slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi, ty nic nie kombinuj z wcześniejszymi powrotami po kontuzji bo wiesz jak to się może skończyć. Nie tak dawno można było przeczytać wypowiedź fachowca który odradzał pośpiech więc nie chciałbym żeby decydujące było słowo trenera który do zawodu przygotowywał się ganiając wielbłądy po pustyni. Co do klauzuli strachu też się nie zgodzę, uważam to za głupi pomysł. Jakby nie dodatkowo zmotywowany Joao Felix to miałbyś g... a nie trzy punkty i utrzymany kontakt z czołówką. a ty byś płakał na konferencji że bezduszny przepis osłabił ci drużynę. Piłkarze na idą na wypożyczenie żeby grać i udowodnić że mogą być przydatni macierzystemu klubowi a Xavi chce ich pozbawiać tej możliwości. Torre pokazał się w PK, zamiast teraz grać pójdzie na trybuny, w jego miejsce ktoś może rozegrać dobry mecz i szansa na częstsze występy może bezpowrotnie minąć.
0
Jeśli tak wypowiada się fachowiec to nie ma co się śpieszyć bo wiemy jak to bywa z tymi "niespodziewanymi" szybszymi powrotami. Miejmy nadzieję że Inaki da radę, wychodzi na to że łapie pewność siebie i dobrze zastąpi MATSa, który jest nam potrzebny zdrowy a nie grający na granicy ryzyka odnowienia kontuzji.
1
Tylko że Ferguson przychodził do MU jako trener z doświadczeniem , z osiągnięciami w Aberdeen a Xavi przyszedł jako trenerski no name, katarski poganiacz wielbłądów wożący się na swoim nazwisku z czasów kariery piłkarskiej. Na razie nie widać podobieństw do Fergusona, Guardioli czy kogokolwiek z topu, i ciężko na razie przewidywać że Xavi takowy osiągnie. Oby mu się udało, oby z Barcą ale na razie daleka droga.
3
Real jest na czele tabeli i jest taki mocny że obawia się Betisu i przed meczem wywiera nacisk na sędziego?
5
@Rejxon To taki debilny moim zdaniem zapis w umowie wypożyczenia. Zawodnik wypożyczony nie może zagrać w meczu przeciwko klubowi który go wypożycza. W przypadku Torre jest zapis że mógłby zagrać ale Girona musiała by dopłacić dodatkowe pieniądze. I teraz widać jak na dłoni głupotę tego zapisu, Torre gra b. mało ale pokazał się w PK, może miałby szansę zagrać przeciwko Barcy i udowodnić swoją przydatność dla drużyny a tak to przesiedzi mecz na trybunach, w jego miejsce pokaże się ktoś inny i okazja na łapanie większej ilości minut przepadnie. Miał się ogrywać a Barca sama mu to utrudniła.
2
@siara10 Przecież nikt nie każe ci się męczyć, nie musisz oglądać Barcy, możesz sobie włączyć mecz Realu i się odprężyć.
1
@Values Tak, już widzę jak drzwiami i oknami pchają się kontrahenci z walizkami pieniędzy i oferują nam 80 - 100 baniek za Kounde.
2
Hannibal Lecter.
0
@Barca2022 Nie sądzę żeby ktoś miał prawo wpieprzać się lekarzowi w jego robotę, na jego terenie. Gdybym ja był lekarzem i ktoś z zewnątrz pakował mi się z sugestiami co do mojej pracy to wyjechał by na kopach. Pewnie chodzi o to żeby MATS czuł się pewniej mając obok siebie kogoś ze sztabu klubu, możliwe też że lekarzowi Barcy przekazane zostaną wskazówki co do dalszej rehabilitacji.
0
Jak pójdzie za dwie bańki to Barca za wiele się nie nachapie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Spoko transfer, najpierw nie można było go ściągnąć od razu bo chyba były problemy z rejestracją, potem ciągle sprzeczne doniesienia czy trafi do nas zimą czy latem. Kiedy w końcu ma do nas przyjść okazuje się że czas na adaptację w nowym klubie może stracić ze wzgl. na eliminacje IO, potem może stracić presezon ze wzgl. na IO. Jednym słowem kupiliśmy zawodnika o którym ciągle nie wiadomo kiedy będzie dostępny na 100%.
1
Jak się chce uderzyć psa to kij zawsze się znajdzie. Niby został złamany jakiś tam przepis ale w końcu to był pracownik klubu a nie przypadkowa osoba więc dali by sobie spokój. W sumie facet sam sobie trochę winien bo pewnie wiedział że nie powinno go tam być ale każdy by się wkurzył jakby zobaczył że ktoś się czai pod szatnią jego drużyny. Poza tym na podsłuchiwanie czyichś rozmów to chyba trzeba mieć pozwolenie prokuratora tyle że wiadomo, w hiszpańskiej piłce wśród sędziów panują reguły rodem z Dzikiego Zachodu.
