21 kwietnia 2015, 20:33
1
Panowie, proszę Was o streama, najlepiej zagranicznego, bo nie tnie. Na polskich nie da rady dziś.
21 kwietnia 2015, 18:52
0
Dzisiejsze newsy napawają optymizmem bardzo mocno. :)
20 kwietnia 2015, 20:45
Ja mam jeszcze pytanie, po co zawodnikom na treningu takie pałąki jakby na klatce piersiowej? To pomaga w regeneracji?
20 kwietnia 2015, 18:01
Hahahah :D Ok, dzieki. :D
20 kwietnia 2015, 17:48
Jaki numer ma Vermaelen? :D
18 kwietnia 2015, 18:10
Chciałeś hejt, to masz.
18 kwietnia 2015, 18:05
Hejt. Chelsea istnieje dzieki Romanowi i gra antyfutbol. Coś jeszcze? ;)
18 kwietnia 2015, 15:08
Mamy czym straszyć na ławce! Vamos!
16 kwietnia 2015, 19:51
Po prostu obróciłem to w żart, ale dzięki. :)
16 kwietnia 2015, 19:49
Doprawdy? No coś takiego. Dzięki stary, gdyby nie Ty żyłbym w nieświadomości.
16 kwietnia 2015, 19:29
27
" Everton, prowadzony przez Roberto Martíneza, a także kilka innych klubów." A które kluby jeszcze prowadzą Everton? :D
15 kwietnia 2015, 22:30
Lewa nasza strona dzisiaj mistrzostwo. :)
15 kwietnia 2015, 22:17
Sam jesteś facetem, wiesz jak to mamy z kolorami. :D
15 kwietnia 2015, 21:58
40
Puknijcie się, jak można się cieszyć z kontuzji naszego piłkarza, nawet wrogom się nie życzy kontuzj. Wstyd.
15 kwietnia 2015, 21:42
Dupę nam uratował. :)
15 kwietnia 2015, 19:58
Wcale nie głupie, Wikipedia to dobre źródło, tylko takie ludzkie pierd*** że Wikipedia kłamie. ;)
15 kwietnia 2015, 19:56
2
Skład taki jaki podawały MD i Sport rano. 1 ; 2,3,14,18 ; 5, 4, 8 ; 11, 9, 10.
15 kwietnia 2015, 19:52
Chyba że tak, to zwracam honor, ale nie jest Katalończykiem. :)
15 kwietnia 2015, 19:43
Nie grał. :)
15 kwietnia 2015, 19:37
Don Andres nie jest Katalończykiem. Też mnie to zaskoczyło gdy się dowiedziałem. ;)
14 kwietnia 2015, 23:27
A, no możliwe, dzięk. ;)
14 kwietnia 2015, 23:20
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym komentarzem "lepszy Real przegrał z Barceloną"? Bo nie do końca coś kojarzę. :D
14 kwietnia 2015, 22:38
0-0.
14 kwietnia 2015, 22:28
Nie znasz się. :D
14 kwietnia 2015, 22:22
17
To nie jest poziom Ligi Mistrzów. Wszystkim którzy nie maja streama mówię że nie ma czego żałować ten mecz jest nudny jak Peugeoty.
14 kwietnia 2015, 21:29
http://www.rojadirecta.me/goto/kd-rsd.blogspot.ru/p/019.html
14 kwietnia 2015, 20:10
Moim zdaniem nie ma szans, Juve ogra Monaco. ;)
14 kwietnia 2015, 19:49
Liczę na was chłopaki, że będzie tutaj transmisja tak subiektywna jak tylko się da. :D
13 kwietnia 2015, 22:11
A no okej, dzięki. :)
13 kwietnia 2015, 20:10
I jeżeli zawodnik nie jest powołany na mecz to nie może mówić o sobie że zdobył LM?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Panowie, proszę Was o streama, najlepiej zagranicznego, bo nie tnie. Na polskich nie da rady dziś.
0
Dzisiejsze newsy napawają optymizmem bardzo mocno. :)
0
Ja mam jeszcze pytanie, po co zawodnikom na treningu takie pałąki jakby na klatce piersiowej? To pomaga w regeneracji?
0
Hahahah :D Ok, dzieki. :D
0
Jaki numer ma Vermaelen? :D
0
Chciałeś hejt, to masz.
0
Hejt. Chelsea istnieje dzieki Romanowi i gra antyfutbol. Coś jeszcze? ;)
1
Mamy czym straszyć na ławce! Vamos!
0
Po prostu obróciłem to w żart, ale dzięki. :)
1
Doprawdy? No coś takiego. Dzięki stary, gdyby nie Ty żyłbym w nieświadomości.
27
" Everton, prowadzony przez Roberto Martíneza, a także kilka innych klubów." A które kluby jeszcze prowadzą Everton? :D
0
Lewa nasza strona dzisiaj mistrzostwo. :)
1
Sam jesteś facetem, wiesz jak to mamy z kolorami. :D
40
Puknijcie się, jak można się cieszyć z kontuzji naszego piłkarza, nawet wrogom się nie życzy kontuzj. Wstyd.
1
Dupę nam uratował. :)
0
Wcale nie głupie, Wikipedia to dobre źródło, tylko takie ludzkie pierd*** że Wikipedia kłamie. ;)
2
Skład taki jaki podawały MD i Sport rano.
1 ; 2,3,14,18 ; 5, 4, 8 ; 11, 9, 10.
0
Chyba że tak, to zwracam honor, ale nie jest Katalończykiem. :)
0
Nie grał. :)
0
Don Andres nie jest Katalończykiem. Też mnie to zaskoczyło gdy się dowiedziałem. ;)
0
A, no możliwe, dzięk. ;)
0
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym komentarzem "lepszy Real przegrał z Barceloną"? Bo nie do końca coś kojarzę. :D
0
0-0.
0
Nie znasz się. :D
17
To nie jest poziom Ligi Mistrzów. Wszystkim którzy nie maja streama mówię że nie ma czego żałować ten mecz jest nudny jak Peugeoty.
0
http://www.rojadirecta.me/goto/kd-rsd.blogspot.ru/p/019.html
0
Moim zdaniem nie ma szans, Juve ogra Monaco. ;)
0
Liczę na was chłopaki, że będzie tutaj transmisja tak subiektywna jak tylko się da. :D
0
A no okej, dzięki. :)
0
I jeżeli zawodnik nie jest powołany na mecz to nie może mówić o sobie że zdobył LM?