11

Taa, obaj są tak samo odważni pozostając na swoich stanowiskach.

0

Beniteza zwolnili bodajże w styczniu, dlatego wątpię, żeby teraz zwolnili go już w listopadzie ;)

0

Do grudnia raczej nie zwolnią.

0

Najlepiej to cieszyć się z sukcesów ;)

4

Ile punktów dzieli Barcelonę i Real? Jeden? Bo nastroje są takie jakby to było co najmniej 10 punktów i grudzień :P

32

Mam nadzieję, że to nie jest twoje największe osiągnięcie w tym roku :P

8

No i dlatego postanowił, że skoro nie dostał tego czego chciał, to dorośle będzie karać Vidala i Malcoma ławką?

3

Czekać... Trwa wprowadzenie pełnej wersji 4.0 i trzeba to po prostu przemęczyć.

13

Szansa na dobrą szansę... Muszę to sobie gdzieś zapisać.

4

O ile pamiętam, to odkąd tylko ogłosili przyjście Valverde to od razu mi się to nie podobało i to odczucie tylko się pogłębiało z biegiem czasu. Więc nie mów, że nikomu.

12

Gdyby tak było, to nie wygrałby żaden z tych populistów :P

1

Jeśli Valverde zmieni ustawienie to tak, ale jeśli pozostanie przy 4-3-3, to pewnie będzie to wyglądało tak jak napisałam.

28

Czyli jutro: Roberto - Pique - Lenglet - Alba
Rakitić - Busquets - Coutinho
Messi - Suarez - Dembele

Gdyby Valverde miał jaja, to posadziłby Rakiticia, który naprawdę wygląda mocno przeciętnie w tym sezonie i dał szansę Arthurowi, czy Vidalowi. Nie wspomnę już nawet o Malcomie, który powinien się znaleźć chociaż na rezerwie. Mocno przygnębiający jest ten sezon.

5

Kibice Barki mają ból dupy o Hazarda i piszą, że Neymar MILION razy lepszy. XDDD

3

A idąc jeszcze dalej to w sumie Coutinho też gówno zrobił dla Barcy, statystyki ma nawet gorsze od Dembele. Cou + Dembele + pińćset milionów i bierzemy Neymara.

16

Ławka straszy trenera :P

1

Nie mam zdania na jego temat, bo jak tu wyrobić sobie opinię, jeśli ktoś nie gra? W każdym razie jeśli jego sytuacja się nie zmieni, to 50 mln za zawodnika, który nie gra, jest kwotą nie do odrzucenia.

4

Dla mnie Eminem to w ogóle jest jakiś fenomen. Nie lubię rapu, czy hip-hopu, w większości są to dla mnie jakieś żenujące rymowanki (żeby ktoś się nie oburzył - mówię o tym co słyszałam i na tym opieram swoją opinię), ale teksty Eminema, bit, to jaką on ma piękną dykcję mnie urzeka.

15

Idealnie to podsumował. Neymar jest biznesem swojego ojca, i albo obaj grają o lepszy kontrakt, albo marzy im się Madryt. Al-Khelaifi ma wielki ból dupy i kompleksy na punkcie Barcelony i zrobi wszystko co będzie mógł, żeby Neymar nie wrócił na CN.

15

PSG nie chciało sprzedać Barcelonie nawet Rabiota, a co dopiero Neymara ;)

3

"Poszedł do sądu bo najwyraźniej wniosek miał taką zasadnośc - nie rozumiem, czego Ty tutaj nie rozumiesz. Nie została mu wypłacona jakaś premia, za podpisanie kontraktu więc chciał coś uczknąć dla siebie - normalne zwierzęce zachowanie ludzi i nie oszukujmy się, każdy z nas by się tak zachował." - Żadne pieniądze mu się nie należały, gdyż nie wypełnił warunków kontraktu.
"Nie gadaj mi też glupot o tym, że Barcelona pozwoliła zaistnieć Neymarowi w europie, bo albo nie pamiętasz jaki hype na niego był gdy grał w lidze brazylijskiej, albo nie chcesz pamiętać. Wystarczy, że przeszedłby wtedy do Realu(o boże jak dobrze, że tak się nie stało) i wtedy mielibyśmy miękko podejrzewam. Ten chłopak nie musi nikomu nic zawdzięczać, bo w wieku już 19 lat on był marką sam dla siebie i nie potrzebował dodatkowej promocji od np. Barcelony." - Pamiętam, jaki był hype na Neymara, pamiętam też, że Santos chciał za niego ogromne pieniądze, a z Barceloną dogadał się pod stołem, przez co latami Barca była ciągana po sądach (dziwnym trafem Neymar odszedł i sprawa się skończyła.
Jeśli Neymar trafiłby do Realu mógłby, ale wcale nie musiałby tak samo się rozwinąć. Na lewej stronie grał CR7, którego Neymar w życiu nie wygryzłby ze składu. Od Barcelony natomiast dostał ogromne zaufanie i możliwość współpracy z najlepszym piłkarzem na świecie, swoim idolem. Skoro był taką marką samą w sobie, to równie dobrze mógł przenieść się do Chin, co za różnica?

"Uwielbiam takich hipokrytów-obrońców uciśnionych jak Ty. Pozdro" - nazywasz mnie hipokrytką, co ci zarzucam, a następnie piszesz: "Ty chyba żartujesz i się pogrążasz. Przeczytaj jeszcze raz to co pisałem od początku - do Ciebie i do Bartka i wtedy mów kto jest hipokrytą, bo znów piszesz coś co ma taki sens jak napisanie przeze mnie zdania: lubie kurczaki i marchewkę w zalewie z masła i bulionu :lol: ". No to nazwałeś mnie hipokrytką, czy nie nazwałeś, czy masz rozdwojenie jaźni nie panujesz na tym co wylatuje z twojej buzi?

"Używasz tylko takich słów i argumentów, żeby wyszło na twoje - niezależnie od tego jak to się ma do ogólnego kontekstu. " No tu już konkretnie poleciałeś i nie rozumem twojego pojmowania dyskusji. To normalne i oczywiste, że każdy używa argumentów do podkreślenia swoich racji, w żadnym innym celu.
Kończę tę niebywale jałową dyskusję i nie, nie pozdrawiam ;)

3

"Uwielbiam takich hipokrytów-obrońców uciśnionych jak Ty.".

4

Bla bla bla, jesteś hipokrytą, ale pozdro dla zachowania pozorów kultury. I do czego tu się odnieść?

33

Neymar poszedł z Barceloną do sądu, zrezygnował z bycia socio, a wszystko to zrobił dla pieniędzy. Nie ma co porównywać wytarcia sobie mordy jednym klubem, który pozwolił zaistnieć w Europie, uczynił jednym z najlepszych piłkarzy, a przez sam transfer miał wiele nieprzyjemności, do Dembele, który zachował się jak szczeniak.

0

Dobrze, że tym razem nie z powodu spalonej Biblii :D

11

Ktoś w ogóle wierzy, że szejk, który nienawidzi Barcelony sprzeda jej jednego z najlepszych zawodników na świecie, za którego zapłacił ogromne pieniądze?

8

Nawet jeśli Neymar chce wrócić, to szejki mu na to w życiu nie pozwolą.

28

Mamy dwudziesty pierwszy wiek, a nadal po ziemi chodzą ludzie o poglądach rodem z średniowiecza. Co poszło nie tak?

6

Ty nie rozumiesz co do ciebie mówię, a w takim wypadku ciężko rozmawiać ;)

3

Jeśli ktoś nie przestrzega wartości chrześcijańskich nie jestem chrześcijaninem. To chyba proste, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?