3

Tata Martinez xd.

0

Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)

0

Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!

0

Teraz to utrzymajcie. Błagam.

0

Może uczci to hat-trickiem? :D

0

Marchisio Mistrz :D

0

Panowie, czy to rekord komentarzy? :D

0

Reus jest bardzo dobry, ale to szklanka.

0

Za każdym razem jestem coraz mniej przekonany co do Pogby...

27

Ten gość ma wielki wkład w nasz punktowy dorobek. Vamos Claudio!

0

Wygrywają z wszystkimi w tej pachołkowatej Premier League, to się podnieca, ale nie bardzo ma czym.

2

Od początku wiedziałem że James to nie jest pomyłka transferowa, ale teraz im zazdroszczę go bardziej niż Isco. Świetny grajek.

0

Farcik. :)

0

Daj spokój, to Getafe, nie pompuj balona.

0

To nie wina TVP. :)

1

Dajcie Leo Hat-tricka strzeli. :D

0

Mamy Super Napastników - MSN!

0

Rakitić już 2. raz nie jest w wyjściowej 11, mam nadzieję że go oszczędza po prostu.

0

Nie lubią Katalończyków. ;)

0

Kiedyś z Davidem Villą i Leo, Pedro to była podstawa. :)

9

To nazwisko zobowiązuje żeby się podlizywać Realowi.

0

Jak dzisiaj grał Rafinha?

1

Bardzo bym chciał, żeby obok Verattiego do Barçy przyszedł (wrócił) Thiago, jeżeli ma grac tak jak z Porto, to jest to skarb.

0

Cały czas pamiętam podnoszenie pucharu na Wembley. Coś wspaniałego. :)

0

Co prawda my mieliśmy ćwierćfinał, ale poza tym identyko. :)

0

Bramki się nie podwajają, nie wiem skąd to przekonanie. Bramki strzelone na wyjeździe są ważniejsze, w przypadku remisu liczy się liczbę bramek właśnie na cudzym stadionie.

1

Co do umowy z Nike, ja bym przedyskutował zmianę na Adidas. Widziałeś nowe koszulki Man Utd? Są bardzo ładne, a Nike za bardzo wydziwiać zaczyna, czego przykładem są właśnie nowe koszulki dla Barçy.

1

2-0 Ney x2 I kapitalnie Iniesta. ;)

1

Andres dziś geniusz, cały czas pod grą, Alves świetnie, ogółem cała drużyna perfekcja. Największe brawa dla Neymara. ;)

0

Geniusz Andres, geniusz Ney! Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?