reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię by miał więcej niż 100 mln jak podpisywał obecny kontrakt był prawie że "no nejmem"
0
To jest nie fair że nie ma klauzuli w Niemczech czy we Francji! Wtedy byśmy wykupili Dembele i Verattiego za pieniądze ze sprzedaży Neymara, realna opcja na chwilę obecną to Dybala choć myślę że troszkę mu brakuje do Neymara
0
Ceny rosną bo kluby więcej zarabiają i dodatkowo szejkowie pompują kasę czyt. Np takie PSG ;) ale wątpię że za 2-3 lata 200 mln będzie cena wyjściową za jakiegokolwiek zawodnika z topu. Na ten moment tylko Messi Neymar Ronaldo są warci tej ceny. (Ronaldo może już nie tyle co sportowo ale marketingowo)
0
Lubie Neymara ale i tak wiem że kiedyś odejdzie i wątpię czy za 2-3 lata ktoś da za niego więcej niż 220 mln. Gdyby tylko się udało za niego ściągną6ć Dembele/Dybale i solidnego pomocnika Eriksena w jednym okienku było by wspaniale:) natomiast tym okienku myślę że nie kupimy nikogo z topu...
0
Ogladałeś/aś Pitbull nowe porządki? No ten "gołab" to z tego filmu ;p
0
List? Powiedzcie jeszcze że gołąbem...
0
Powaga? Gdzie odszedł? Coś musiało mnie ominąć. ..
2
No i super mamy już 1/4 rocznej pensji dla Masipa ;)
0
Gra ktoś z was w najnowszego pes'a na smartfona? Mi osobiście bardzo podoba się ta gierka :)
0
Jaka on ma klauzule?
0
Przypomina się sytuacja z Suarezem ale wtedy mieliśmy asa w rękawie:)
0
Ktoś ma jakąś transmisję?
0
Hehe rozbawiłeś mnie ale Abidala to ty szanuj... czlowiek typu "jak wino" gdyby nie choroba pewnie nadal by nakrywał czapka Albe ;)
117
Zapamiętajcię jego dzisiejszy wygląd za 2 lata będzie łysy lub siwy jak dym ;) powodzenia trenerze!
1
Arka Gdynia...
0
Jarajcie się ile chcecie ale mi on wygląda na drugiego Robinho. Szybko obniży swoje loty...
0
Ja pamiętam na komunie od chrzesnego dostałem 700 zł od chrzesnej też a zbierałem na kompa i było super ;D ale wiadomo daj ile możesz;) liczy się gest nie ilość stów;)
0
Gdzie oglądane powtórkę pl wczorajszego meczu?
2
Sergi Roberto - chłopak z którego jeszcze 2 lata temu każdy się śmiał. Dzis chłopak który za 2 lata może być najlepszym możliwym następca Xaviego ;) Respekt.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Dzięki wielkie ;) coś z tego wybiorę
0
Oglądałem ale dzięki;)
0
Witam poleci ktoś fajny film na wieczór? ( za każdym razem gdy tutaj pisze dostawałem ciekawy film )
0
I jak gierka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gra ktoś może już w demo Mass Effect Andromeda?
0
Dzięki ;)
0
Poleci ktoś jakiś fajny film na wieczór gatunek thriller horror lub komedia
0
Czemu nie było nigdzie Vidala? W sensie na trybunach lub po meczu w szatni z chłopakami ;)
2
Musisz wytrzymać do jutra ktoś doda... A ogladnalbym jeszcze raz w tym momencie