0

Jeszcze będą jaja za 2 lata jak ktoś go kupi za te 400 mln a taki Morata pójdzie za 250 mln.

1

Klauzula musi być wyższa aniżeli cena kupna piłkarza:) bo takowa Klauzula nie miałaby sensu

0

Teee ale Wiesława Paletę to ty szanuj

3

Bądźmy jeszcze tak solidarni z Madrytem i osłabmy jeszcze Tottenham! Jazda po Eriksena! I widzimy się z Realem w finale!

1

Mieszka w okolicy La Rambli i jako pierwszy pomagał ofiarą zamachu podając ręczniki i butelki wody;)

3

Tylko nie on. Już wolę Dembele który jest o niebo lepszy tylko że jego styl przypomina grę Adama Traore który błyszczał w Barcy B. A później sami wiecie...

0

"Idę do Klopa postawić sułtana" w moich okolicach tak mówią jak idzie się do WC za potrzeba fizjologiczną :D

0

Ja chodzę codziennie rano o 8 do Klopa na dwójeczkę

0

Podzielam zdanie co do Realu. Nic tak mnie nie wkurza jak to że uważają ich za "Barcelonę Pepa" a grają kaszane. Żeby tak dziś dostali łomot od naszych ;)

0

Hahah xD


0

Zgadzam się z toba ale co my tam wiemy może Valverde bardzo naciskal na ten transfer? a 40 mln to jego klauzula więc no...

0

Taką ma Klauzule widocznie chcieli za wszelką cenę spełnić rządzenie Valverde.

0

Douglas nawet nie jest znany w Brazylii a Paulinho gra w reprezentacji więc proszę cię... co was tak boli?

0

Przypominam tylko że to transfer na prośbę naszego trenera więc do jasnej ciasnej skąd hejty na zarząd? Tez nie trawie Bartka ale ludzie na litość... Valverde ma na niego plan na pewno i dopiero po sezonie możemy hejtować.

8

Ogarnijcie że ludzie dajcie mu zagrać później hejty... zamiast życzyć mu najgorszego dajmy mu szansę. Może akurat nam zamknie japy?

0

Był w trójce najlepszych piłkarzy świata w walce o złota piłkę? Zajął bodajże 2 miejsce?

5

Proszę cię Isco porównujesz do Iniesty? Okej Isco genialny pomocnik ale to tak jakby porównywać Audi RS7 do Nissana GTRa

0

Albo Negan Team ;D

0

Przeczytalem no i co niby?

1

O co chodzi z tym ważnym komunikatem na la rambli?

3

Hazard już lepszy nie będzie a Dembele ma mega potencjał.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

No tak masz rację zapomniałem że Neymara gra na lewej a nie prawej flance;)

1

To proponował bym za Neymara Alexisa Vidala a na PO Roberto/Semedo

0

Zapomniałaś dodać że robisz mu nową zupę i dajesz... całusa :D a tak poważnie to nie porównuj sytuacji męskich do damsko-męskich bo Neymar mimo wszystko jest chłopcem a może nawet w przyszłości mężczyzną;)

2

A mógł mu Semedo sprzedać buta na twarz może by zmadrzał, piłka jest dla twardych zawodników, ja jak gram z kumplami jak ktoś mnie kopnie wstaje i gram dalej ;D

0

Po co ma mu oddawać jak Messi zjada Neya w wolnych? Z całym szacunkiem Neymara wykonuje je bardzo dobrze ale nie aż tak jak Messi maestro

3

On każdego napastnika w Europie nakrywa ;) dzik zkoksowany jakich mało.

0

I Chinach



0

Wątpię by miał więcej niż 100 mln jak podpisywał obecny kontrakt był prawie że "no nejmem"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?