0

Faktycznie znalazłem w galerii Google zdjęcie wewnętrznej części koszulki i jest logo :D haha ciekawe co Intelowi dawała taka reklama

0

Serio?

0

Gdzie niby na koszulce Barcy jest logo firmy Intel ?

0

Sony by ładnie się prezentowało albo Microsoft :D a dla gimbusow ugryzione Jabłuszko Apple ;p ale.najważniejsza jest kasa no dla mnie to może być nawet proszek dosia !

0

Trzymam sam jezdze mazda i gram na konsoli sony :D

1

O tak masz rację sorki zrozumiałem rynek japoński ;) następnym razem dwa razy przeczytam artykuł nim się do czegoś przyczepie ;)

1

Samsung to koreańska firma ;) a mowa o Japońskiej

0

Rakuten ? Mazda ? A może Sony ?

0

Dzięki wielkie ;)

0

Co Messi odwalal że taka podnieta jest ?
Ps. Nie oglądałem meczu:(

0

A później coś jest ?

2

O której dziś na eleven leci skrót meczu ?

0

Mam pytanie jeśli wykupie dziś pakiet eleven na playerze to aktywuja mi go dziś? Bo raz tak robiłem i po kilku sekundach miałem aktywny pakiet ale dziś jest niedziela i nie wiem

8

Dziś mam 21 urodziny :) Barcelono proszę o pozycję lidera na dziś!

0

Ewentualnie serię Stalker ;) mega klimatyczna o ile nie grałeś:p a jeśli grałeś i podobają Ci się te klimaty polecam również Metro ;)

0

Polecam serię Mass Effect ;) warto zagrać gdyż na początku następnego roku wychodzi fenomenalnie zapowiadająca się 4 część "Andromeda" ;) gwarantowane wiele godzin dobrej zabawy ;)

0

O tak masz 100%racji

1

Czwartek to mały piątek:D panowie kto dziś pije jak dzika świnia?

8

Usunęli artykuł o Neymarze i dobrze bo to było dno.

4

Głupi artykuł. Dno.

5

Nie poprostu masz zapewnie więcej niż 18 lat ;)

2

Chłopy co sądzicie o tym nowym idolu gimbusów Cypisie? A dokladniej o jego twórczości podoba wam się taki syf ?

0

Jakiś stream ktoś zapodaj?

0

Stream na tel?


0

Jakiś stream na mecz ? Proszę;)

0

Jakiś stream na mecz ? Proszę;)

0

Ależ Paco Alcacer jest podobny do Kucharczyka:) założę się że nawet Fiorentino pomyślał sobie ze Barcelona robi spisek przeciwko jego Realu i pożycza swoich piłkarzy rywalą Realu pod innym nazwiskiem :D

0

Da się za free zaktualizować do win10 ?

1

Ten Lenovo miazga ale Asus też i jest tańszy 2999 za taką bestie to super promocja kupiłbym Asusa tylko obawiam sie jego dysku twardego który mimo swojej szybkości ma 256 GB a przenośny dysk twardy trochę mi nie pasuje

0

Heh wiem nie ma to jak PC ale jestem zmuszony do laptopa z pewnych przyczyn często jestem w różnych miejscach a lubię sobie pograć w deszczowe dni:) dzieki ten Lenovo do mnie przemawia poważnie się zastanowię nad kupnem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?