sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stano znowy rozjechał Wojewódzkiego
Troche to już z jego strony (Stanowskiego) kolejne tłumaczenie, więc można mieć mieszane uczucia. Jednak ma 100% racji. Kubuś to jest jednak marionetka troche na smyczy ... tak to wygląda niestety. Nie wiem czy mu kazali przełożeni ze stacji czy koledzy Szatanki i inne celebrytki poporosiły ale jesli tak, to już jest wręcz żałosne bo dołączył do ich niechlubnego grona przegrywów.
"Nie ma wygodniejszej pozycji w mediach i w świecie artystów niż bezkrytyczne nawilżanie platformie" to jego zdanie w tym nagraniu to złoto XD
1
@kamyk_23 skoro było realne to twój idol miał 1,5 roku na 5,19 zanim idiota za oceanu zaatakwował Iran (podobno to jedna miała być decyzja ... prosta, tak mówił - jeden podpis on przecierz wiedział jak to działa .... ) ... czekam na następne fikoły.
8
@kamyk_23 5,19 jednym ruchem ręki ... wiem jak to się robi bo juz byłem premierem i wiem na czy mto polega. powiedzieć kłamaca to nic nie powiedzieć. A to tylko kropla w morzu w jego wykonaniu. I nie wyjeżdzaj mi w podpowiedzi bo PIS .... nie o PISie jest ten wpis.
2
jeszcze że psychofan Krystyny to można zrozumieć ale on tam daje wyżej pół obecneogo składu wyjściowego Realu z dzisiaj XD. Niezły odlot
1
laski już wygrywają XD
4
Gdyie to mona obejrzec ? zawsze miło patrzeć jak wpieprza sie realowi.
1
@Darek1112 widze że dyskusja zeszła na zupełnie inny tor. Oyarzabal by mógł u nas nieźle odpalić z takimi graczami jak ma Barca ale to nie jest typowa 9 w sumie. On am nosa ale predyspozycje fizyczne u niego moim zdaniem są cienkie. U nas jednak każdy zawodnik jak przychodzi i nie jest zakompleksiony to ma z miejsca +10 na starcie. Myślę że byłby lepszy niż Ferran i Lewy razem wzięci.
0
@addept zajęcie krymu chłopaku było w 2014 ale miło ze dajesz mnie do ignorowanych Przyjemniejsze powietrze od razu.
0
@addept tak przeczytałem ten komentarz twój ostatni i zastanawiam się kto tu jest pijany .... brak słów.
0
@addept Ukraińcy tez spalili w Odessie w 2014 48 pro rosyskich aktywistów w budynku rządowym a kto wyskakiwał przez okno to dobijali ... czyżby rosja też miała swoje powody ? Każdy jakies ma. Iran może i miał swój reżim ale świat jest podzielony nie tylko iran sprzedawał Ruskim broń. Podejrzewam że 80% świata ma wdupie Ukraine i Rosje. Liczą się tylko interesy raczej z Rosja po prostu bo jest większa i ma zapotrzebowanie. Dodałeś "Pana" do wyzwiska no widze że się poprawiasz.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fotohobby Wpieprzają się w nieswoją wojne mając ruskich na karku, nie mówiąc już o tym ze nie za swoje pieniądze bo ich na ten moment po prostu nie mają, a niby potrzebują do obrony kraju.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Cryptolis no to trzeba wjechać i zrobić porządek :) jaaasne. Skąd my to znamy. Może niech każdy zajmie sie swoim krajem a nie wpieprza do kogoś na ogródek i będzie spokój.
0
@Cryptolis "Irański reżim" Natanjahu widze grubo wjechał.
1
@Comentateiro sprzedawał za darmo im tego nie dawał. Ukraińcy dostawali z zachodu większość za darmoche.
0
@KamQiX Trump prędzej się ułozy z Putinem aby podzielić Ukraine co zresztą wszyscy raczej widzimy.
2
@KamQiX Ukraina i Iran mają jedną wspólną cechę. zostali podstępem napadnięci. Mając takie swoje doświadczenie trzeba być moralnym zerem żeby pomagać naparzać w kraj w podobnej sytuacji. Nie mówiąc już o tym że marnują swoje zasoby (a czy na pewno swoje czy może to dary od zachodu) które podobno sa im niezbędne do przetrwania ....
3
Ukraina niby biedny kraj napadnięty przez Rosje i walczący o wolność a ochoczo wpir.....la się z butami do Iranu pomagając agresorom by przypodobać się żydom. Jak dla mnie to oni wszyscy powinni sie wybić do nogi (może oprócz Iranu na ten moment.)
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/iran-og%C5%82osi%C5%82-sukces-ukraina-zabra%C5%82a-g%C5%82os/ar-AA1ZCeoT?ocid=msedgntp&pc=W011&cvid=69c81db611424ca089ad5f816267aece&ei=29
0
Figo zamknął ten temat na węzęł gordyjski ... tak myślę. Każdy piłkarz Barcelony (tym bardziej taki jak Padri który tworzy ten zespół jako trzon - jest tego świadom) wie czym się kończą takie przenosiny.
2
Stara dama lubi starych graczy ;)
4
Ile jeszcze tych wałów? Jak można kibicować drużynie która dostaje wsparcie z każdej możliwej strony? Ich ego bile o nieboskłon bo do tego są przwyzwyczajeni, dlatego tak pięknie nam smakuje jak dostają po dupie w jakikolwiek spośób.
1
@ifoa po co mu płetwy w tej dziurze ?
1
@NeroTFP1 Tak to jest jak do internetu dostałą się patologia dzięki smartfonom. Pomijając to, bardzo ładna dziewczyna :)
1
@Arden Salgado jaki wkórwiony XD ale go Ronni zeszmacił ładnie.
2
@Aragorn33 to koniecznie obejrzyj. Wojewódzki próbował w twoim tonie zaorać Stanowskiego też tematyka jaka tu wrzuciłeś, a został delikatnie mówiąc zgruzowany ... I to u siebie :).Skoro Kuba zrozumiał (miałem takie wrażenie po głupiej minie w wielu momentach jak był zagoniony przez swojego gościa do logicznego kąta) to może i do Ciebie dotrze.
2
@comtedurgell a ja myślę że nie zdarzył przed zejściem z drzewa. ;)