Kupiłem pierwszy raz w życiu iPhone na premierę i myślałem że będę żałował ale kurde, 16 plus, odłączyłem go od prądu rano i po 7h na ekranie mam dalej 51% baterii xD dla mnie to szok
Skoro San Siro straciło finał LM na 2027 to panie prezesie Kulesza proszę stanąć na głowie żeby był on w Warszawie. Brakujące miejsca się dosztukuje, będziemy siedzieć na zurawiu
@Barceloniarz987 czy oni choć jeden rok mogliby tego nie ogłaszać przed galą? Już nieważne kto wygra, podawanie zwycięzcy przed galą jest irytujące i niepotrzebne
@BartqRKO bagatelizowanie sytuacji na podstawie swoich (często nigdy nie mających miejsca) sytuacjach, które ani trochę się nie odnoszą to argumentów to chyba jedna z ulubionych taktyk internetowych chłopskich rozumów. Patrz denializm klimatyczny bo "u mnie pada i zimno"
0
Dobra, ja bym już ściągał Lamine i Kounde xD
9
I to jest rasowy napadzior! Brawo Robert!
3
Japier*** co za czasów my dożylismy panowie!! Ronaldinho, Guardiola, Messi i wielu, WIELU innych. A teraz dwóch, DWÓCH Polaków! Kocham ten klub!
0
Jaka rywalizacja XD po co tracić czas
0
@kuz widzę że tutaj dalej 2019 rok na stronie
0
Kupiłem pierwszy raz w życiu iPhone na premierę i myślałem że będę żałował ale kurde, 16 plus, odłączyłem go od prądu rano i po 7h na ekranie mam dalej 51% baterii xD dla mnie to szok
2
Èstan pasando cosas?
4
MILF
Man
I
Love
Flick
5
Skoro San Siro straciło finał LM na 2027 to panie prezesie Kulesza proszę stanąć na głowie żeby był on w Warszawie. Brakujące miejsca się dosztukuje, będziemy siedzieć na zurawiu
0
@Barceloniarz987 czy oni choć jeden rok mogliby tego nie ogłaszać przed galą? Już nieważne kto wygra, podawanie zwycięzcy przed galą jest irytujące i niepotrzebne
0
No i jak ten Real? Męczą bułe czy po prostu trafić nie mogą?
21
I tak do zajebania.
0
@Trojanek23 nie zgodzę się. Ter Stegen nigdy nie powinien być kapitanem.
0
Ja wiem że my gramy w 10, ale my mamy 80% celności podań...
2
@Seneka Raphinia to haruje w defensywie
0
Ale rzucają te piłki za obrońców. Araujo w topowej formie potrzebny na już
5
Alex po ci prawa noga?
Chodze niom
4
@macio_944 dla mnie to już miał za dużo wybaczane i tak. Koniec tego, wyjazd
0
Laminedependencia jest prawdziwa.
1
KTO JAK NIE ON. Kocham cię Lamine
1
Leclerc nas ciśnie, dziękujemy zakolaku
0
Abstrahując od Ter Stegena, my nic dzisiaj nie gramy jak na razie
0
Dawać umowę z Nike i w zimę po Bułkę
0
Jak ja nienawidzę oglądać meczów z 2 min opóźnienia xD prawa do rozgrywek upaństwowić!
15
Casado luźny debiut w lidze mistrzów w wieku 21 lat to jak na standardy Barcelony wiek emerytalny XD
3
@BartqRKO bagatelizowanie sytuacji na podstawie swoich (często nigdy nie mających miejsca) sytuacjach, które ani trochę się nie odnoszą to argumentów to chyba jedna z ulubionych taktyk internetowych chłopskich rozumów.
Patrz denializm klimatyczny bo "u mnie pada i zimno"
0
My już na 100% nie mamy szans wystąpić w tym durnym klubowym Mundialu?
3
@kubilka jak się ktoś znowu nabierze na prawie 100 milionowy transfer z ligi portugalskiej to padnę ze śmiechu. Oby to nie była Barcelona
1
@Comentateiro czy możesz pokibicować jeszcze Scuderii Ferrari?
0
Oo Bobby wchodzi