slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rivaldinho11 Ubiegłeś mnie z komentarzem, dokładnie to samo pomyślałem.
31
@barczyk Jak widać nie wszyscy. Nie możesz mieć pretensji że ktoś nie będąc emerytem chce grać w piłkę w normalnej lidze a nie robić za błazna w arabskim cyrku.
0
@JaroCoach Nie sądzę żeby kiedykolwiek to pojęli, zwłaszcza pod kierunkiem takiego trenera jak Burdelas.
0
Pierwszy, pobieżny rzut oka na tytuł i od razu stres, Arauja rozpocznie mecz na ławce, co jest, jakiś uraz? Jeszcze przed oczami przeleciały Las Palmas i Mallorca a my mamy grać z Getafe. więc coś tu nie pasuje. Dopiero jak popatrzyłem na spokojnie to zobaczyłem że chodzi o Julka. Po prostu już zdążyłem zapomnieć że był u nas taki facet.
0
@Firestone Prawie każdy piłkarz to najemnik, tyle że Dembele zbyt wiele od siebie nie dał. Piszesz tak jakbyś czuł gorycz że odchodzi wielka gwiazda która wypięła się na klub, a odchodzi gość który powinien już dawno to zrobić i ja osobiście czuję ulgę a nie rozczarowanie.
1
Niech będzie że jestem czepialski ale jaki jest sens ponowne wrzucanie artykułów n/t Dembele? Kto miał przeczytać to przeczytał a można przeoczyć jakiś aktualny wpis przewijając stare artykuły o Dembele.
1
Zła wiadomość ale obym się mylił.
0
@Piotr97 Kiedy on był w klubie? Ile się przez ten czas zmieniło? Zresztą trener daje do zrozumienia że go nie widzi w szatni, boisko też przygotowywał pod innym kątem a teraz ma wszystko odwracać bo zarząd chce mu wcisnąć kontuzjogennego imprezowicza, który kiedyś już się wypiął na klub i który ma swoje lata.
51
Nawet nie straszcie że Dembele może zostać w Barcy.
4
Wszystko jest pod kontrolą, Real ma zarejestrowany pełny skład, yebas jest zadowolony, inne kluby się nie liczą. Przecież grając w pełnych składach mogą urwać punkty realowi a tego pan yebas by sobie nie życzył.
2
@Ronaldinho10theking Spokojnie, jak to mówią umarł król, niech żyje król, sądzę że jest kwestią czasu żeby pojawił się następca. Pamiętam jak wszyscy odetchnęli z ulgą kiedy jeden poj.b zakończył karierę (nie pamiętam nazwiska) i wtedy wjechał na białym koniu lahoz "przebijając "osiągnięcia poprzednika.
0
@daniel32778 "Raz że nie ma dla niego określonej pozycji na której mógłby grać, a dwa że jest niepotrzebny". Czasem to są idealne referencje żeby przyjść do Barcy.
0
Czyli wiemy kto będzie sędziował ale nie wiemy kto będzie grał. Ciekawie.
1
Pełna profeska, może by tak zgłosić klub do jakiejś A klasy, poziom organizacji na podobnym poziomie.
2
@korn234 Z Gundoganem jest ten problem że istnieje zagrożenie że może sobie podreptać do innego klubu jak nie będzie zgłoszony do rozgrywek od początku.
1
@trelnik Ja pamiętam jakie się podniosło larum na stronie kiedy Busi przejmował "5" po Puyolu.
1
150 kombinacji, konszachty z turbanami, po co to wszystko? "Prezesie, to sobie sam ustalaj skład i taktykę jak mi ściągacie gościa nie tylko ze względu na aspekt sportowy". I ciekawe jaki interes mają w tym araby żeby pójść na układ z wykupieniem i wypożyczeniem Neymara. Coś tu jest pod stołem, znowu będzie syf jak to dojdzie do skutku.
