5

No to księgowi już mogą dopisywać kasę za zwycięstwo w LM, a Xavi przygotowuje mowę na konferencję jak to Barca zaj...cie grała.

0

@Herbert Ja czekam na konferencję Laporty na której ogłosi zwolnienie Xaviego.

0

@michasfcb89 To masz zdrowie, ja mam już odruch wymiotny jak czytam jego mądrości o kolejnym dobrym meczu Barcy.

0

@Mat1079 Chce zostać w Barcelonie bo w Gironie musiał by zapier...ć na boisku, a tu posnuje się od czasu do czasu po boisku i szychta odje...na, kasa na koncie się zgadza, po cholerę sobie zrywać nogi w Gironie gdzie trzeba grać w piłkę?

0

@karolpiłkarz Ale najpierw trzeba znaleźć trenera który z młodzieży zrobi piłkarzy, u Xaviego nawet co doświadczeni zaliczają zjazd więc z tym gościem nie mamy szans na rozwój.

0

@michasfcb89 Barca pikuje w stronę dna to w razie zmian na ławce będą szukać trenera z dna.

9

Jak ma być normalnie jak nie potrafią ustalić wspólnego kierunku ani na boisku, ani poza nim. Każdy gada co innego, każdy robi co innego.

0

@Elvisek i Xaviego na asystenta do Michela, może się nauczy coś więcej niż prowadzanie wielbłądów przez pustynię.

0

@ventriloquist1 Nie żartuj, to my jeszcze walczymy o mistrza? Kij ze stratą punktową, tyle da się czasem odrobić ale nie z taką grą i bez trenera.

0

@apocomijakisnick Pewnie nie tylko on.

0

@tbas Problem jest taki że z Xavim na ławce też g... wygramy. Tych atutów dzięki którym udało się wygrać majstra (świetny sezon MATSa, mocna defensywa, pressing, bramki Lewego) Barca już nie ma. Jest zarzut że piłkarze u Xaviego się nie rozwijają. Jest jeszcze gorzej, oni się cofają w rozwoju. T. Ćwiąkała w swoim najnowszym filmie na youtube analizuje Barcę i Xaviego i trudno wychwycić jakieś pozytywy o to co ostatnio dzieje się z drużyną.

0

@kejdzi Tylko co w trakcie tych minut będzie miał do zaproponowania?

1

Warto obejrzeć, Tomek Ćwiąkała analizuje występy Barcy i pracę Xaviego:


0

Dziwią mnie tak niskie oceny. Przecież Xavi powiedział że zagraliśmy dobry mecz i byliśmy lepsi od Girony.

1

@Adddi O czym ty mówisz? O wygraniu LM czy La Liga? Czy może masz na myśli wygranie MECZU w LM albo La Liga, wtedy mogę się zgodzić, od czasu do czasu nam się to jakimś cudem udaje.

0

@Ziemny Ja wcale bym nie był pewny tego 0-1. Raz że Barca gra słabo, dwa że będzie grać pod ciśnieniem bo tak trzeba nazwać nacisk na zwycięstwo żeby podreperować budżet chociaż skromną kwotą.

0

@Proxi Wymówka całkiem rozsądna: brakuje trenera.

0

@th@les Poza tym Barca nie umie grać ze słabszymi rywalami którzy stawiają na wzmocnioną defensywę.

7

Xavi znowu bredzi jak to wspaniale grała Barca, grała lepiej od Girony i dostała u siebie cztery bramki. To gadanie o Barcy "w budowie", potem odkręcanie, tłumaczenie że źle mnie zrozumieliście też jest trochę żałosne. Jakbym był kibicem innej drużyny to możliwe że czytał bym sobie zapisy konferencji Xaviego żeby się pośmiać, ale jestem kibicem Barcy i czytając jego wypowiedzi czuję albo zażenowanie, albo frustrację, albo wkur...nie.

0

@PatrykBarca Zauważ że u Xaviego chyba każdy zalicza zjazd więc nie sądzę żeby było tak źle w Gironie gdzie wcześniej sobie radził i gdzie jest trener potrafiący wydobyć z zawodników maksimum. Tak czy siak niech idzie gdzieś gdzie będzie się mógł odbudować bo jego dalszy pobyt w |Barcy nic nie da ani jemu, ani Barcelonie.

