slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Johnnie_Walker Emerson jest za młody, co gorsza może się jeszcze rozwinąć i stać się klasowym zawodnikiem tak więc zupełnie nie wpisuje się w politykę Barcy. W razie problemów na PO będzie przecież można sprowadzić doświadczonego zawodnika po 30-tce zamiast stawiać na jakiegoś młokosa.
12
Można być byłym wychowankiem? Wychowankiem klubu jest się chyba raz na całe życie.
3
@janek_centrum Czy stwierdzenie że wymiana Arthura na Pjanicia to kompletne nieporozumienie to obrzucanie gównem? Chyba na podobnej zasadzie jak każda krytyka to zaraz jakaś fala hejta.
0
@DeAGie I czy Rabiot będzie miał w kontrakcie zapewnioną pozycję na boisku?
3
@FioletoweOczy Tu akurat nie można zwalać na nieudany transfer, to raczej nie był przypadek podobny do Vermaelena.
4
@Pawlusek A są jacyś chętni? Chyba tylko Instytut Urazologii Wszelakiej.
0
A może Sevilla ma w składzie jakiegoś gościa starszego gdzieś tak o dychę od Rakiticia, można by wtedy zrobić wymianę.
0
@lukas10 Ciekawe tylko jakie będzie miał zaplecze finansowe po rządach bartomeu. Poza tym moim zdaniem Xaviemu brakuje doświadczenia trenerskiego w poważnym futbolu, wziął się za zarabianie pieniędzy w Katarze a chyba powinien spróbować sił w jakimś poważniejszym klubie.
0
@plastek87 Raczej by nie pożegnali, była już próba usunięcia Bartomeu i zakończyła się fiaskiem. Wg statusu klubu podjęcie kolejnej na razie nie jest możliwe. Nie liczysz chyba na to że sami się podadzą do dymisji?
8
Jak by mało było problemów to jeszcze wraca gęba nejmara i pogłoski o jego transferze.
9
I bardzo dobrze że się pokazuje, będzie go można wymienić na jakiegoś niezwykle bardzo doświadczonego zawodnika i podnieść niską średnią wieku drużyny.
0
@Tatazolwinia Pomysł może i dobry ale czy Barca jest w stanie zajechać przeciwnika?
0
@RKS1979 Wiele spraw weryfikuje metryka, w przypadku dzisiejszej Barcy niezwykle istotny element, a ta jest zdecydowanie na niekorzyść Pjanicia.
0
@cat_r37 Pod względem papierkowym. Ani finansowym, ani sportowym.
4
No dobra,powiedzmy że Real straci punkty, a wy ile jeszcze stracicie?
0
Teraz też zmieniono trenera i pewnie zaraz będzie następna zmiana, też niektórzy domagają się zmiany prezesa i tylko nie wiem po jaką cholerę ten Pjanić?
2
@damian.09 Ale u nas jest kilku zawodników mających już swoje lata i wymiana 23-latka na 30-latka to kompletne nieporozumienie. Trzeba patrzeć w przyszłość i taki Pjanic do niczego nie jest potrzebny, jest kolejnym emerytem na którym nie da się oprzeć wymiany pokoleń. Chore posunięcie, transfer księgowych a nie pionu sportowego.
0
@Midast Swego czasu Bartra miał być następcą Puyola i też nie wyszło. Inna rzecz że Firpo wydaje się być kolejną porażką, na następcę Alby za cienki, na zmiennika za drogi.
0
@jeyx77x Na tą chwilę to chyba raczej Napoli.
1
Tak, to zupełnie normalne że jak drużyna gubi punkty to zawodnicy ignorują sztab szkoleniowy.
1
@Nano22 Setien jednak zbyt mocna stawiał na młodzież i dlatego trzeba było wymienić Arthura na Pjanicia żeby zrównoważyć średnią wieku.
1
@Pustelnik Tyle że przez ten rok bartomeu może jeszcze tyle sp...ć że po jego kadencji zostaną tylko zgliszcza. Sportowo i finansowo.
1
@adamfelczyk Barca go nie sprzedała. Barca go wymieniła na gościa który lada chwila będzie kończył karierę i tak na prawdę nie wiadomo co ma do zaoferowania. Przyznasz że wymiana 23-latka o którym mimo wszystko mówi się że ma potencjał na 30-latka to trochę dziwna transakcja.
0
@lukas10 Jest za młody.
1
@zibiku Zapomnimy, zwłaszcza jak za jakieś dwa lata Pjanic będzie wieszał buty na kołku albo miał ekstra emeryturkę w Barcy a Arthur będzie zawodnikiem w sile wieku.
Na jutubowym kanale Ćwiąkały jest audycja podsumowująca tę wymianę, warto obejrzeć.
0
@huberto286 Już była taka próba i nic z tego nie wyszło. Musimy się męczyć z Bartomeu do samego końca kadencji.
2
@zibiku Nawet jeśli byłby tylko kolejnym dobrym pomocnikiem to lepsze to niż mieć faceta u schyłku kariery który nie gwarantuje dobrej gry przez kilka lat ani zysków z ewentualnego transferu.
1
Co się tak czepiliście Setiena że niby nie wie co z Arthurem. Możliwe że wie, ale dopóki nie ma oficjalnego komunikatu to musi właśnie w ten sposób. O tym że klub chce odmłodzić skład i wymienia Arthura na Pjanicia wiedzą wszyscy więc dlaczego Setien miałby nic nie wiedzieć?
0
@Pyziol Kryzys w Barcy to również efekt działalności zarządu a nie tylko zaistniałej sytuacji. Jakoś np Juve potrafi sobie radzić w obecnych warunkach robiąc "superwymianę" ale tylko z ich punktu widzenia. Jeśli Arthur może nie odpalić to lepiej go sprzedać a nie robić dziwne ruchy i ściągać na kark gościa który może być tylko emerytem obciążającym budżet.
0
@Pyziol Ile bym nie miał lat to "chłopcze" mów sobie do swoich kolegów (zresztą lat mam dużo, w moim wieku piłkarze już nie grają). Poza tym to jak długo jeden czy drugi będzie zapierdzielał? Co będzie jak się jeden po drugim posypią ci wszyscy zapierdzielający jak głupi? Zresztą to kwestia każdego zawodnika z osobna a nie metryki na ile go stać po trzydziestce. Barca nie ma tylko ugrać coś w tym sezonie ale też budować kadrę na przyszłość, tym bardziej że mamy kilku zawodników "w sile wieku". Więc wymiana Arthura na Pjanicia to z punktu widzenia sportowego chory pomysł. I to że do takich transakcji musi dochodzić żeby zgadzały się pieniądze w papierkach świadczy jak najgorzej o zarządzaniu klubem. Biorąc pod uwagę całą tą wymianę to Pjanicia mogę z czystym sumieniem nazwać dziadkiem.