slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai To chcesz z niego zrobić PO?
7
Xavi też się przygotowuje do nowego sezonu, trenuje potencjalne wymówki.
0
@Joopiter No cóż, po raz kolejny kłania się czytanie ze zrozumieniem. Kończ waść, wstydu oszczędź powinni mówić niektórzy zawodnicy do swoich trenerów.
0
@TR3YWAY Napisałem że zazwyczaj, nie napisałem że Busi był stoperem. Przed Busim był Puyol.
1
@Joopiter Chyba większość ludzi używa tego cytatu w niewłaściwym znaczeniu, tak samo jak to o dwukrotnym wchodzeniu do tej samej rzeki.
0
@TR3YWAY Piątka to zazwyczaj nr dla stopera a z 14-tką grał chociażby Mascherano, Cruyffie nie wspominając.
1
Laporta na tym filmiku wygląda trochę tak: rozejrzał się czy nikt nie patrzy i myśli "dobra, idę to wyp...ć do śmietnika. Koszulka w sumie spoko, bez jakichś kombinacji co ostatnio zdarza się przy pierwszym komplecie, a nigdzie nie jest napisane że kolor biały jest zarezerwowany tylko dla Realu.
2
Baaardzo słuszna decyzja, Torre nie gra, zmiennik łapie niezły mecz z Barcą i Torre ląduje na ławce łapiąc ochłapy w końcówkach zamiast się ogrywać.
0
@Blantozaur Płacenie za niewystawienie zawodnika to również głupota, podobna do niewystawiania zawodnika żeby nie mógł osiągnąć określonej liczby minut co wiązało by się z wypełnieniem określonych zmiennych czy ceną wykupu piłkarza (np. casus Griezmanna). Piłkarz ma grać jeśli wykaże się na treningach i trener widzi go w składzie a nie powinny o tym decydować zapisy na papierze.
1
@bartoszplucinski Obyś go nie zapomniał, tzn. oby nie przesłoniły ci pamięci o nim nowe niewytłumaczalne transfery Barcy. Chyba już wystarczy różnych wynalazków, zwłaszcza kiedy klub cienko przędzie i musi oglądać każde Euro.
0
@Bajson Głupie porównanie, S. Roberto został z konieczności przesunięty na PO bo nie było kim grać i to jako dojrzały zawodnik (chociaż takie zmiany pozycji u doświadczonych zawodników bywają strzałem w dziesiątkę). Tu mówimy o młodym, rozwijającym się zawodniku u którego trenerzy dostrzegli potencjał na bycie LO. Dwa zupełnie inne przypadki.
3
@OldMc84 Tym bardziej że wtedy Dembele stał pod ścianą bo nikt się o niego nie zabijał pomimo kombinacji jego agenta.
0
Panie, to jest biznes i gadać sobie można ale co to da? Trzeba prezentować odpowiedni poziom lub profil jakiego potrzebuje drużyna i opowieści o miłości do klubu na pewno nie będą decydującym czynnikiem.
1
@kibic1899 Tak się jednak składa że bramkarze bywają kapitanami drużyn i pewnie się to nie zmieni pomimo twoich protestów.
0
@VbamboeB Lewy ponoć zaczął uczyć się hiszpańskiego jeszcze zanim trafił do Barcy, zresztą dużo mówi się o tym jak podpowiada młodszym zawodnikom itp. więc jakoś się komunikuje. Inna rzecz że np. w reprezentacji to jego kapitanowanie średnio wychodzi co zresztą przełożyło się na dyskusję czy Lewandowski powinien być kapitanem kadry.
0
@MateuszGotowka99 Lenglet coś tam zagrał jak był w formie, potem zjechał i zaczął kolekcjonować kiksy. Gdyby nie fakt że Totki chcą go wyciągnąć jak najmniejszym kosztom (bo to Barca przecież) to pewnie by go nie było. Dest to tragedia, ciężko będzie się go pozbyć.
1
A może 12 dni żeby przekonać potencjalnych nabywców? Chociaż znając Xaviego to jesli Dest kopnie dwa razy prosto piłkę to będą zachwyty i informacja że PO mamy ogarniętego.
0
@Bajson Xavi pewnie by go zaakceptował jakby Nico miał powyżej trzydziestki.
1
@Qaz123 Tak, jeszcze frytki do tego. Na razie to Atletico nas dymało na transferach, nie widzę szans żeby to się zmieniło.
6
"A do Barçy, w końcu, za to, co robi, będzie stawać się mała”. O co mu chodzi? O to że Barca przeprowadziła transfer czyli coś zupełnie normalnego w futbolu i będzie przez to stawać się mała? Może przez to że ściąga zwykłego przeciętniaka? Co im takiego Barca robi, kupuje zawodnika który raptem grał jeden sezon i nie jest jakąś klubową legendą. Nie rozumiem tej wypowiedzi.
0
@Azrik W sumie masz rację, z przyzwyczajenia spojrzałem przez pryzmat futbolu europejskiego gdzie gra się o coś, awans, puchary, utrzymanie, system który będzie odchodził do lamusa przez jakieś ligi arabskie, superligi i inne wynalazki.
2
Wszystko to fajnie wygląda z punktu widzenia sentymentów Barcy ale czy takie nagromadzenie piłkarskich emerytów przyniesie efekt sportowy w lidze gdzie jednak biega trochę zawodników w sile wieku.
0
@Alan_fcbfan A zapłacisz N€ymarowi pensję? N€ymar najlepsze lata ma za sobą i więcej by było z nim kłopotów niż pożytku.
1
Wolałbym jakby sobie wzięli z powrotem Ferrana ale to marzenie ściętej głowy. Bombele jest niepewny, w każdej chwili może się posypać poza tym nie wiadomo czy uda mu się coś zagrać czy będzie się plątał we własne i obrońców nogi a Raphinia lepiej, gorzej ale mógł go zastąpić.
0
@HypeR Ale jakoś nie widać żeby zabijały się o niego kluby z górnej półki chociaż swego czasu trochę się mówiło o jego transferze do lepszej ekipy.
1
Głupie podejście. Zawodnik idzie na wypożyczenie żeby się ogrywał a klub macierzysty ogranicza mu liczbę występów. Jeszcze załóżmy że zmiennik Torre czy innego zawodnika rozgrywa b. dobry mecz przeciwko Barcy i wygryza naszego zawodnika ze składu. Zamiast łapania minut zaczyna się kolekcjonowanie ogonów.
10
Ta wypowiedź to pewnie element jakiejś gierki między zawodnikiem a Atletico. Wszyscy wiedzą że to transfer nierealny więc trudno brać na poważnie takie deklaracje. Spełni swoje marzenie jak będzie miał 32 lata chyba że do tej pory Barca stanie na nogi.
3
@Litman Tylko w takim razie trzeba określić priorytety. Czy próbujemy zaistnieć w LM i powalczyć o mistrza Hiszpanii, czy gramy o ćwierćfinał LE i miejsca 2-4 w lidze.
0
@Emhyr Znając Barcę to darmo okaże się nie całkiem darmo. Nie wiem jak wygląda sytuacja tego gościa ale w tym wieku pewnie trzeba zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie, w sumie to nie są kolosalne kwoty ale dla Barcy teraz każda kwota jest ogromna.
0
Ile już razy Barca była spokojna i nic dobrego z tego nie wynikło?