2

I to jest właśnie wartość Lamina Yamala

0

Perfekcyjnie wykonana 11.

1

Szczęki bolo rekina

0

@Kondziubarca jest grudzień, uspokójcie się ;)

0

Chyba nie było spalonego

0

@elitive i Peña na brameczke

2

Jaki to jest placek xD

0

@Agrafka ale po co. Niech odpoczywa

0

@Barca_bwo a niby za co?

4

Super kontra XD

0

@Gibbon_FCB faul był ale nie na żółtą. To było 60m od bramki

1

@michal26 super promocję ma ta bundesliga xD w weekend der klasiker nic nie wiedziałem, teraz znowu taki mecz i też pierwsze słyszę xD

Edit: czy tam puchar, whatever

3

Bez przesady z tą żółtą

0

XDDDDD już się wystrzelał

2

Ale 3 milimetry i by tego nie trafi XDD

0

Dziękujemy Mallorca!!

0

Jeszcze 3 tyg temu błagaliśmy o odpoczynek dla piłkarzy XD calma, niech Lewy odpoczywa.

3

Jestem jeszcze na etapie że wspieram Flicka że nie ugina się pod presją mediów katalońskich i robi po swojemu. Wydaje mi się że wrócimy na dobre tory, in Flick we trust.

Co nie zmienia faktu że dzisiaj będzie hate-watch Peñi i choćby plunął sobie na spodenki to będzie to zauważone.

5

No kurwa tu powinno być 10 min doliczone, co to jest

1

Ale ograł Inigo wow. Brawa

1

@Pawlak1992 właśnie to jest dobre pytanie, kto na takie rzeczy się nabiera w 2024/5 roku xD
To jest strategia rodem z 2010 roku

0

Carlo nie no nie mów że było dobrze bo cię wywalą, stwarzaj pozory pls

7

24. Real Madryt
25. PSG

Uszczypnijcie mnie.

2

Oby Real nigdy nie zszedł z tej brazylijsko-francuskiej ścieżki xD

0

Już Perez dzwoni do Beniteza

0

@ProMILs co ty mówisz gościu. Topowy PO od tamtego sezonu

1

Czy oni tam śpiewają coś o Charltonie? XDDDD

0

@Hosh wstyd dla hiszpańskiej piłki.

2

No Bobby jedziesz xD

1

Vamoooos!! Brawo brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?