reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ja go nie lubię oglądać. Trochę gimbusowsko jego komentarze brzmią...
0
O ch*j chodzi ? Przecież kupiliśmy go z Villarrealu no nie ?
0
Witam poleci mi ktoś jakiegoś fajnego laptopa do gier ? Powiedzmy tak do 4 tys złotych;) wiem że do tej ceny jakiegoś mega wypasu nie będę miał ale coś co by pociągło najnowsze gry np Battlefield 1. Nie musi mieć mega dużej przekątnej ekranu i bajerów typu dotykowy ekran itp najważniejsze by miał mocny procesor i szybka kartę ;)
0
Mi się wydaje że Lucho postawi jednak na formacje 3:4:3 Umtiti Pique Mascherano obrona Rafinha i Arda jako skrzydłowi środek załataja Iniesta i Gomes bądź Busi a w ataku Neymar Suarez i Paco bądź Messi ewentualnie za Messiego Rafinha a w pomocy Denis ;) to są na pewno pewniejsze rozwiązania niż postawienie na 4:3:3 i Vidala z Digne .
2
A ja pracuje do 16... dzięki Tebas że pomyślałes o Azjatach a ja już się nie liczę;/
42
Ty jesteś głupi jak ci cali Hiszpanie ! Gra dla reprezentacji dla swojego kraju i miałby nie szanować swoich barw ? To po ch*j gra w reprezentacji ? To głupia logika Hiszpanów którzy nienawidzą Pique
5
Od kiedy Vidal jest wgl obrońca ?
1
Czasami jest tak że na dole rzadkie a na górze korzuch ale to taki korzuch że aż się pieni ;)
1
Mam prośbę;) napisze mi ktoś jak spisuje się Dani Alves Douglas Munir Sandro Samper
0
Jak sobie przypomniałeś nazwę? ;)
1
Kolega zgadł:D żartowałem z tymi kółkami ;)
0
władca pierścieni bitwa o śródziemie?
0
Zgadnijcie co to jest ;
Jest ona zielona i ma kółka;D
0
Dzięki ;) nie mam nocek robię 7-19 codziennie ;)
9
Na 49 tylko 7 nie trafił? To skąd te hejty na niego ? Da ktoś statystykę ile na ile wykorzystał Ronaldo karnych w la liga?
0
Co byście woleli mieć wtorek wolny czy środę? Bo muszę wybrać:D
0
No tak sory za okreslenie kibice miałem na myśli kibole mój bład
0
Czemu ?
8
Ludzie i dajcie spokój z tą Legia... też nie jestem ich fanem... ale pisanie po co oni wgl są w lm jest głupie. Są bo wygrali eliminacje ogarnijcie to że były słabsze drużyny od Legii... dostaną baty okey trudno przynajmniej byli w LM dostali się a to dla polskiej drużyny już coś i brawa dla nich a kibice Wisły itd hejtujcie Legie na tle sportowym (bo wiadome kibice to dno)dopiero jak wasz klub osiągnie dużo więcej na skali Europy niż samo dostanie się do fazy grupowej lm
6
Szkoda że już nie ma newsów "ex Barcelonisci " napisałby mi któryś/któraś jak tam gra Alves Munir Sandro Pedro Yaya Toure Alexis itd ?
0
Gdzie oglądane mecz na smartfonie ?
1
Dodajcie jak rok temu artykuł o ex Barcelonistach ;) ciekawi mnie co tam u Alvesa i reszty naszych byłych grajków;)
10
Brawo dla redakcji za tak wczesne publikacje porannego przeglądu w ostatnim czasie. Przyznam się szczerze że wcześniej wchodziłem na realmadryt.pl bo był tam wcześniej poranny przegląd ale teraz już nie muszę wchodzić na te prześcieradło :) zajebiscie;)
0
A czemu PSG sprzedało Luisa ? Mają następcę czy porostu tak fatalnie grał?
0
Myślę że tak Mascherano po roku gry na śo dostał kartę w Fifa;)
1
Z całym szacunkiem ale nie ma Leona Cupra fr jest albo Leon Cupra albo Leon fr ;) pozdrawiam;)
0
Sprzedała ferrari kupiła Seata;)
0
Dlatego że Barcelona nie chciała go sprzedać za gruby hajs ;) porostu był niezbędny do sprowadzenia Paco ;)
0
Lubie go i mam nadzieję że odpali w Valenci ;) w tym problem ze jak odpali to Valencia go kupi za te 12 mln. A jak nie odpali wroci nam drugi Tello który będzie cały kontrakt w Barcelonie wypożyczany. Ale cóż... ;) powodzenia Munir !
0
Co to za auto ?