0

@LAMC_10 Karol robi to co obiecywał wyborcom. Oppozycja zamiast jeków lamentów i pitolenia o zdradzie stanu ma naprawde łatwą opcję do zaszachowanie Preydenta. Wystarczy procedować jego i Głapińskiego propozycje która już jest w zamrażarce u komucha. Przecież mówią że to jest nierealne i że to jakaś głupota. Mogą więc w bardzo łatwy sposób pokazać to Polakom. Tylko że nie chodzi tutaj o armie i jej dozbrajanie prawda ? Zrobili by to i Prezydent wyszedł by na nieogara jeśli jego propozycja jest nierealna. Problem w tym że tu chodzi dokładnie o porzyczkę samą w sobie a nie dofinansowanie armi. Tusk chciał uwiązać Polske na smyczy Brukseli plus zapewne dostali by coś extra każdy z tych krzykaczy bo drą japy jakby właśnie im miliony z ich osobistych kont ktoś zaebał, i tak zapewne jest, ale gorsza opcja to to że uwiazali by kraj (decyzyjnie) od UE na dobre. tak czy siak sprawa prosta procedować teraz propozycje Presiego i jak lipna to sam się zbłaźni i będą miej mega jechanie po nim prawda ??? Ale komuch tego nie dotknie moge sie o to założyć, bo nie o armie Polską tu chodziło.

5

@Arkon Robi to co obiecywał w kampanii. W moim odczuciu naprawde na wielki plus. Nie jak większość co się zmienia jak już dostają stołek. Jestem z niego bardzo zadowolony. Decyzja z SAFE taka jaką oczekiwałem od niego. Nie ugiął sie pod presją za co wielki szacun. Teraz rząd kwiczy i atakuje ale przyjdzie czas ze ich rozliczą a jak ustawą przepchna to SAFE to mogą być pewni konsekwencji prawnych po zmianie władzy. Oni oczywiscie nie odpuszczą bo niemcy patrzą na namiestnika surowym okiem ale jak by im zalerzało faktycznie na uzbrojeniu to wystarczy procedować propozycje Prezydenta i Głapińskiego i ppiłeczka jest po drugiej stronie. Jeśli okaże się to blamażem to mają asa w rękawie i to już poważnego. Ale oni tego nie dotkną bo nie o to im chodzi prawda ? Chodziło tylko o dług dla Polski, uwiązanie jej na smyczy Brukseli i przy okazji lewe interesy "dla swoich" stąd ten skowyt teraz. Karol jest pięknym kagańcem na Tuska.

0

@kanver_ jeden i drugi do wymiany już dawno w sumie

0

A szkoda bo każdy z 2 szeregu lepszy od Fonta

0

@Bunk420 ty ale real zagrał o niebo lepiej z niby mocniejszym city niż my wczoraj ...

3

@norbi77 a nic nie mów nawet nie moge na tego zjeba patrzeć nawet jak nie strzela.

3

się kórwa prawie wypisać z LM grając z realem który nie ma kim grać i beniaminki LL ich leją to jutro tebas odtrąbi sukcej jak nic ale mniejsza z tym ... no trzeba być kórwa zdolnym po porstu albo obsranym

0

czekam na jutrzejsze okładki madryckich ścieków. nieźle sie napompują. A może klub miał racje ..... XD

6

jeszcze przełknąłbym te 3:0 dla Realu jakby strzelił ktoś kórwa normalny ale tego psa valverde nie trawie - po prostu nie moge na niego patrzeć. Nie powinno go w ogóle być w tym meczu za jego zachowanie - poziom czarnego niemca muslima spadkobiercy pepe.

1

@ProMILs piszesz o realu czy City ?

0

Ten czarny na skrzydle city niezły jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@lucca87 Remis to my wycisneliśmy na farcie, a oni nie umieli wykańczać akcji ale tak, z gry wyglądali o 3 klasy lepiej od nas więc optycznie można powiedziećże zasługiwali na wygraną. Barcelona całą drugą połowe sie praktycznie broniła.

0

@Soetie obawiam się że to może w końcu nastąpić bo stara sie już długo jak LAportaa odpuści w kolejnej kadencji to nie ma innego na ten moment

0

.... a to Śmieszek.

0

szkoda że TYLKO w obronie ... chociaż nie do końca i tak.

0

kórwa grali cały mecz tak aby tylko nie stracić zero ryzyka. ninawidze takiej barcelony. Masakra tego nie dało ise oglądać.

0

co oni kórwa robią ?

0

@Arden ale nie wiem czy zauwazyłeś nawet jak mu koło nogi się przeturla to kóźwa nie poda, ze 3 raz ytak było.

2

Ten trener tego newcastle to niezły buc. Jak nasi mają przy nim aut to kóźwa piłki za uja nie poda tylko przechodzi ostencacyjnie ale to głupota z jego strony bo niby im sie powinno spieszyć strzelić gola u siebie.

0

oni nawet kóźwa nie prubóją przełamać tewj środkowej linii kóźwa

0

@Yakoob raczej jak znami w sławetnej pierwszej połowie dwumeczu

1

@PatrychoO skończył by ich zanim by dobrze napoczął

1

czy każdemu Bajzolowi jak przeleci złota piłka po głowie i go muśnie po nażelowanej czuprynie topóźniej na czerep wali ?

3

irytujący jest Raphinia znowu.

1

No i co z tego kurna ? Jakaś kara do czarnucha lub sędziego poleci ? Ale taka dotkliwa ? Nie ? To kóźwa po ujj strzepią ryja.

0

@Kris_OK gorszy taki początek bo jeszcze by nam doklepali a koniec przy tym wyniku to juz by było na tyle po prostu a jest dwu mecz

1

Araujo 10 minuta czerwo wraz z karnym przeciw nam. Dziękuję do widzenia XD

3

@Aragorn33 Xavi to zklasą zawsze buł na bakier, to był jeden z powodów dla których za nim nie przepadałem jak był trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?