Kiedy Messi kończy przygodę w Interze Miami? Fajnie by było żeby wrócił do Barcelony na stałe i jego dzieci szkoliły się już w La Masii, chyba że kosa z Laportą jest do tego stopnia że nawet tego nie by nie chciał.
Syndrom oblężonej twierdzy mocno. Jaki cel by miał w tym klub? Zwolnić Xaviego jeszcze bardziej? XD Za wiele można ten zarząd oskarżać, ale szanujmy się panie Generale.
0
Kiedy Messi kończy przygodę w Interze Miami? Fajnie by było żeby wrócił do Barcelony na stałe i jego dzieci szkoliły się już w La Masii, chyba że kosa z Laportą jest do tego stopnia że nawet tego nie by nie chciał.
1
Moder zapomniał jak się gra w piłkę XD
1
@Pedri16Future w sensie durny faul w polu karnym?
0
@Encore szprycarz z wielkim szlemem, ładnie xd
0
Nie no weźcie ten szrot z Ameryki xD
0
Ale na stojąco gramy XD
0
@PIWOSZ89 myślałem że kontuzja xd
0
@Kamil689 czemu?
0
W lidze narodów można robić zmiany tak jak w meczu towarzyskim czy jak o stawkę?
2
Beka z Realu że oddali Joselu xD
12
Syndrom oblężonej twierdzy mocno.
Jaki cel by miał w tym klub? Zwolnić Xaviego jeszcze bardziej? XD
Za wiele można ten zarząd oskarżać, ale szanujmy się panie Generale.
1
@macio_944 oo ta co wyslales fajna w sumie
0
@macio_944 Włosi robią najgorsza pizzę
2
XDDdDDxD i weźcie z tym wygrajcie
1
Jaki nur co to ma być xDD
3
XDDDD współczuję kibicom Realu takiego piłkarza, wiecznie trzeba go bronić xd
5
Nie no, karny 100% szanujmy sie
0
XDDDDDDDDDDD HAHAHAHAG
2
@KrychaFCB wymienność pozycji, siła przyjaźni, mental zwycięzców. Tego nie pojmiesz, to jest pomysł Don Carletto
(real gra kaszane od lat)
0
Dopiero włączyłem, kto pozwolił grać Realowi Betis w tych koszulkach...
0
Oby więcej takich weekendów.
Barca gra i miażdży, Ferrari wygrywa z Leclerckiem. Piękny moment
0
@Kubsoleon ja myślałem że to są sztywne 3 sezony i elo XD
0
Myślicie że jak Robert utrzyma formę to szwagry mu przedłużą kontrakt?
0
Kurde no teraz się boje ze Alonso przyjdzie do Realu i w jedno lato będzie rewolucja z ich budżetem xd
1
A co jeśli to nie zasługa Flicka tylko Xavi zostawił takiego samograja?
0
Dajcie odpocząć Laminowi plox
0
@matirix20 to znak, nie rób tego
1
Dobra, rotaaacje
0
@Luciano99 tak samo Fati xD Hansi to cudotwórca ale z gówna bata nie ukręci
1
nie mogę oglądać (a widzę że jest czego żałować) jak radzi sobie Casado?