2
Barca ściąga zawodnika który nie wiadomo kiedy zagra, najpewniej nie wtedy kiedy chce Barcelona, nie wiadomo kogo uda się zarejestrować co za tym idzie nie wiadomo kim zagramy w pierwszym meczu ale za to mamy gadanie o N€ymarze o którym tradycyjnie są sprzeczne informacje, kupujemy Silvę który koniec końców ma podpisać nowy kontrakt z MC i tam zostać, oprócz tego PO zmieniający się co pięć minut i jeszcze co trochę inny transfer do klubu. Do tego odchodzący/zostający Fati czy Alonso. Pierwszy mecz już za pięć dni.
1
Historia się powtarza? Po odejściu Neymara Barca za wszelką cenę chciała mieć głośny transfer i wyszło na Dembele. Teraz zawodnicy mają się zamienić rolami. Tylko po co to? Czy ten transfer wart jest ryzyka? OK, Neymar coś tam poczaruje na boisku, sprzeda się więcej koszulek ale Barca powinna mieć jakiś długofalowy plan odbudowy drużynya nie strzelać fajerwerkami żeby było dużo huku i niewiele więcej.
5
Ciekawy argument, ściągamy gościa który ma swoje lata i najlepszy okres za sobą, który wypiął się na klub, który się z nim procesował, którego nie chce sztab ale zarzad go potrzebuje bo chce wypełnić Montjuïc który jest prawie połowę mniejszy od Camp Nou. To co zarząd wymyśli żeby zapełnić CN? Ściągnie Ronaldinho?
0
@yoli Jak nie gracz z trybun to gracz z gabinetu lekarskiego, pożytek ten sam, niech on już stąd idzie.
4
W dzisiejszej giełdzie transferowej nasza sierotka wylosowała następujące nazwiska: Adamiakowa idzie do Barcy, Adamski trzeci na liście, Adamczyk zdecydowanie poza zainteresowaniem Barcelony a Sierpuchowski kuszony ofertą z Bahrajnu. Już jutro kolejne losowanie naszej giełdy, emocje gwarantowane, nie przegap!
1
@luka1995 Eee, źle patrzyłeś to pewnie był białoruski helikopter a nie żadem smok.
2
@PatrychoO Historia niestety jest. Historia o tym jak Barcelona umoczyła d..ę z tym transferem i niepotrzebnie się pieściła z Dembele przez te lata. Gdyby dostał kopa w odpowiednim czasie to pewnie byśmy już nie pamiętali że taki ktoś u nas był.
1
@J23Closs Tyle że w Bundeslidze robią na ogół za Adasia Miauczyńskiego a i w Europie też wielkich sukcesów nie mają. Barca nawet w tak beznadziejnej sytuacji jak obecnie ma ambicje mocarstwowe więc trudno się spodziewać żebyśmy sprzedali Pedriego, Gaviego i Araujo żeby zarobić konkretne pieniądze.
4
Prawdziwe powody czy prawdziwe preteksty puszczone w świat żeby pokazać jaki Dembuś dobry a Barca zła. Przez te wszystkie lata nie pokazał że zasługuje na jakieś specjalne traktowanie a wręcz pokazał że jego transfer był błędem, te pieniądze można było wykorzystać w lepszy sposób.
1
Jak lahoz ma być "punktem odniesienia" dla sędziów to źle to wróży. Chyba że nikt nie będzie chciał przekroczyć poziomu błazenady tamtego pajaca ale podejrzewam że poeta miał co innego na myśli.
5
Koleś budzi jeszcze jakieś emocje wśród kibiców Barcy? Mnie on ani ziębi, ani grzeje, wybrał Real, jego sprawa, co mnie obchodzi czy jest zdrowy czy chory. Tak jak ten Japończyk który grał w juniorach, był zawieszony a potem nas olał, nawet nie pamiętam jego nazwiska i gdzie teraz gra.
4
No bez jaj, facet raptem by nie wiedział w co się pakuje. Jak chciał mieć spokój to powinien iść do średniaka a nie klubu który ma nadmiar pieniędzy i wiecznie niespełnione ambicje. Ew. do dobrze poukładanego klubu z topu ale tam też zdarzają się tąpnięcia.
0
@Katalończyk 99 Bo na wyżej zawieszona poprzeczkę nasze kluby mogą najwyżej popatrzeć z dołu.