4

On jest najlepszy w historii. To jest niepodważalne.

0

To bardzo dobra decyzja!

0

Jeszcze Rafinha, mamy w czym wybierać. :)

0

Jak to możliwe że na stronie białych jest "Mas que un club" a u Nas normalnie, czyli "Mes que un club"? Jest inny język Mundo w Hiszpanii niż w Katalonii?

0

Tylko nie zgadzają się zegarki, ten po boku i ten na górze. 3 sec się górny późni. :D

4

Bardzo mi się podoba ten motyw, brawo Redakcja. :D

11

2015.05.30, godz. 21:55, Yerlod

Spokojnie, za jakieś 5 lat, gdy Messi będzie już miał 32 lata, to będziemy mogli walczyć na równi z Barçą. Wtedy wrócą mistrzostwa.



Biali chyba mądrzeją, chociaż wtedy będzie Neymar. :D

0

LEGENDA! VAMOS XAVI! Na zawsze w naszych sercach.

0

Oby :D

0

Nie. :)

1

Król, Messi. Co za różnica. :D

0

Campeones! Dublet! Vamos!

1

Dani Alves dzisiaj bardzo mocno pracuje na kontakt.

2

El Cant del Barça na trybunach. :)

1

119 goli! Jesteście kurwa najlepsi w historii!

2

Tak, i to bardzo. :)

1

118 goli panowie. :)

2

Bóg.

2

Co robi reklama Adidasa na Camp Nou?

0

Ogląda ktoś Bundeslige? Jak gra De Brunye? Najwięcej asyst w lidze, ale nadałby się do nas?

3

Tak samo zrobił Modrić, ja nie wiem co tym chorwatom do głowy przychodzi. :D

1

Zna ktoś jakiś internetowy sklep, gdzie tanio można kupić koszulkę Barçy? Nie oryginalna za 400 tylko jakoś tanio, taka kibicowska. Byłbym wdzięczny. :)

0

Okej. Dzięki :)

0

Wie ktoś skąd ten Kołodziejczak?

0

Ale trafiłeś! Faktycznie tak jest! Tylko zmień avatar.

4

Masz rację, ale niech sobie będzie, ważne jest zapisanie się w historii jako zdobywca LM, nikt nie pamięta jak Real zdobywał pierwsze Puchary Europy, że były wtedy na dobrą sprawę same "ogórki". Każdy trąbi, ze ma mają ich 10. :)

0

Suareza mieli i przegrali? :D

0

Największy. Zawsze chciałem grać jak On. 6racies!

0

Nsport 38 CHYBA.

0

Czemu na stronie białych AS ma inną okładkę? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?