0

Tym bardziej że aplikacja działa w systemie Peer-to-peer czyli im więcej osób ogląda tym więcej udostępnia a tu kicha. Myślałem że tylko ja mam taki problem widzę że więcej osób.

2

A dziś to skorzystam z mojego ulubionego czyli Mcwrap plus mały napój za 10 zł;)

0

Widziałem wpis kiedyś że strasznie dużo osób poleca Delta media Player. Pobrałem i wszystko Oki działa każdy kanał ale... mecze to porażka scina tak że oglądać się nie da a mam internet 4GLTE full zasięg i jest to u mnie prędkość 50mb/s a mecze scina to jakim cudem innym chodzi normalnie?

27

Dopóki ktoś nie dostanie nagrodę za 2018 Ronaldo będzie aukualnym. Tak jak my jesteśmy np aktualnym mistrzem pucharu króla hiszpanii

0

Ty carling i golf to najnudniejsze sporty świata

7

Jak wam się chce oglądać jakieś ogórki jak skoki idą?

2

Pewnie sobie teraz pluje w brodę że mógł grać w Barcelonie

0

Sorry ze się wracam ale też zastanawiam się nad kupnem CSGO i nie wiem czy mi pójdzie mam Lenovo ideapad 510. Procesor i5 7 gen 8 GB ramu i grafika geforce 940mx

0

W tym przypadku w pesa ;)

0

Ten Mina to powinien być powołany ale na sekcje koszykówki :D ale dzik ;)

0

Poleci ktoś jakiś fajny film dokumentalny?

1

Tak samo jak i Hiszpanii ze względu na kilku naszych. Niemcy to Niemcy nie przepadają za Polakami tak samo jak my za nimi i nawet jakby Leo był Niemcem nie kibicowałbym tej reprezentacji

2

A ty kibicujesz Niemcom ze względu na Ter Stegena?

0

Serio serio.

0

A to już kilka worków kokainy na własny użytek nie można sobie przywieźć? Wielkie mi halo.

1

Jak tam sytuacja u naszych kontuzjowanych? Kiedy będzie mógł zagrać Paco,Coutinho, Dembele?

0

Obserwuje go ktoś na Insta? Może sobie fotkę cyknął

0

Hahaha. Jak to Ronaldo przeglądał się w telefonie? Grał z nim w kieszeni? XD

Szkoda Vermaelena i Mbappe, wiadomo co z nimi? Verma z tego co słyszałem, kontuzja mięśniowa, a Kylianowi co się stało?

0

Posiada ktoś z was Delta media Player? Też wam tak scina wszystko? Oglądać się meczy nie da

0

Pozdrawiam użytkownika który napisał że jak Roberto zagra dziś w pomocy to zwali sobie gruche do ekranu;) powodzenia ;)

0

Hahah dokładnie;)

5

Może wydawać się że to dziwne ale za Tuska xD tzn był jakiś temat związany z nim i dostałem za prowo;)

0

Mój powrót był kwestią godzin w końcu można pochwalić się oficjalką

1

Witam po miesięcznym banie;)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przywróć do ustawień fabrycznych a jak tak bardzo boisz się o swoje dane wgraj nowego softa i po sprawie ;)

0

Spoko;)

0

Ehh brakuje mi czasów gdy nasze najlepsze transfery przychodziły z La Masia. Teraz szkółka ma kryzys i to widać gdy przychodzi do nas trener który uwielbia stawiać na wychowanków a na nich nie stawia więc coś jest na rzeczy.

0

29 luty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?