@fart Leclerc matematycznie ma szansę ale to jest niewykonalne. Ferrari już odpuściło ten sezon i budują bolid na przyszły rok, a McLaren i Red Bull cały czas przywożą nowe części
W TVN pokazane wprost jak polityk KO trzasnął drzwiami przed dziennikarką TVN z niewygodnym pytaniem, plus dodany dość wymowny komentarz. Ale niektórzy dalej będą stawiać znak równości między TVN a tym co było w TVP jeszcze rok temu. Ehh.
0
U mnie jednak wyścig wygrał, ale będę zaglądał na LR także liczę na dobre śmieszki
0
@Michal0318 nie no szanujmy się, Molina to poziom Ziemkiewiczów jeśli chodzi o wiarygodność
3
@fart Leclerc matematycznie ma szansę ale to jest niewykonalne. Ferrari już odpuściło ten sezon i budują bolid na przyszły rok, a McLaren i Red Bull cały czas przywożą nowe części
7
W TVN pokazane wprost jak polityk KO trzasnął drzwiami przed dziennikarką TVN z niewygodnym pytaniem, plus dodany dość wymowny komentarz.
Ale niektórzy dalej będą stawiać znak równości między TVN a tym co było w TVP jeszcze rok temu. Ehh.
0
Kounde obowiązkowo odpoczynek na Seville.
1
Jacy cwani wobec Polaka xD Zajmijcie się lepiej patrzeniem na ręce Laporcie, Tebasowi i innym
0
Myślę że treningi Flicka też mogły sprawić że Lewy wyszedł z tego cały. Rok temu byłoby gorzej.
2
@dominox1998 tak gra dalej
0
Raphinia jest w takiej formie że ogarnie i na 9 xD
2
Kurwa kim my zagramy w tym ataku XDDD
0
Boli was wielka Legia?
0
Bardziej Ake czy bardziej Gervinho?
1
@PatrychoO "polska matka" to mało? XD
Śmiga po polsku az milo,chce dla nas grać. Skończcie szukać sensacji
0
Gramy 4-2-3-1 i Nikola na LS. Dawać mi te Portugalie
0
KTO JAK NIE ON!!
2
Ale brama o kurwa xD
0
Ale my w końcu w piłkę gramy, kurde co się dzieje
0
@abram3k Co??? Żartujesz
4
Ooo i Robercik odpoczywa, cudownie
1
W sumie jakby nie Bednarek to byłby gol i tak
1
Frankowski to nie miał pół dobrego zagranka dziś xD
0
Byłem pewny że nic z tego nie będzie xD
0
W sumie dobrze że my spadniemy do tej dywizji B, mniej będzie kompromitacji z najlepszymi xD
0
O kurde to jest ten nasz Trincao? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@JohnnySilverhand CO JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM XDD
1
Frankowski to jest hit xD grasz całe życie na skrzydle i nie potrafic wrzucić xD
2
Bruno Fernandes miał kurwa rok żeby to odegrać xD
0
Cubarsi już zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii? dajcie mu 20 mln i naturalizujcie bo to jest dramat z tą obroną xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika