę, stary, luzik. ;)

38

Arbeloa jest prawdopodobnie na wylocie, więc wiesz. :D

0

Swoją drogą, dziś są jego urodziny. Wszystkiego najlepszego! Tylko nie idź to Tottenhamu, to cieniasy. Zasługujesz na więcej. ;)

10

Różowy na fcbarca.com. CR11 lubi to.

0

Może jeszcze Biebera każdemu na avatar? :D

2

Przybywam z przyszłości. I mówię że Sanchez jest w Arsenalu i tam wymiata. :)

0

Powinienem się cieszyć, ale nie. To nie fair, Mestalla mimo swojej nie wielkości powinna być miejscem na finał. Athletic musi się czuć urażony i słusznie.

41

Każdy ma gorsze dni. Neymar to jeden z najlepszych na świecie, poza tym to nasz zawodnik, żal mi was że takie rzeczy o nim mówicie, puknijcie się.

0

0

Zamiast oglądać, to siedzisz w telefonie, well done.

0

Będzie dziś rekord komentarzy, na 100%. :D

1

Ale jestem nakręcony, nie mogę się doczekać, Vamos Barça!

0

Co parę minut jakiś news, brawo chłopaki, tak trzymać! :D

4

Poczekajmy do niedzieli. :D

0

Kto komentuje? Szpaku? :D

0

Jak Vermaelen wróci to Bartra będzie do spółki z Douglasem.

0

Też nie możecie wejść w artykuł ze składami na dziś?

0

Więc działaj! :D

20

Podpiszcie z Nim kontrakt, proszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?