slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwalniamy Santosa, piłkarzyki święci. Swoją drogą to ciekawe gdzie dzisiaj są ci różni tzw. eksperci którzy po losowaniu wysyłali nas już na EURO, nawet z pierwszego miejsca. Różne "ałtorytety" znające osobiście naszych pseudokopaczy, trenerów i innych takich. Przecież wiadomo że nie mamy drużyny więc skąd ten optymizm? Teraz jesteśmy w ciężkiej d...
2
To skoro więcej się nauczył w reprezentacji to po cholerę tu siedział tyle czasu? Czytając między wierszami można zrozumieć że klub mu nie dawał zbyt wiele pod względem rozwoju a dodatkowo tylko wku...ł część kibiców Barcy swoją postawą boiskową i pozaboiskową.
"W PSG wszystko jest w porządku, mamy wspaniałego trenera i podobało mi się przemówienie prezesa". Łubudubu, łubudubu. Zresztą może podobało mu się dlatego bo wreszcie zrozumiał co mówi prezes jego klubu.
2
NA La Ligę może i wystarczy. Tyle że z takiej grupy LM wypadało by wyjść, dochodzi PK, kontuzje, kartki, nie wygląda to ciekawie. Xavi nie będzie chciał dawać szans młodym z rezerw więc zajeździ skład nawet w meczach ze słabszymi drużynami.
0
@Midast A czego tu nie rozumieć, Barca czasem sprowadza zawodników o których nie wiadomo czy będą się nadawali do składu to teraz sobie sprowadziła zawodnika który nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle) zagra w klubie. Kolejny transfer widmo.
1
@Harnas2 Barcy może i nie oglądał ale jest na tyle świadomym zawodnikiem że wie iż na początek trzeba rzucić jakiś banał a nie szukać minusów nowej drużyny.
0
Taka oferta była do rozpatrzenia miesiąc temu a nie teraz kiedy wiadomo że nikogo nie znajdziemy. Lepszy Lewy w słabej formie niż nikt.
1
@cyron1 I wystawić Inakiego Penię na dziewiątce, w końcu nie może się marnować na ławce za plecami MATSa.
0
@DJ6 Co w tym pięknego jeśli się by sprawdziło? Lewy do arabów, Roque który w ogóle nie zna europejskiej piłki nie wiadomo kiedy przyjdzie, zostaje Torres który trochę się przebudził na początku ale nie wiadomo na jak długo, kim chcesz grać?
0
@tbas Ma już swoje lata, gra na końcu świata (jak ładnie do rymu),a syf jaki się zrobił wokół reprezentacji w końcu może opadnie. Przecież nie odchodzi demonstracyjnie ze względu na wydarzenia wokół federacji tylko tak po prostu jako zawodnik który czuje że jego czas w reprezentacji dobiegł końca. Szkoda że nie dobił do setki.
1
@Azrik Któryś znany napadzior nie mógł grać z 9 bo była zajęta więc grał z 18 tylko wpisał sobie na koszulce plus i miał 1+8 czyli w sumie dziewięć. MATS mógłby grać z 1+0 a Inaki z 1. Najlepiej mieli kiedyś Argentyńczycy na MŚ, numery były przyznawane alfabetycznie (nie licząc wyjątków) i na MŚ w Hiszpanii z jedynką grał chyba napastnik a podstawowy bramkarz z siódemką.
0
@David_Martin Przypomnij sobie jazdy z numerem Gaviego z zeszłego sezonu.
0
@Artysta9 Za co? Za to samo co Fatiemu? Na razie niech się chłopak rozwija, nie wiadomo jak by udźwignął ten numer, poza tym na razie niewiele osiągnął. Nawet nie jest zawodnikiem pierwszej drużyny więc nie może grać z nr 1-25.
3
@krycha2201 De Jong jest przyzwyczajony do 21, nawet przychodząc do Barcy miał poprosić któregoś z zawodników (może Alenię, nie pamiętam i nie chce mi się szukać) żeby odstąpił mu właśnie ten numer więc wątpię czy byłby chętny do przejęcia 10-tki.
1
Gdzieś można znaleźć składy?
