6 listopada 2024, 21:45
0
Ale fart xD brawi
6 listopada 2024, 21:44
Kurde myślałem że De Jong cos dobrze pogra żeby go opylić za jakieś pieniądze to ten znowu wraca do bycia pośmiewiskiem
6 listopada 2024, 21:40
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 listopada 2024, 21:37
Ale ruch do piłki piękny Robercika
6 listopada 2024, 21:17
Co oni tam kur*a śpiewają?
6 listopada 2024, 21:16
1
@Jakchcesz dokładnie! Piękna piłka
6 listopada 2024, 21:15
2
INIGOOOO ale się cieszę że to on!
6 listopada 2024, 21:10
Kocham ten hate watch Peni xD
6 listopada 2024, 21:06
14 anulowana bramka XD
6 listopada 2024, 21:04
Haha widać że chłopaki w Katalonii mieszkają, większość w długich rękawach a piłkarze Crveny w krótkich :D
6 listopada 2024, 21:01
O proszę Nole się pojawił.
6 listopada 2024, 20:55
Ale mega że idą sobie dworem z szatni XD kozaki ficzer
6 listopada 2024, 20:10
5 listopada 2024, 23:01
Pięknie! Oby jutro Barca znowu dała nam koncert a i żeby ze Stanów płynęły dobre wieści. Tego sobie wszyscy życzymy. Dobrej nocy!
5 listopada 2024, 23:00
@Murazor nadawałby się za Ter Stegena?
5 listopada 2024, 22:57
@Uukasz_93 ja tylko mówię z perspektywy mega rzadkiego oglądania rep. Francji.Dlatego mówię że się wydawał, nie że był :)
5 listopada 2024, 22:56
Ten Maignan zawsze mi się wydawał fajtłapą a on dzisiaj uratował Milan. I świetnie gra nogami - no no do rozważenia ;)
5 listopada 2024, 22:54
Chłop co wyjął o kurde
5 listopada 2024, 22:53
@Roobo cieszy też że Xabi Alonso nie jest jakimś cudotwórcą w dłużej perspektywie
5 listopada 2024, 22:46
@LOPEZ16 co tylko daje mega powodu by sądzić że to one season wonder. Nie podniecałbym się
5 listopada 2024, 22:39
Tak się dzieje jak się nie zaczynasz bronić przeciwko Realowi panie Sahin.
5 listopada 2024, 22:34
@escarabajo no Olmo no party
5 listopada 2024, 22:31
@adamek20151 jako odciążenie Yamala bym go przyjął, 10 mln i podpisujemy jutro
5 listopada 2024, 22:23
Mówicie Leao, ja mówię popatrzcie w paszport. Wszystko się wyjaśni.
5 listopada 2024, 22:18
No i przyjdzie ten Xabi Alonso, ciekawe co poukłada z tych piłkarzy, bo tu problemów jest dużo, nie jakoś bardzo ale dużo.Oby tylko Carlo dokończył chociaż ten sezon
5 listopada 2024, 22:13
3
Czy on powiedział "pie***l sie" do sędziego który pokazał spalonego?
5 listopada 2024, 21:49
Co tam tak wyje
5 listopada 2024, 21:38
Brak słów naprawdę XD
5 listopada 2024, 21:16
4
XDDDD vinicius nigdy nie będziesz Neymarem
5 listopada 2024, 21:15
Czuameni to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale fart xD brawi
0
Kurde myślałem że De Jong cos dobrze pogra żeby go opylić za jakieś pieniądze to ten znowu wraca do bycia pośmiewiskiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ruch do piłki piękny Robercika
0
Co oni tam kur*a śpiewają?
1
@Jakchcesz dokładnie! Piękna piłka
2
INIGOOOO ale się cieszę że to on!
0
Kocham ten hate watch Peni xD
1
14 anulowana bramka XD
0
Haha widać że chłopaki w Katalonii mieszkają, większość w długich rękawach a piłkarze Crveny w krótkich :D
1
O proszę Nole się pojawił.
2
Ale mega że idą sobie dworem z szatni XD kozaki ficzer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pięknie! Oby jutro Barca znowu dała nam koncert a i żeby ze Stanów płynęły dobre wieści. Tego sobie wszyscy życzymy.
Dobrej nocy!
0
@Murazor nadawałby się za Ter Stegena?
0
@Uukasz_93 ja tylko mówię z perspektywy mega rzadkiego oglądania rep. Francji.
Dlatego mówię że się wydawał, nie że był :)
0
Ten Maignan zawsze mi się wydawał fajtłapą a on dzisiaj uratował Milan. I świetnie gra nogami - no no do rozważenia ;)
0
Chłop co wyjął o kurde
0
@Roobo cieszy też że Xabi Alonso nie jest jakimś cudotwórcą w dłużej perspektywie
1
@LOPEZ16 co tylko daje mega powodu by sądzić że to one season wonder. Nie podniecałbym się
2
Tak się dzieje jak się nie zaczynasz bronić przeciwko Realowi panie Sahin.
0
@escarabajo no Olmo no party
0
@adamek20151 jako odciążenie Yamala bym go przyjął, 10 mln i podpisujemy jutro
1
Mówicie Leao, ja mówię popatrzcie w paszport. Wszystko się wyjaśni.
0
No i przyjdzie ten Xabi Alonso, ciekawe co poukłada z tych piłkarzy, bo tu problemów jest dużo, nie jakoś bardzo ale dużo.
Oby tylko Carlo dokończył chociaż ten sezon
3
Czy on powiedział "pie***l sie" do sędziego który pokazał spalonego?
0
Co tam tak wyje
0
Brak słów naprawdę XD
4
XDDDD vinicius nigdy nie będziesz Neymarem
0
Czuameni to jest jakieś pranie brudnych pieniędzy xD