23 października 2024, 21:38
0
Yamal to będzie miał z 30 udanych dryblingow dziś xD
23 października 2024, 21:35
1
Ale Kane zezłomowany fizycznie przez wielkiego Polaka
23 października 2024, 21:30
Poziom meczu niesamowity.
23 października 2024, 21:08
3
Pena jaki obsrany xD
23 października 2024, 21:07
Dobra, to jedziemy od nowa xD brawo Barca
23 października 2024, 19:59
2
@kodi77 Fermin. Pedri jest za dobry żeby go nie dawać na rozegranie
23 października 2024, 17:03
Panowie. Bayern? To jest przeszłość
22 października 2024, 22:46
4
Pięknie oddany mecz panie Sahin xD
22 października 2024, 22:42
Aha xDDD 10 lat i nic się nie zmienia xD
22 października 2024, 22:25
Haha już obsrani xD Europa nie umie grać z Realem
22 października 2024, 22:21
A niech zremisuja albo wygrają, przynajmniej Ancelotti zostanie xD
22 października 2024, 22:04
@escarabajo dokładnie xD po co się oglądać na innych jak my naprawdę gramy dobrze
22 października 2024, 21:57
@Gibbon_FCB zawsze tak było xD ratują go indywidualności i to że Real miał pakt z diabłem.
22 października 2024, 21:45
Madrytczoki wieszają psy na Ancelottim i może trochę słusznie, ale najbardziej to im utrudnił wszystko Cudowny Prezes Tysiąclecia™, debilnymi transferami za grube miliony xD
22 października 2024, 21:42
Czekajcie, a gdzie najlepszy piłkarz świata?
22 października 2024, 21:40
8
Mendy to potrzebuje chyba całego opakowania aviomarinu na starcie z Yamalem
22 października 2024, 21:38
Średni jako pomocnik, średni jako napastnik. 100 mln xDD
22 października 2024, 21:36
No dawajcie już to El Clasico XDD
22 października 2024, 21:35
@barcelonaLM ta, dokładnie tak samo uważam. Kiedyś footroll miał taką samą fazę. Jechanie Barcelony za wszystko, a Real jest potężny i się go boimy xd
22 października 2024, 21:32
Ale ten napadzior tam wywalczył. Co to znaczy przewaga fizyczna. A Rudiger opluty XD
22 października 2024, 15:33
@Hosh patrząc na jego wkład to już teraz możesz się tak czuć
22 października 2024, 15:32
@RC28 i jak tam xd
22 października 2024, 07:45
@konrad1661 chyba wez-me
22 października 2024, 07:42
@AnsuLamine oczywiście że to wygrają, przecież to Real. Poza nami nikt nie potrafi z nimi grać
21 października 2024, 15:25
@Rewolucja123 @mekston @Victorybarca dziekuje
21 października 2024, 10:05
Czekajcie czyli ten gol Torre był tym mitycznym pierwszym golem z rzutu wolnego od czasów Messiego?
20 października 2024, 23:05
@Andi18 a on nie dogadany z Realem?
20 października 2024, 23:04
Leclrec z wygraną, Barcelona jak walec, kac ładnie puścił. No niedziela jak ta lala
20 października 2024, 22:05
Jak tam Peña? .
20 października 2024, 21:43
Forma mutant Lewego widze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Yamal to będzie miał z 30 udanych dryblingow dziś xD
1
Ale Kane zezłomowany fizycznie przez wielkiego Polaka
0
Poziom meczu niesamowity.
3
Pena jaki obsrany xD
0
Dobra, to jedziemy od nowa xD brawo Barca
2
@kodi77 Fermin. Pedri jest za dobry żeby go nie dawać na rozegranie
3
Panowie. Bayern? To jest przeszłość
4
Pięknie oddany mecz panie Sahin xD
1
Aha xDDD 10 lat i nic się nie zmienia xD
0
Haha już obsrani xD Europa nie umie grać z Realem
0
A niech zremisuja albo wygrają, przynajmniej Ancelotti zostanie xD
1
@escarabajo dokładnie xD po co się oglądać na innych jak my naprawdę gramy dobrze
3
@Gibbon_FCB zawsze tak było xD ratują go indywidualności i to że Real miał pakt z diabłem.
0
Madrytczoki wieszają psy na Ancelottim i może trochę słusznie, ale najbardziej to im utrudnił wszystko Cudowny Prezes Tysiąclecia™, debilnymi transferami za grube miliony xD
0
Czekajcie, a gdzie najlepszy piłkarz świata?
8
Mendy to potrzebuje chyba całego opakowania aviomarinu na starcie z Yamalem
0
Średni jako pomocnik, średni jako napastnik. 100 mln xDD
0
No dawajcie już to El Clasico XDD
1
@barcelonaLM ta, dokładnie tak samo uważam. Kiedyś footroll miał taką samą fazę. Jechanie Barcelony za wszystko, a Real jest potężny i się go boimy xd
1
Ale ten napadzior tam wywalczył. Co to znaczy przewaga fizyczna.
A Rudiger opluty XD
1
@Hosh patrząc na jego wkład to już teraz możesz się tak czuć
0
@RC28 i jak tam xd
1
@konrad1661 chyba wez-me
0
@AnsuLamine oczywiście że to wygrają, przecież to Real. Poza nami nikt nie potrafi z nimi grać
1
@Rewolucja123 @mekston @Victorybarca dziekuje
0
Czekajcie czyli ten gol Torre był tym mitycznym pierwszym golem z rzutu wolnego od czasów Messiego?
0
@Andi18 a on nie dogadany z Realem?
2
Leclrec z wygraną, Barcelona jak walec, kac ładnie puścił. No niedziela jak ta lala
0
Jak tam Peña? .
2
Forma mutant Lewego widze