15

@PatrykBarca W Gironie radził sobie dobrze, mają tan trenera a nie uczącego się zawodu poganiacza wielbłądów, dodatku trenera który nie mając w składzie wielkich gwiazd potrafi zrobić drużynę z tego co ma więc nie wiem o jakim koniu trojańskim mówisz.

0

@Midast Słuchaj pisowcu, musisz mieszać polską politykę z hiszpańskim futbolem? Pomyliłeś strony tu się rozmawia o piłce a nie pluje na Tuska z twoim wodzem satrapą z Żoliborza.

1

@KibicBarcy84 I ma poparcie prezydenta klubu czyli coś o czym Koeman mógł tylko pomarzyć. Raczej ciężko się pracuje jeśli czuje się że wszyscy są przeciwko tobie.

0

@Barcasub Xavi i z nimi wiele nie ugra.

1

@Tomala15 Najlepszy, nie najlepszy faktem jest że pod wodzą Xaviego furory nie robi i pewnie podobnie będzie z Lo Celso jeśli by była spełniona kolejna zachcianka Xaviego.

0

@pomi11 To że grają w kratkę i dodatkowo zaliczają w Barcelonie zjazd z formą to jednak jest chyba jakaś odpowiedzialność trenera. Raz że być może źle ich przygotował do sezonu, źle przygotowuje do meczów, dwa że widząc co się dzieje (chyba że wierzy w to co gada na konferencjach i nic nie widzi) powinien przedsięwziąć kroki dzięki którym udało by się odzyskać najlepsze wersje zawodników którzy grają w kratkę lub całkiem słabo. Może wychodzi tu brak doświadczenia, to był błąd populisty Laporty zatrudnić w tak trudnym okresie dla Barcy trenerskiego no name'a tylko dlatego że ma znaczące w historii Barcy nazwisko.

0

Bardzo dobre podejście Barcy, jesli chcemy pozbyć się Raphinii to tylko sprzedaż, na jaikichś wymianach każdy chce orżnąć Barcę i chyba nigdy nie wychodziliśmy na tym dobrze. Chociażby wymiana Cillessen - Neto czy Arthur - Pjanić ( tego gościa musiałem sobie wygogloować bo tak się zapisał w mojej pamięci że nawet zapomniałem jego nazwiska). Tym bardziej że MU chce się na siłę pozbyć gościa z którym ma problemy i który nic nie gra. Jak Ten Hag nie daje sobie z nim rady to wątpię żeby nasz katarski biznesmen sobie poradził.

3

Na razie to ta budowa Barcy Xaviego opiera się na słowach Lenina: szag wpieriod, dwa nazad. Historia pokazuje że klubowa legenda nie zawsze musi być dobrym trenerem, zwłaszcza jeśli bierze się do tego bez odpowiedniego przygotowania, praktyki. Przypomina mi się choćby nieudana próba Shearera w Newcastle. I jakieś durne gadanie o dobrym meczu z obu stron. Czy dobrze grająca drużyna dostaje cztery bramki w plecy i to jeszcze u siebie? A tych bramek dla Girony mogło być więcej.

2

@Lokusekpl Kadra biedna, to k... co ma powiedzieć Girona? W obronie odrzut z Barcy Garcia, w bramce były rezerwowy Fulham Gazzaniga itd. Dobry trener potrafi poskładać drużynę z zawodników przeciętnych i niechcianych gdzie indziej, my nie mamy trenera w ogóle skoro z tego materiału który posiada nie potrafi nic stworzyć. A ma zawodników jakich sobie zażyczył.

0

@Tatazolwinia W momencie transferu tak to wyglądało, ma jakieś dobre występy w Las Palmas ale zobaczymy czy to wystarczy żeby załapał się do kadry Barcy albo czy uda się zarobić na jego transferze. Na razie w dalszym ciągu jest to no name próbujący zaistnieć w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?