0

@Safrani fakt nie sprawdzałem dokładnie ile oni kasy (Włosi) wzieli z tego SAFE ale ten typ pisze że to jakieś minimalne kwoty.

0

@Kgorecki2500 No to gratuluje rozumu bo jak to przejdzie to innej władzy szybko nie powąchasz ;) tzn może i powąchasz ale wtedy już będzie niefajnie mówić o SAFE który zostanie nam zablokowany, znamy to z doświadczenia nieprawdaż (KPO)?

0

@Kgorecki2500 pewnie jesteś za obecną władzą i doskonale cie rozumiem ;) No ale w polsce około 50% społeczeństwa nie jest i nie chce być na nią skazane, stąd ten problem

1

@Safrani Ja go nawet nie znam ... odnosze się do tego co mówi i czyta.

0

Poniżej gościu wyjaśnia punkt po punkcie dlaczego SAFE (europejski) Jest dla Polski nie tylko problematyczny ale jest też zagrożeniem w ogólnym tego słowa znaczeniu. Ja np. nie mam zamiaru być na smyczy i przymusie wybierania jednej tylko właściwej władzy dla Brukseli z oczywistych wzgedõw.. To wszystko idealnie tłumaczy dlaczego Tusk już wręcz panicznie pcha Polske w ten układ a opozycja panicznie się z tego boi. Ja oczywiście optuje za opozycja ale taka ingerencja jest po prostu niezłym gównem dla obywateli i ich wolności wyboru.

https://www.facebook.com/share/v/18LsUM9CDk/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

to go zawiało .... aż do białego domu kurka no. Tylko po uj on tam jeszcze Ronaldo do wypowiedzi daje. No brak szacunku kompletny. Niech się rudy ogarnie troche zanim się spotka z bogiem futbolu ;) Widze nawet Masherano zawitał ....

2

@kamil_veb Finał sezonu z Alvaro.

2

@Gacu95 Tak bez planu ? ... Ferrana im wciśnijmy

5

Nie no nie wierze że Chelsea go chce i za taką kase. TO są jakieś jaja

5

Co ci sędziowie mają z głową. Chłop powiedział coś pod nosem i raczej nikogo nie obraził i dają mu kare (jak z lewym) Rudiger z Valverde napie....przają przeciwników po twarzy kolanami i pięsciami i nic. Kogo ci sedziowie tam mają chronić kóźwa ? Bo na pewno nie piłkarzy

2

Zawsze miałem go za totalnego najemnika. Nie przywiązywał się do barw.

0

@tbas ale że mupięty nie dorysowali .... szok !

18

Dupsko piecze dzisiaj jakoś tak bardzie przyjemnie XD

1

@RoberDzik Lige swoją drogą ;)

1

Mozna się pocieszyć że my ich zdominowaliśmy przez cały mecz u nas a oni tylko w pierwszej połowie ;)

1

@Comentateiro tiaa niby znane od zawsze i karało nas to co sezon od paru ostatnich lat a sie nie nauczylismy

3

szkoda kontuzji ale warto było. Pokazali charakter i rośnie nam nowy lider na newraligcznej pozycji - BERNAL !!!. Na ten moment środek Bernal Pedri Fermin wydaje się bardzo mocny.

0

Cancelo ładnie z Yamale sie zaczyna dogadywać

1

kórwa niech Yamal nie robi z siebie smietankowego prosze

0

kórwa grają ostro niech przychamuja bo jak kogoś wywali to po zawodach

7

Bernal jak rosnie w oczach no on jest gigantem na ten moment

0

JEEEEST KÓRWWWWWWWA JEDZIEMY DALEJ !!!!!

0

no to kotletico bedzie obsrane

0

kuźwa sypie nam się ta boczna obrona strasznie

1

@LOPEZ16 myślę że juz jest zbudowany nawet jak nie prtzejdą. Chłop strzela gole pięknie gra jako DP - kozak jest

2

jest dobrze jeszcze jedna i kotletico sie obsra a wtedy ich dojedziemy ... zresztą myśle ze już są obsrani

1

dobrze do szatni

0

ja pierdole mam nadzieje że sie nei spali i wykorzysta

0

Jedna akrcja i kórwa wszystko co do milimetra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?