3

Lewy posture ma akurat spoko więc nie widzę obaw xD a farbowane włosy? Oj tam, taka moda nic w tym złego, nie taka patologia jak kobiece usta glonojada czy ciało z silikonu.

1

Siemanko. Mam pytanie, a pytam na rambli, bo tylko po ulicach tego serwisu są takie świry, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu xD. Więc jeździł ktoś z was samochodem ( mowa o skrzyni manualnej) ze złamaną noga, lub z podobnym urazem? Mam kontuzje kolana i chodzę w ortezie usztywniajacej nogę, lecz jestem w stanie jeździć samochodem bez dużych komplikacji, nurtuje mnie tylko, czy w razie kontroli policji, której jest pełno w mojej okolicy, grozi jakiś mandat za jazdę w nie wpełni sprawną nogą?

1

A myślami jest w Realu cały sezon?

0

haha dzięki, nie wątpie, ale pewnie i tak mi się nie spodoba, bo nie lubię słuchać języka niemieckiego, poprostu nie w moim guście.

0

Poleci ktoś jakieś fajne hip-hopowe kawałki z USA ;)? Coś współczesnego bo klasykę dobrze znam.

0

Dokładnie, bo tak to by nie miało sensu. Gdyby Barca B awansowała do Primera, a Barca A spadła, no to w następnym sezonie porostu by się pozamieniali zawodnikami i trenerem ?poza nazwa A i B nie byłoby wgl różnicy, dalej Barca by była w Primera xD

3

Ale może przynajmniej dzięki temu palma mu nie odbiła od kasy.

0

Dzięki no zobaczymy jak to będzie;)

0

Haha chciałbym;)

0

Mi działa normalnie

0

Jutro mam studniówke a ja o kulach... miał ktoś taka sytuacje?

1

Dziękuję

0

W soboty a nawet i w niedziele pewnie ale to za dodatkową opłatą:)

1

Sasha to już porządna dziewczyna;) jej ciało jest jak świątynia;D

0

Sorry ze juz pisze to 4 raz ale.ma ktoś jakiś kalendarz na luty z terminarzem Barcy?

1

Biała, wyglądała jak ze Skandynawii, chodź była z Madrytu.

3

Odważne słowa jak na 19 latka...

96

Dziś jakas laska zaproponowała mi seks w zamian za zareklamowanie jakiegoś środka do mycia naczyn. Oczywiście odmówiłem... bo jestem silny psychicznie. Tak silny, jak nowy środek do mycia naczyń Mr Umtiti, czyści lepiej niż szmatka Ramosowa;D

0

Mógłbym prosić o kalendarz na luty?

0

Link do pobrania?

0

Ma ktoś jakiś fajny kalendarz na luty?

4

Dobranoc.

0

Filmy.to też nie działa;/

0

Przypadek. Nasser ma powiązania z Qatarem a nie z Emiratami ;)

0

4 lata? Ouuuu no to mnie nie pocieszyles...

0

Dzięki tak zrobię:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Witam mam pytanko do osób którym przytrafiło się to samo a mianowicie zwichnąłem dziś kolano (wyleciała mi rzepka grając w piłkę halowa przy mocnym kontakcie z przeciwnikiem) w szpitalu wyprostowali mi je i dali stabilizator mam go nosić przez miesiąc. Po jakim czasie od kontuzji zaczeliscie grać? I jak później tak gra wyglądała? Trzeba grać z jakimś ochraniaczem na kolano? Bo z tego co wiem teraz rzepka będzie jeszcze bardziej narażona na podobna sytuację...

0

Poczestuje ktoś linkiem? Prooosze

0

Poczęstuje ktoś linkiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?