Edit: They started the game with an XI featuring Angoy, Belleti, Puyol, Sorin, Sergi, Trashorras, Davids, Rivaldo, Giovani, Giuly and Saviola, although Francesco Coco, Jofre, Roger Garcia, Jorquera, Juan Carlos Rodríguez and Jon Adoni Goikoetxea also played a part
0
@okiemtypera_lucaxx95 okienko się skończy, informacje o potencjalnych transferach niestety nie. Do tego jeszcze opowieści różnych zawodników że Barca ich chciała ale coś tam.
0
@HavertzKai Nie. W Barcy B mają grać zawodnicy którzy będą mogli przejść do pierwszej drużyny i tacy którzy pomogą młodym ogrywać się w seniorskiej piłce a klub ewentualnie zarobi na ich sprzedaży parę ojro. Nie ma miejsca na rozkapryszonych gówniarzy którzy tylko popsują szatnię.
2
@Arczi87 Zapomniałeś dodać że jeszcze Mendes chce.
0
Ziomuś pożycz no pińć paczek do wtorku, no mówie ci we wtorek bede miał hajs od Stefana i na pewno ci oddam, no co, mi nie wierzysz? Nie potrzebuje na flaszke, chlep se chce kupić i fajki, i starej ciotce musze recepte wykupić, to jak, pożyczysz?
0
To gdzie ten mecz się odbędzie, w Opocznie?
0
Nowa dziara Torresa. Wiadomość dnia.
2
Atletico ma z nami za dobrze, wyruchało nas na transferach z Barcy a teraz jeszcze chce się pozbyć naszym kosztem swojego zgniłego jaja. A my pozbędziemy się jednego z dwóch młodych zawodników i ściągniemy gościa którego potem nie będzie się można pozbyć. I dodatkowo Barca zamiast budować kadrę to bawi się w układziki między Laportą a Mendesem.
0
@kejdzi Słaby, nie słaby, problemem jest to że wyglądał jakby stał w miejscu a przecież miał chyba 19 lat jak przychodził i powinien się rozwijać. W Milanie też nic nie pokazał. Niech mu się wiedzie ale z dala od Barcy.
1
@tomek1656 Pójście do arabów to też jest zero ambicji.
5
Przedmówcy powiedzieli już wszystko co można powiedzieć: codziennie coraz bliżej i bliżej. Przypomina mi to pewną legendę z Gór Świętokrzyskich. U podnóża Łysej Góry stoi kamienna figura która co rok przesuwa się która co rok przesuwa się o ziarnko piasku. Jak osiągnie szczyt góry nastąpi koniec świata. Ten transfer też się chyba przesuwa codziennie o ziarnko piasku.
2
@Bartula Jeszcze nie tak dawno MATS był na tej stronie sprzedawany do innego klubu a dziś najlepszy bramkarz w historii klubu i nie tylko.
6
@Sewren122 Dla mnie to jest gorzka ironia a nie żadne zgadzanie się na przemoc. Czytelne nawiązanie do incydentu z zawodnikiem Realu, który nie został ukarany za napaść na innego zawodnika. Zresztą takie zachowania uchodzą płazem tylko jednemu klubowi więc Raphinia nie miałby po co czekać na parkingu po meczu, nie jest prześcieradłem więc spotkała by go kara.
3
Układy, układziki, kolesiostwo,do tego niezbyt dobre relacje na linii trener - dyrektor sportowy, na takim gruncie ciężko będzie odbudowywać Barcę.
1
Coś się wydarzyło? Im lekarz nie potrzebny, robotę mają tylko lekarze rywali. Chyba że mówimy o lekarzu który by aplikował środki na uspokojenie, zwłaszcza dla burdelasa to wtedy lekarz by im się przydał.
2
Jak to czasy się zmieniają, pamiętam mecz z Sampdorią i bramkę Koemana w finale LM a dzisiaj czytam o zawodniku z rezerw Barcy debiutującym w meczu Sampdorii z jakąś drugoligową drużyną o której nigdy nie słyszałem i która jest ligowym rywalem Sampdorii.
2
@Serducho Nie ważne na ile, ważne żeby dostał zawieszenie. Coś podobnego jak z piłkarzami, grasz słabo lądujesz na ławce albo trybunach i zastanów się nad ostatnim występem a nie że będzie sobie gwizdał jak gdyby nigdy nic. Ale teraz to pofantazjowałem, takie rzeczy nie w Hiszpanii i raczej nie wśród sędziów.