0

@mkord spoiler: nie wyrobimy się xd ale dobre bo w ważniejszej części na wiosnę będziemy grali dużo u siebie

3

@Karpiuu dokładnie o to chodzi i to bardzo dobre rozwiązanie

0

@Kgorecki2500 w ZSRR nikt się nie przejmował życiem ludzi, w tym przypadku jak widać zostało tak do tej pory

4

No i pięknie. Mamy 3 punkty przewagi

0

No i czemu ten mecz jeszcze trwa xD

0

Hahaha wpuścił 6 obrońców i dalej byle podaniem przejechani XD

1

Świnie rzucili? XDD

0

Z jakiej parady przerwany mecz? XD

0

Alvarez gra świetny mecz. Co kontakt to robi to co sobie założył.

6

Ten sorloth to jakby się obraził gra, co to kurde jest xDDD

0

Oblak jaka klasa XD

0

To jest kartka xD

0

Kurde ciekawe jak Simeone sprawdziłby się w jakimkolwiek innym klubie xD

0

@Kondziubarca nie zgodzę się. Ten Hag cos tam ugrał z tym Ajaxem, Koeman nie ma praktycznie żadnych sukcesów

0

Na którym C+ to leci xD bo na premium jak podane na flashscore lecą urywki z jakiejś dziwnej ligi

Edit: już mam. C+ sport2

0

Komentarz usunięty

0

@tadzik447 tak tak xD predzej wyleciałby z czerwoną kartką za durne dyskusje

0

zdecydowanie wolę odpoczynek dla kluczowych graczy niż 3 punkty. To jest maraton nie sprint

0

Sprzedam 2 bilety na Interstellar, Cinema City Bemowo na piątek, 27.09 na 19:00
Rząd 7 miejsca 16 i 17.

Zapłacone 67 zł puszczę za 50. Niestety nie mogę zwrócić bo kupiłem jako gość (idiotyczna praktyka)

1

@mekston nie no chłopie, ktoś tego gola musial strzelić xD

2

They call us 007
0 loses
0 draws
7 wins.

VAMOS!

0

Ufffff.........

0

Mam nadzieję że to gra na czas panie Inigo...

5

Co xD kapitan dostał za dyskusje? XDDD

0

Jaki drewniany strzał o panie xD

1

Stadion jak skanduje Raphinie! Brawo!

0

Co to gówno robi w La Liga. Ten sędzia tak samo.

0

Zmiany mein Fürher.
Zdrowie nie jest warte nawet trzech punktów z tymi rzeźnikami.

1

Casado! Que baller!

0

Ten bramkarz jest cienki jak siki węża, ładować wszystko w niego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?