0

Wątpię by miał więcej niż 100 mln jak podpisywał obecny kontrakt był prawie że "no nejmem"

0

To jest nie fair że nie ma klauzuli w Niemczech czy we Francji! Wtedy byśmy wykupili Dembele i Verattiego za pieniądze ze sprzedaży Neymara, realna opcja na chwilę obecną to Dybala choć myślę że troszkę mu brakuje do Neymara

0

Ceny rosną bo kluby więcej zarabiają i dodatkowo szejkowie pompują kasę czyt. Np takie PSG ;) ale wątpię że za 2-3 lata 200 mln będzie cena wyjściową za jakiegokolwiek zawodnika z topu. Na ten moment tylko Messi Neymar Ronaldo są warci tej ceny. (Ronaldo może już nie tyle co sportowo ale marketingowo)

0

Lubie Neymara ale i tak wiem że kiedyś odejdzie i wątpię czy za 2-3 lata ktoś da za niego więcej niż 220 mln. Gdyby tylko się udało za niego ściągną6ć Dembele/Dybale i solidnego pomocnika Eriksena w jednym okienku było by wspaniale:) natomiast tym okienku myślę że nie kupimy nikogo z topu...

0

Ogladałeś/aś Pitbull nowe porządki? No ten "gołab" to z tego filmu ;p

0

List? Powiedzcie jeszcze że gołąbem...

0

Powaga? Gdzie odszedł? Coś musiało mnie ominąć. ..

2

No i super mamy już 1/4 rocznej pensji dla Masipa ;)

0

Gra ktoś z was w najnowszego pes'a na smartfona? Mi osobiście bardzo podoba się ta gierka :)

0

Jaka on ma klauzule?

0

Przypomina się sytuacja z Suarezem ale wtedy mieliśmy asa w rękawie:)

0

Ktoś ma jakąś transmisję?

0

Hehe rozbawiłeś mnie ale Abidala to ty szanuj... czlowiek typu "jak wino" gdyby nie choroba pewnie nadal by nakrywał czapka Albe ;)

117

Zapamiętajcię jego dzisiejszy wygląd za 2 lata będzie łysy lub siwy jak dym ;) powodzenia trenerze!

1

Arka Gdynia...


0

Jarajcie się ile chcecie ale mi on wygląda na drugiego Robinho. Szybko obniży swoje loty...

0

Ja pamiętam na komunie od chrzesnego dostałem 700 zł od chrzesnej też a zbierałem na kompa i było super ;D ale wiadomo daj ile możesz;) liczy się gest nie ilość stów;)

0

Gdzie oglądane powtórkę pl wczorajszego meczu?

2

Sergi Roberto - chłopak z którego jeszcze 2 lata temu każdy się śmiał. Dzis chłopak który za 2 lata może być najlepszym możliwym następca Xaviego ;) Respekt.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Dzięki wielkie ;) coś z tego wybiorę

0

Oglądałem ale dzięki;)

0

Witam poleci ktoś fajny film na wieczór? ( za każdym razem gdy tutaj pisze dostawałem ciekawy film )

0

I jak gierka?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gra ktoś może już w demo Mass Effect Andromeda?

0

Dzięki ;)


0

Poleci ktoś jakiś fajny film na wieczór gatunek thriller horror lub komedia

0

Czemu nie było nigdzie Vidala? W sensie na trybunach lub po meczu w szatni z chłopakami ;)

2

Musisz wytrzymać do jutra ktoś doda... A ogladnalbym jeszcze raz w tym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?