0

Raphinia co tam zagrał. Matko boska.

0

Obaj trenerzy chyba powiedzieli - słuchajcie, oni mają cienkiego bramkarza. Walcie z połowy ile się da xd

2

Szwagry co ugotowały transfer z tym Olmo to głowa mała. Flick i Olmo to majstersztyki Laporty i Deco.
Jak to brzmi xD

2

Ale sobie mecz wybrał żeby dojechać z formą Pena xD

1

Olmo wraca do wyjściowej XI to na pewno

0

Kurwa tu już 4-0 powinno być

1

Olmo to gra jakby grał tutaj 10 lat

1

XDD co tam Kylianek, w Ligue 1 obrona stała w polu karnym to było łatwo

0

Chomiki w serwerowni chyba ciężko mają :D

1

De Jong na razie KAPITALNA zmiana. Kto by się spodziewał.

0

Teraz nie odpuszczać jak Borussia, proszę.

0

Forma mutant. Naprawdę to jest formą lewego po prostu mutant.

7

Casado co za piła. Piękny jest

0

Kto takie podanie dał

0

ALewyyyyyytttt kochamy cie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja mam wrażenie że my biegamy połowę tego co z Bayernem

0

In Hansi we trust, bo na razie nie wygląda to za cudownie.

2

Tchouameni nie ten poziom chłopie. Idź graj w jakiejs Gruzji

4

Pena Jak to wyjął ohuk

5

Lewy jakie zgranie o kurde xD

6

Już po tym wejściu wiem że dobrze wybrałem mając Święcickiego i Chabiniaka ma majku

0

@iuiuiuiu jak nie, czemu miałby nie?

0

@Hindus co w tym złego?

1

Bernal, Casado, Gavi, Pedri = Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas.
Kolejność dowolna

1

Ma ktoś jakiegoś whyscouta? Ile Yamal ma już udanych dryblingow? Bo coś czuję że dwucyfrowka xD KOT

1

Cały czas myślę o tej wysokiej obronie, bo Vinicius i Mbappe to lepsi piłkarze niż Gnabry, Kane i Muller. Nie wiem czy powinniśmy tam grać aż tak wysoko. Ale Fürher wie co robi, co nie?

0

Brawo panowie! Póki prowadzimy grę nic się nam nie wydarzy. Oby sił starczyło bo tu biegania jest mnóstwo.

0

Ale on jest piękny w tym sezonie!

0

Amerykance gadają że gol ma być nieuznany xDD morda tam, zajmijcie się rzucanym jajkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?