2
@prodigy Ja myślę że pogłoski o sprowadzeniu bramkarza dotyczyły zmiennika Inakiego a nie potencjalnego nr 1 bo w tej chwili mamy na ławce dwóch młodzików z zerowym doświadczeniem.
3
Swoją drogą to trochę dziwne że redakcja będąca zawsze na bieżąco dopiero teraz zamieszcza wiadomości sprzed miesiąca. A tak poważnie - pomylił wam się miesiąc w aktualizacjach.
1
Nie pamiętam już szczegółów transferu Torre ale od początku było wiadomo że nie będzie mógł zagrać z Barcą i nikt z tego nie robił tajemnicy. Nawet pisałem komentarz w stylu że jest zły pomysł bo zmiennik Torre może zagrać dobry mecz z Barcą i wygryźć go ze składu. Moje obawy okazały się bezpodstawne bo Torre i tak nie łapie się do składu i najlepszym wyjściem było by skrócenie wypożyczenia i poszukanie innego klubu.@Herbert
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 Nie do końca, spójrz np. na Kounde. Nie tak dawno pewny punkt obrony a tu nagle zjazd. Podobnie Balde.
0
@JarekS Ja wiem? Z jednej strony Balde w tym wieku może mieć wahania formy, a Romeu wydaje się za słaby na Barcę. Girona bez niego radzi sobie rewelacyjnie. Z drugiej faktycznie u Xaviego zawodnicy nie potrafią ustabilizować formy na jednym poziomie.
9
Kim jest w ogóle sędzia, jakie ma uprawnienia żeby kazać się wylegitymować jakiejkolwiek osobie przebywającej w budynku klubowym w okolicy szatni jednej z drużyn? A samo podsłuchiwanie to już przegięcie. Ale gnoje zdawali sobie sprawę że odwalili manianę bo inaczej nie spodziewali by się niepochlebnych komentarzy i nie próbowali by podsłuchiwać.
4
No dobra, był zawodnikiem Barcy ale teraz jest piłkarzem P$G więc co nas mogą obchodzić jego występy, tak samo jak i asysty Dembele?
7
@Luccas Wędka jest wtedy kiedy zawodnik wchodzi z ławki i nie dogrywa do meczu do końca bo zostaje zmieniony.
2
Nie wiem czy sprawa powrotu Oriola do Girony jest wykonalna czy nie ale sprawa jego odejścia z Barcy już w zimie wydaje się wykonalna.
21
Nie znam się na biznesach, nie interesuję się tym zbytnio ale wydaje mi się dziwne podpisywanie kontraktu aż na 12 lat. Sytuacja na rynku jest dynamiczna, zmieniają się warunki, może dojść inflacja i kwota która w momencie podpisywania umowy wydaje się atrakcyjna po kilku latach może zrobić się śmieszna więc chyba lepszym rozwiązaniem było by podpisywanie krótszych kontraktów. A jeśli już podpisuje się długoterminową umowę to powinien się znaleźć zapis o możliwości jej renegocjowania. Ale podkreślam to są obserwacje laika który próbuje objąć temat na zdrowy rozum a nie wiem czy coś takiego funkcjonuje w biznesie na takim poziomie.
0
@JaCules1211 Może i masz rację ale on ma na imię Vitor a nie Victor.
3
Biorąc pod uwagę występy Barcy uwzględnianie w budżecie awansu do 1/4 finału to jakaś abstrakcja.
5
Xavi na tym zdjęciu modli się o jakiegoś konkretnego przeciwnika? Ciekawe o kogo, z tej listy chyba jedynie Kopenhaga wydaje się w naszym zasięgu o ile podeszlibyśmy do takiego meczu z należytym zaangażowaniem.
5
Obawiam się że nie tyle może wypaść z gry na trzy miesiące co może wypaść z wielkiej piłki na zawsze. Kariery o jakiej mówiło się kiedy wchodził do dorosłej piłki raczej już nie zrobi.
2
Mieliśmy już grającego na stoperze kapitana, przepraszam, Kapitana. Oby Araujo poszedł podobną drogą.
0
Powiedzieć że to jest chore to nic nie powiedzieć. Trudno się dziwić że piłkarze się sypią jak w ramach regeneracji po meczu ligowym mają zafundowane dwa loty po 14 godzin. Za te kolosalne pieniądze które zarabiają przestają być ludźmi a stają się przedmiotami.