Bramki się nie podwajają, nie wiem skąd to przekonanie. Bramki strzelone na wyjeździe są ważniejsze, w przypadku remisu liczy się liczbę bramek właśnie na cudzym stadionie.
Co do umowy z Nike, ja bym przedyskutował zmianę na Adidas. Widziałeś nowe koszulki Man Utd? Są bardzo ładne, a Nike za bardzo wydziwiać zaczyna, czego przykładem są właśnie nowe koszulki dla Barçy.
3
Tata Martinez xd.
0
Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)
0
Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!
0
Teraz to utrzymajcie. Błagam.
0
Może uczci to hat-trickiem? :D
0
Marchisio Mistrz :D
0
Panowie, czy to rekord komentarzy? :D
0
Reus jest bardzo dobry, ale to szklanka.
0
Za każdym razem jestem coraz mniej przekonany co do Pogby...
27
Ten gość ma wielki wkład w nasz punktowy dorobek. Vamos Claudio!
0
Wygrywają z wszystkimi w tej pachołkowatej Premier League, to się podnieca, ale nie bardzo ma czym.
2
Od początku wiedziałem że James to nie jest pomyłka transferowa, ale teraz im zazdroszczę go bardziej niż Isco. Świetny grajek.
0
Farcik. :)
0
Daj spokój, to Getafe, nie pompuj balona.
0
To nie wina TVP. :)
1
Dajcie Leo Hat-tricka strzeli. :D
0
Mamy Super Napastników - MSN!
0
Rakitić już 2. raz nie jest w wyjściowej 11, mam nadzieję że go oszczędza po prostu.
0
Nie lubią Katalończyków. ;)
0
Kiedyś z Davidem Villą i Leo, Pedro to była podstawa. :)
9
To nazwisko zobowiązuje żeby się podlizywać Realowi.
0
Jak dzisiaj grał Rafinha?
1
Bardzo bym chciał, żeby obok Verattiego do Barçy przyszedł (wrócił) Thiago, jeżeli ma grac tak jak z Porto, to jest to skarb.
0
Cały czas pamiętam podnoszenie pucharu na Wembley. Coś wspaniałego. :)
0
Co prawda my mieliśmy ćwierćfinał, ale poza tym identyko. :)
0
Bramki się nie podwajają, nie wiem skąd to przekonanie. Bramki strzelone na wyjeździe są ważniejsze, w przypadku remisu liczy się liczbę bramek właśnie na cudzym stadionie.
1
Co do umowy z Nike, ja bym przedyskutował zmianę na Adidas. Widziałeś nowe koszulki Man Utd? Są bardzo ładne, a Nike za bardzo wydziwiać zaczyna, czego przykładem są właśnie nowe koszulki dla Barçy.
1
2-0 Ney x2 I kapitalnie Iniesta. ;)
1
Andres dziś geniusz, cały czas pod grą, Alves świetnie, ogółem cała drużyna perfekcja. Największe brawa dla Neymara. ;)
0
Geniusz Andres, geniusz Ney! Vamos!