reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ;D ale w wieku 18 możesz:) nie idź na studia! Ja tam w sumie nic do studentów nie mam rzadko z nimi rozmawiam a jak już dochodzi do tego to proszę o duże frytki ;) Także załóż firmę synu! I pamiętaj, kup T4 i zatrudni dobra ekipę, płać za metry!!! bez tego nikt nie będzie brał twojej firmy na poważnie.
P.s. a tak serio to możesz założyć w wieku 17 l.
Pp.s żartowałem
Ppp.s śmieje się możesz możesz
0
Dzięki wielkie:)
0
Potrzebuje opinie kogoś kto ma ten laptop bo potrzebuje czegoś NAJLEPSZEGO do ceny 3000 zł a na razie nie znalazłem lepszego Lapka.
0
Ale specyfikację ma dobre. W testach pokazuje mi 20 fps na high ustawieniach więc na medium nie pociągnie?
0
Witam, planuje kupić laptop lenovo ideapad 510 15ikb w euro rtv agd za 2999 zł. Czy warto? Jak na nim chodzą gry? Potrzebuję laptopa do oglądania filmów i ewentualnie pogrania raz na jakiś czas w jakąś gierkę np GTA V czy BF1
57
Jak ja go lubię za szczerość. Życzę mu strzelania bramki i wyniku 5:1 dla Barcy ;)
0
Jakiś dobry stream ma ktoś? Prosze
7
Filmy.to
0
Ramos serio? Umtiti za niego. Isco pół sezonu był rezerwowym też porażka. Atak okey.
5
Carvajal może mu buty czyścić;D brawo Semedo
39
No to czekamy aż Neymar pokłóci się z Verattim że mu nie podaje i będzie się domagał jego sprzedaży;)
3
Neymar domagał się również sprzedaży Messiego:D i został sam sprzedany xD
0
Dla mnie Semedo jest biały:) już go uwielbiam;)
0
http://www.sport365.live/en/player/59c0f00c43e94637636331/14/111/59c1766cbb9f8/FCBarcelona-SDEibar/960/540
Jak ktoś nie ma gdzie oglądać to trzymajcie streama
0
Dlatego go sprowadzilismy. Nigdy nie był i nie będzie dobrym grajkiem ale ma inną zdolność wykorzystywanie sytuacji wejścia z 2 linii i niesamowita siłę w powietrzu. Idealny na autobusy, na innych przeciwników mamy innych pomocników
0
Poratuje ktoś streamem?
0
Suarez powinien usiąść dziś na ławce widać u niego kompletny brak formy.
0
Dzięki kolega
2
Pauzować ma długo zamiar?
1
Tak bracie
0
Co z Dembele jest kontuzją?
0
A ktoś jakiś stream?
0
Trudno się z tobą nie zgodzić ale w moim przypadku tylko laptop bo często jestem poza domem
1
Dzięki wielkie biorę się za szukanie :D
0
Sek w tym że moja granica to 3k nie mam zamiaru więcej hajsu wydać dlatego szukam czegoś najmocniejszego do 3k
0
Witam planuje kupić dobry laptop do gier, opłaca się ten w tej cenie? https://www.olx.pl/oferta/lenovo-ideapad-y700-15-6-i5-6300hq-4gb-1tb-gtx960-4gb-win10-f-vat23-CID99-IDm6s6S.html
0
I co o tej grze myślisz?
0
Gra ktoś z was w pes2017 na androida?
0
Hahaha jasne jasne
0
A kto to wgl ten Carvajal? Śmiech na sali