1 października 2024, 14:57
0
@mkord spoiler: nie wyrobimy się xd ale dobre bo w ważniejszej części na wiosnę będziemy grali dużo u siebie
1 października 2024, 12:20
3
@Karpiuu dokładnie o to chodzi i to bardzo dobre rozwiązanie
30 września 2024, 10:38
@Kgorecki2500 w ZSRR nikt się nie przejmował życiem ludzi, w tym przypadku jak widać zostało tak do tej pory
29 września 2024, 23:18
4
No i pięknie. Mamy 3 punkty przewagi
29 września 2024, 23:16
No i czemu ten mecz jeszcze trwa xD
29 września 2024, 23:14
Hahaha wpuścił 6 obrońców i dalej byle podaniem przejechani XD
29 września 2024, 22:30
1
Świnie rzucili? XDD
29 września 2024, 22:28
Z jakiej parady przerwany mecz? XD
29 września 2024, 22:15
Alvarez gra świetny mecz. Co kontakt to robi to co sobie założył.
29 września 2024, 21:48
6
Ten sorloth to jakby się obraził gra, co to kurde jest xDDD
29 września 2024, 21:38
Oblak jaka klasa XD
29 września 2024, 21:09
To jest kartka xD
29 września 2024, 21:07
Kurde ciekawe jak Simeone sprawdziłby się w jakimkolwiek innym klubie xD
29 września 2024, 20:56
@Kondziubarca nie zgodzę się. Ten Hag cos tam ugrał z tym Ajaxem, Koeman nie ma praktycznie żadnych sukcesów
29 września 2024, 20:54
Na którym C+ to leci xD bo na premium jak podane na flashscore lecą urywki z jakiejś dziwnej ligiEdit: już mam. C+ sport2
29 września 2024, 14:03
Komentarz usunięty
29 września 2024, 02:10
@tadzik447 tak tak xD predzej wyleciałby z czerwoną kartką za durne dyskusje
28 września 2024, 23:05
zdecydowanie wolę odpoczynek dla kluczowych graczy niż 3 punkty. To jest maraton nie sprint
25 września 2024, 23:19
Sprzedam 2 bilety na Interstellar, Cinema City Bemowo na piątek, 27.09 na 19:00Rząd 7 miejsca 16 i 17.Zapłacone 67 zł puszczę za 50. Niestety nie mogę zwrócić bo kupiłem jako gość (idiotyczna praktyka)
25 września 2024, 22:56
@mekston nie no chłopie, ktoś tego gola musial strzelić xD
25 września 2024, 22:55
2
They call us 0070 loses0 draws7 wins.VAMOS!
25 września 2024, 22:54
Ufffff.........
25 września 2024, 22:49
Mam nadzieję że to gra na czas panie Inigo...
25 września 2024, 22:38
5
Co xD kapitan dostał za dyskusje? XDDD
25 września 2024, 22:37
Jaki drewniany strzał o panie xD
25 września 2024, 22:30
Stadion jak skanduje Raphinie! Brawo!
25 września 2024, 22:29
Co to gówno robi w La Liga. Ten sędzia tak samo.
25 września 2024, 22:13
Zmiany mein Fürher. Zdrowie nie jest warte nawet trzech punktów z tymi rzeźnikami.
25 września 2024, 21:34
Casado! Que baller!
25 września 2024, 21:25
Ten bramkarz jest cienki jak siki węża, ładować wszystko w niego xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@mkord spoiler: nie wyrobimy się xd ale dobre bo w ważniejszej części na wiosnę będziemy grali dużo u siebie
3
@Karpiuu dokładnie o to chodzi i to bardzo dobre rozwiązanie
0
@Kgorecki2500 w ZSRR nikt się nie przejmował życiem ludzi, w tym przypadku jak widać zostało tak do tej pory
4
No i pięknie. Mamy 3 punkty przewagi
0
No i czemu ten mecz jeszcze trwa xD
0
Hahaha wpuścił 6 obrońców i dalej byle podaniem przejechani XD
1
Świnie rzucili? XDD
0
Z jakiej parady przerwany mecz? XD
0
Alvarez gra świetny mecz. Co kontakt to robi to co sobie założył.
6
Ten sorloth to jakby się obraził gra, co to kurde jest xDDD
0
Oblak jaka klasa XD
0
To jest kartka xD
0
Kurde ciekawe jak Simeone sprawdziłby się w jakimkolwiek innym klubie xD
0
@Kondziubarca nie zgodzę się. Ten Hag cos tam ugrał z tym Ajaxem, Koeman nie ma praktycznie żadnych sukcesów
0
Na którym C+ to leci xD bo na premium jak podane na flashscore lecą urywki z jakiejś dziwnej ligi
Edit: już mam. C+ sport2
0
Komentarz usunięty
0
@tadzik447 tak tak xD predzej wyleciałby z czerwoną kartką za durne dyskusje
0
zdecydowanie wolę odpoczynek dla kluczowych graczy niż 3 punkty. To jest maraton nie sprint
0
Sprzedam 2 bilety na Interstellar, Cinema City Bemowo na piątek, 27.09 na 19:00
Rząd 7 miejsca 16 i 17.
Zapłacone 67 zł puszczę za 50. Niestety nie mogę zwrócić bo kupiłem jako gość (idiotyczna praktyka)
1
@mekston nie no chłopie, ktoś tego gola musial strzelić xD
2
They call us 007
0 loses
0 draws
7 wins.
VAMOS!
0
Ufffff.........
0
Mam nadzieję że to gra na czas panie Inigo...
5
Co xD kapitan dostał za dyskusje? XDDD
0
Jaki drewniany strzał o panie xD
1
Stadion jak skanduje Raphinie! Brawo!
0
Co to gówno robi w La Liga. Ten sędzia tak samo.
0
Zmiany mein Fürher.
Zdrowie nie jest warte nawet trzech punktów z tymi rzeźnikami.
1
Casado! Que baller!
0
Ten bramkarz jest cienki jak siki węża, ładować wszystko w niego xD