1

@Ilka dobranoc laska od złamanych nosów ;)

0

@Toretto widzisz mózg ci nie pracował odpwiednio juz w porzednim wpisie bo dziewczyna napisała tylko:

"Byłam dziś na Drodze Krzyżowej ulicami miasta. Optymizmem napawa liczba ludzi i wiele młodych osób :)

Oczywiście musieli się znaleźć "debile" którzy przeszkadzali, śmiali się i darli."

do czego masz dokładnie problem w tym wpise ?? bo zajmuszje jednak stanowisko.

0

@Karol145 a kto to się modli oprócz ciebie ? ... do swojego punktu widzenia ?

3

@Ilka kurde dziewczyno to jest aż niesamowite jak takim w sumie nic nie znaczącym wpisem zapieniłaś tych ludzi. Tam nie ma nic oprócz:
"Oczywiście musieli się znaleźć "debile" którzy przeszkadzali",
Czyżby ... udeż w stół a nozyce same się odezwą ? :) no nie da sie tego inaczej połączyć.

3

@Toretto czekaj kolego ... ona tylko napisała że poszła na drogę krzyzową i dostała centralny atak od członków serwisu których (omówmy się obiektywnie) wszyscy znamy z poglądów i ten atak jest noż kóźwa ściśle z tymi poglądami związany, ale ty przypisujesz to mi (polityczną agitację) gdzie stanołem w jej obronie ... no tiaaaa brawo, kolego brawo. Tak ja jestem politycznie na pewno z tej drugiej strony ale klepek na oczach to ci nie brakuje ;) Fikołek jak z ekstraklasy gdzie fryzjer układał punktacje.

0

@Bykunn ale wiesz .... ludzie którzy naprawde mają wiare (i to wcale nie jestem ja dla jasności - ode mnie płynie do nich tylko szacunek) nie interesują się twoją dupą pomimo że aż tak krzyczy. PS widze że zmieniłeś post na bardziej ogólny wczesniej pisałeś że to ty masz w dupie ale ja już to zostawie co napisałem.

3

@Karol145 ona się niczym nie chwali .... ot powiedziała co ludzie w tym kraju robią od stuleci, taka tradycja u ludzi wierzących. Sodówa od brukseli i ci zawór popuścił.

4

@Toretto o tolerancji uśmiechniętych gdzie niby ta tolerancja jest wpisana w ich credo. Polska jest zdaje śie cheścijańskim krajem aż taki problem że dziewczyna na droge krzyżową poszła ?

2

@Karol145 Bo oni kochają chrześcijan co sie objawia na każdym kroku w ich tv i mediach z ich nurtu. kóźwa chłopie ty się wwczoraj urodziłeś czy ci IQ braknie to postrzegania świata ? @Ilka powinnaś się przy okazji troszkę pomodlić za oświecenie narodu szczególnie dla tych otwartych na różnorodność .... ;)

0

@burcioszka ooo panie pyszności. Moja dieta no może oprócz kurzych łapek a musze zacząć bo są mega zdrowe na kości;)

1

@clyde Mnie nic nie wzrusza, jeśli czegoś nie żarłem to tylko dlatego że nie było okazji. np Czernina lub Surströmming (chociaż po filmach widz e ze to ostatnie jest hardcorowe)

3

Jeśli Flick nie umie zrobić z Ferrana napastnika to znaczy że gościu po porstu nie rokuje. Hans jest w tym zakresie cudotwórcą przykład Maldiniego jest idealny ale można mnozyć. Robert na końcówki może zostać alet to już ostatki. Potrzebny przynajmniej jeden topowy napastnik ten Osihmen by był chyba njlepszy + jeszcze kogoś tańszego moze odpali pod skrzydłami Herr Flicka

4

Ja tam aż tak optymistycznie do tego wyniku nie podchodzę. Upatruje w nim bardzo dużo (niesetety) indolencji Newcastle. Oni w zasadzie przestali grać w drugiej połowie. Podejrzewam że większość zespołów obecnie grających w LM nastukało by im podobną ilość bramek przy takim zjeździe koncentracji. Niezmiernie cieszy wynik ale jednak nie może mi wypaść z głowy to że w 1 połowie grali jak równy z równym i spychali nas do defensywy raz nawet siedzieli na nas około 1o minut. O pierwszym meczu z nimi już nie chce nawet wspominać bo wstyd do niego wracać. Nie jestem fanem skrajności w opiniach Francuza.

14

@Faro Już dawno nie było tu takiego gruzowania na własne życzenie

9

Kurna Inaki Pena tyle lat był rezerwowym i go tak nie kochali ja Wojtulę po jednym sezonie

0

Wojtek jak by z imprezy wrócił. Chyba się nie spodziewał ;)

1

No to korwa ładnie jadą w tej drugiej polowie

0

@SinMistico bo piedti musi złapać rytm meczowy. Po kontuzji trochę stracił jakość.

0

Rekin już spocony wchodzi włosy jak u corleone

0

Terrano by jeszcze biegł....

1

Ja tylko grzecznie proszę o drugą brameczke dla nas ...

0

Dramatycznie się ogląda ten mecz

1

@Faro Flick jest najmocniejszym punktem tego zespołu akurat więc ....

1

@plutonio Oczywiście że były takie czasy. Zanim zaczęliśmy robić wtopy w LM. Taki zespół jak Newcastle nawet biorąc ten dzisiejszy, nie stanowił większej przeszkody a tylko rozgrzewkę przed kilkoma õwczesnymi hegemonami z którymi mierzyliśmy się w finałach.

2

ehhh tęskno za czasami gdy mecze z takimi przeciwnikami to my zamykaliśmy na wyjeździe że kibicom się nawet nie opłacało przyjeżdżać

0

@TR3YWAY czasami jest tak że zespół nie musi grać dużo lepiej. Po prostu wszystko mu wychodzi. Tak było w tym meczu. Początek zwiastował dominację City ale real wykorzystał praktycznie każda kontrę. To układa mecz niestety. City nie jest na straconej pozycji u siebie. Sportowo moim zdaniem sa lepsi . Formę też mają lepsza i grają u siebie. Remontada u nich jest bardziej możliwa niż ta u nas z Kotletico a przypomnę że niewiele zabrakło

0

@Bobo25 Pośrednio wspierali tym działaniem Łukaszenkę i Putina. I doskonale wiedzieli co tam się dzieje. Może pól mozgi z partii lewackich nie kumali dlaczego biegają z reklamówkami ale Tusk rozgrywał to na zimno wiedząc doskonale że Putin podrzuca tam element atakujący naszych chłopaków. To było po prostu obrzydliwe byle postawić PiS w złym świetle nawet takim kosztem

0

@JacekM dobrzy jesteście ... przecież to o czym pisze nie miało miejsca w ogóle prawda ? XD Wyparcie level master

0

@Bobo25 no tego dokładnie tego samego który jest jak chorągiewka a kręgosłup moralny u niego nie istnieje. Chyba nie zaprzeczysz że to sie działo ?

2

@Bykunn no ale chłopak napisał że woli Nawrockiego wspierającego głupie decyzję Trumpa w końcu stany to nasz sojusznik. Niż Tuska z gamoniami wspierającego Putina z Łukaszenka raczej nie sojuszników i bijących w Polskę swoim zachowaniem. Nie można tak się odnieść do tematu? bo co zabraniasz czy jak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?