0

On jest tego wart. ;)

25

To jest przykład dla młodych. Inteligentny, rozgarnięty, wie co robi. I przede wszystkim genialny, podpora naszej Barçy.
Vamos Sergio!

1

Bardzo dobrze że rozmawiają z Neymarem to genialny gracz, jeden z najważniejszych i jeden z ojców sukcesu w tym sezonie. Będzie jeszcze większy. :)

1

Panowie, spokojnie. Wyliczono że transfer Luisito kosztował prawie 300 mln ze wszystkimi kosztami, więc spokojnie. Ale fakt, "czyste" 110 mln za niego, to przesada.

1

Ale ekipa!

41

Wow, moje wielkie uznanie. Przechodzicie samych siebie. :D

0

0

Kogo? :D.

24

Swoją drogą, mamy jakichś socios u nas na stronie czy w redakcji? :)

1

Komentarz usunięty

51

Pamiętamy Martin! :D

0

Do poprawki. Luisito nie jest pogrubioną czcionką w klasyfikacji strzelców. :)

0

Łysy z Barçy! :D

16

Jak dobrze że się sprawdza w Fifie, uspokoiłeś mnie, teraz wiem że to genialny transfer. ;)

2

Fcbarca.com łączy ludzi. :D

13

Beznadziejny to w tym momencie jest Twój komentarz. Rozumiem że możesz mieć własne zdanie, ale stary, nie krytykuj kogoś, kto bardzo dużo wnosi do zespołu. Mamy MSN, ale nie może ono być cały czas zjeżdżane. Widziałeś jak się takie coś skończyło w Realu? Pedro jest bardzo dobry jak na swoje oczekiwania, myślisz że wpakuje tyle goli co Leo? Nie, ale spełnia swoje wymagania bardzo dobrze.

0

Teraz mamy MSN, wymiatamy jak pojebani!

0

Myśle że lepiej go byłoby wypożyczyć, bo wiadomo 4-5 miesięcy bez gry to sporo, nie wiadomo w jakiej będzie formie po powrocie, ale wszyscy jesteśmy dobrej myśli. Witamy na pokładzie, Vamos Aleix! Vamos Barça!
Jeszcze pytanko, z jakim numerem grał w Sevilli?

0

Rób historie jak Pep! To Twój czas Lucho!

0

Viva Barça!!

2

El Cant del Barça na trybunach. :D

2

Pogba się ukłonil przed Leo. :D

19

Rzuć w niego tortem czy czymś. :D

0

Potwierdzone! Once de gala na dzisiaj!

2

Nie czepiajcie się o treść artykułu, i tak fajna sprawa ze takie coś zrobili - to nowość. Szkoda że nie macie w swoich szeregach kogoś znającego piękny włoski język, ale i tak dziękujemy za wkład.

2

Jak myślicie, dzisiejsza Barça jest lepsza niż Barça, która wygrała w Londynie?

3

Sprowokował Leo, a teraz ma "kontuzję", cwaniaczek. :D

1

Przybywam z przyszłości. Za parę tygodni rozjedziemy Real 5-0.

0

Haha, dobre. :D

0

http://fangol.pl/view/101740/figo-znow-zalozy-koszulke
Błagam nie, ten zapchlony tłusty zdrajca nie ma prawa nosić ten wspaniałej koszulki. Mam nadzieję że to bzdura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?