0

Yamal to będzie miał z 30 udanych dryblingow dziś xD

1

Ale Kane zezłomowany fizycznie przez wielkiego Polaka

0

Poziom meczu niesamowity.

3

Pena jaki obsrany xD

0

Dobra, to jedziemy od nowa xD brawo Barca

2

@kodi77 Fermin. Pedri jest za dobry żeby go nie dawać na rozegranie

3

Panowie. Bayern? To jest przeszłość

4

Pięknie oddany mecz panie Sahin xD

1

Aha xDDD 10 lat i nic się nie zmienia xD

0

Haha już obsrani xD Europa nie umie grać z Realem

0

A niech zremisuja albo wygrają, przynajmniej Ancelotti zostanie xD

1

@escarabajo dokładnie xD po co się oglądać na innych jak my naprawdę gramy dobrze

3

@Gibbon_FCB zawsze tak było xD ratują go indywidualności i to że Real miał pakt z diabłem.

0

Madrytczoki wieszają psy na Ancelottim i może trochę słusznie, ale najbardziej to im utrudnił wszystko Cudowny Prezes Tysiąclecia™, debilnymi transferami za grube miliony xD

0

Czekajcie, a gdzie najlepszy piłkarz świata?

8

Mendy to potrzebuje chyba całego opakowania aviomarinu na starcie z Yamalem

0

Średni jako pomocnik, średni jako napastnik. 100 mln xDD

0

No dawajcie już to El Clasico XDD

1

@barcelonaLM ta, dokładnie tak samo uważam. Kiedyś footroll miał taką samą fazę. Jechanie Barcelony za wszystko, a Real jest potężny i się go boimy xd

1

Ale ten napadzior tam wywalczył. Co to znaczy przewaga fizyczna.
A Rudiger opluty XD

1

@Hosh patrząc na jego wkład to już teraz możesz się tak czuć

0

@RC28 i jak tam xd

1

@konrad1661 chyba wez-me

0

@AnsuLamine oczywiście że to wygrają, przecież to Real. Poza nami nikt nie potrafi z nimi grać

1

0

Czekajcie czyli ten gol Torre był tym mitycznym pierwszym golem z rzutu wolnego od czasów Messiego?

0

@Andi18 a on nie dogadany z Realem?

2

Leclrec z wygraną, Barcelona jak walec, kac ładnie puścił. No niedziela jak ta lala

0

Jak tam Peña? .

2

Forma mutant Lewego widze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?