Jak to możliwe że na stronie białych jest "Mas que un club" a u Nas normalnie, czyli "Mes que un club"? Jest inny język Mundo w Hiszpanii niż w Katalonii?
Zna ktoś jakiś internetowy sklep, gdzie tanio można kupić koszulkę Barçy? Nie oryginalna za 400 tylko jakoś tanio, taka kibicowska. Byłbym wdzięczny. :)
Masz rację, ale niech sobie będzie, ważne jest zapisanie się w historii jako zdobywca LM, nikt nie pamięta jak Real zdobywał pierwsze Puchary Europy, że były wtedy na dobrą sprawę same "ogórki". Każdy trąbi, ze ma mają ich 10. :)
4
On jest najlepszy w historii. To jest niepodważalne.
0
To bardzo dobra decyzja!
0
Jeszcze Rafinha, mamy w czym wybierać. :)
0
Jak to możliwe że na stronie białych jest "Mas que un club" a u Nas normalnie, czyli "Mes que un club"? Jest inny język Mundo w Hiszpanii niż w Katalonii?
0
Tylko nie zgadzają się zegarki, ten po boku i ten na górze. 3 sec się górny późni. :D
4
Bardzo mi się podoba ten motyw, brawo Redakcja. :D
11
2015.05.30, godz. 21:55, Yerlod
Spokojnie, za jakieś 5 lat, gdy Messi będzie już miał 32 lata, to będziemy mogli walczyć na równi z Barçą. Wtedy wrócą mistrzostwa.
Biali chyba mądrzeją, chociaż wtedy będzie Neymar. :D
0
LEGENDA! VAMOS XAVI! Na zawsze w naszych sercach.
0
Oby :D
0
Nie. :)
1
Król, Messi. Co za różnica. :D
0
Campeones! Dublet! Vamos!
1
Dani Alves dzisiaj bardzo mocno pracuje na kontakt.
2
El Cant del Barça na trybunach. :)
1
119 goli! Jesteście kurwa najlepsi w historii!
2
Tak, i to bardzo. :)
1
118 goli panowie. :)
2
Bóg.
2
Co robi reklama Adidasa na Camp Nou?
0
Ogląda ktoś Bundeslige? Jak gra De Brunye? Najwięcej asyst w lidze, ale nadałby się do nas?
3
Tak samo zrobił Modrić, ja nie wiem co tym chorwatom do głowy przychodzi. :D
1
Zna ktoś jakiś internetowy sklep, gdzie tanio można kupić koszulkę Barçy? Nie oryginalna za 400 tylko jakoś tanio, taka kibicowska. Byłbym wdzięczny. :)
0
Okej. Dzięki :)
0
Wie ktoś skąd ten Kołodziejczak?
0
Ale trafiłeś! Faktycznie tak jest! Tylko zmień avatar.
4
Masz rację, ale niech sobie będzie, ważne jest zapisanie się w historii jako zdobywca LM, nikt nie pamięta jak Real zdobywał pierwsze Puchary Europy, że były wtedy na dobrą sprawę same "ogórki". Każdy trąbi, ze ma mają ich 10. :)
0
Suareza mieli i przegrali? :D
0
Największy. Zawsze chciałem grać jak On. 6racies!
0
Nsport 38 CHYBA.
0
Czemu na stronie białych AS ma inną okładkę? :D