reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie znalazłem w galerii Google zdjęcie wewnętrznej części koszulki i jest logo :D haha ciekawe co Intelowi dawała taka reklama
0
Serio?
0
Gdzie niby na koszulce Barcy jest logo firmy Intel ?
0
Sony by ładnie się prezentowało albo Microsoft :D a dla gimbusow ugryzione Jabłuszko Apple ;p ale.najważniejsza jest kasa no dla mnie to może być nawet proszek dosia !
0
Trzymam sam jezdze mazda i gram na konsoli sony :D
1
O tak masz rację sorki zrozumiałem rynek japoński ;) następnym razem dwa razy przeczytam artykuł nim się do czegoś przyczepie ;)
1
Samsung to koreańska firma ;) a mowa o Japońskiej
0
Rakuten ? Mazda ? A może Sony ?
0
Dzięki wielkie ;)
0
Co Messi odwalal że taka podnieta jest ?
Ps. Nie oglądałem meczu:(
0
A później coś jest ?
2
O której dziś na eleven leci skrót meczu ?
0
Mam pytanie jeśli wykupie dziś pakiet eleven na playerze to aktywuja mi go dziś? Bo raz tak robiłem i po kilku sekundach miałem aktywny pakiet ale dziś jest niedziela i nie wiem
8
Dziś mam 21 urodziny :) Barcelono proszę o pozycję lidera na dziś!
0
Ewentualnie serię Stalker ;) mega klimatyczna o ile nie grałeś:p a jeśli grałeś i podobają Ci się te klimaty polecam również Metro ;)
0
Polecam serię Mass Effect ;) warto zagrać gdyż na początku następnego roku wychodzi fenomenalnie zapowiadająca się 4 część "Andromeda" ;) gwarantowane wiele godzin dobrej zabawy ;)
0
O tak masz 100%racji
1
Czwartek to mały piątek:D panowie kto dziś pije jak dzika świnia?
8
Usunęli artykuł o Neymarze i dobrze bo to było dno.
4
Głupi artykuł. Dno.
5
Nie poprostu masz zapewnie więcej niż 18 lat ;)
2
Chłopy co sądzicie o tym nowym idolu gimbusów Cypisie? A dokladniej o jego twórczości podoba wam się taki syf ?
0
Jakiś stream ktoś zapodaj?
0
Stream na tel?
0
Jakiś stream na mecz ? Proszę;)
0
Jakiś stream na mecz ? Proszę;)
0
Ależ Paco Alcacer jest podobny do Kucharczyka:) założę się że nawet Fiorentino pomyślał sobie ze Barcelona robi spisek przeciwko jego Realu i pożycza swoich piłkarzy rywalą Realu pod innym nazwiskiem :D
0
Da się za free zaktualizować do win10 ?
1
Ten Lenovo miazga ale Asus też i jest tańszy 2999 za taką bestie to super promocja kupiłbym Asusa tylko obawiam sie jego dysku twardego który mimo swojej szybkości ma 256 GB a przenośny dysk twardy trochę mi nie pasuje
0
Heh wiem nie ma to jak PC ale jestem zmuszony do laptopa z pewnych przyczyn często jestem w różnych miejscach a lubię sobie pograć w deszczowe dni:) dzieki ten Lenovo do mnie przemawia poważnie się zastanowię nad kupnem ;)