2

To teraz już wiadomo skąd wymiana Arthura na Pjanicia - mamy za mało weteranów.

1

@lukas10 To jest transfer przeprowadzony przez księgowych a nie sztab sportowy więc trudno dopatrywać się tu pozytywów. Dostaliśmy dziadka który sobie przyszedł dociapać do emerytury oddając gościa który dawał szansę na grę przez parę lat albo zarobek z transferu.

1

@Pyziol Nie zmienia to faktu że ta "wymiana" to porażka. Podsumowuje tylko działalność zarządu, który przez swoją nieudolność musi wprowadzać w życie takie poronione pomysły jak wymiana młodego zawodnika za dziadka. Superwymiana k...j......ć.

1

@SirChuck Tak, tyle że bez transferu Pjanica średnia wieku była by na drastycznie niskim poziomie. Dlatego uważam, że kolejnym krokiem powinna być wymiana MATSa na Buffona.

Powinno się wprowadzić coroczną nagrodę "najgłupszy transfer Barcy" im. Douglasa.

0

@hazo428 Odejście Arthura czy jego wymiana za młodzieżowca Pjanicia to ponoć pokłosie polityki finansowej Bartka i spółki, teraz klub na gwałt musi szukać oszczędności i stąd takie ruchy.

2

Powinni jeszcze wymienić MATSa za Buffona.

0

@Barca1922 Ty wiesz o doniesieniach medialnych a on chciałby wiedzieć o ofercie a nie spekulacjach.

2

@HubertMlody Jest w tej chwili w klubie ktoś na jego pozycję? Blokuje miejsce zawodnikowi lepszemu od siebie? Nie wiem na jakiej podstawie stawiasz go wśród świętych krów skoro jakoś nie widać konkurenta dla niego.

2

@RobsonPL Spokojnie, stworzy przyszłościowy duet z Pjaniciem.

25

@fcbarcafan19 Może właśnie tak robi a potem nie jest w stanie go poskromić?

1

@Remi1899 Może jakbyś kibicował Barcy to byś inaczej odebrał jego zachowanie.

2

@PanZagadka 100 baniek? A nie lepiej wymienić go za Pjanicia?

2

@Doniu814 Z drugiej strony pamiętaj że transfery przestały się opierać na jakimkolwiek rozsądku więc i coś takiego jest możliwe.

0

@marcinbarca1984 Tyle że Rakiticia kupiliśmy w sile wieku, przez te parę sezonów zostawił po sobie ślad w klubie, poza tym nie była to wymiana młodego, obiecującego zawodnika za dziadka u schyłku kariery.

1

Podstawową sprawą dającą Dembele szanse na regularną grę jest ustabilizowanie zdrowia, bez tego żaden transfer, żadne wypożyczenie nic nie da. Ile dało wypożyczenie np Vermy?

0

@noface Oby nie.

0

To idąc dalej tym tokiem myślenia wystawianie po 11-tu zawodników też jest ukłonem w stronę bogatych klubów bo ci mają w swoich kadrach droższych zawodników niż inne kluby. Może te bogatsze powinny wystawiać mniejszą liczbę zawodników żeby choć trochę zniwelować różnicę wartości wyjściowych składów? Biedniejsze kluby zawsze musiały zmagać się z tego typu różnicami i skoro facet jest trenerem to niech kombinuje tak żeby wprowadzony zawodnik coś rzeczywiście wniósł do gry. Skoro jego klub ma problem z 15-tym czy 16-tym zawodnikiem na odpowiednim poziomie to może po prostu nie nadaje się na ten poziom rozgrywkowy?

0

O, Umtiti złapał kontuzję, to znaczy że wszystko pomału wraca do normy...

0

Skoro chce trenować N€ymara to czyżby już myślał o zmianie klubu?

2

@marcin000019 Neymara już raz mieliśmy "na lata". Myślę że wystarczy.

2

@dominik127pl Ale masz na myśli Kirka czy Michaela?

0

@lukas10 Nie zdziwiłbym się jeśli odejdzie za darmo po wygaśnięciu kontraktu.

0

@teacherakademicki Może chodzi o to że za pensję od szejków może kupić więcej żarełka?

0

@damian.09 Tyle tylko że mecz charytatywny nie odda tego jak w rzeczywistości tacy dwaj zawodnicy sprawdzili by się razem w warunkach bojowych.

0

Trzy przypadki stadionów w Niemczech w sumie nie rażą jeśli chodzi o nazwę stadionu zw. ze sponsorem klubu: Wolfsburg, Leverkusen i Lipsk.

1

@Coutinho007 Tu nie chodzi o likwidację stanowiska tylko o określenie zakresu obowiązków. Trener przecież nie będzie latał po świecie i negocjował kontraktów, trener ma przedstawić swoje potrzeby odnośnie składu a dyrekcja sportowa ma odpowiedzieć na ile jego żądania są realne i przystąpić do ich realizacji.

1

@johny11 Latem? Trzeba będzie trochę poczekać żeby ocenić jak na tym transferze wyjdzie Barca i jak odbije się to finansowo. Ale na razie nie ma co zakładać czarnego scenariusza i może nie trzeba będzie oceniać transferu N€ymara.

0

Co to za osobistość, że należało umieścić jego nic nie wnoszącą wypowiedź? Czy ten pan ma cokolwiek wspólnego z Barcą albo jest na tyle znaczącą personą żeby go cytować?

0

Swoją drogą ciekawy jestem co na to ci wszyscy którzy mówili że wymiana Cillessena na Neto za taką samą kwotę to był świetny interes. Na razie wychodzi na to że jednak nie do końca.

0

@Luki 10 Oboje? Czyli facet i jakaś kobitka? Ciekawe, ale mówimy raczej o wzmocnieniu drużyny męskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?