sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Aragorn33 Xavi to zklasą zawsze buł na bakier, to był jeden z powodów dla których za nim nie przepadałem jak był trenerem
0
No to właśnie przypomniał mi jak mnie wk...iał swoimi konferencjami po meczach.
0
@RC28 racja ...Chociaż przyjezndy (można popwiedzieć ) ;P
0
@Sulimo daj linka do tego filmu (najlepiej do ujęć gdzie cie widać ... czy tam twojego seniora ;) )
15
Mamy mega ludzi teraz w Barcelonie: Flick Pedri Yamal to jest oczywiscie core ale cała reszta jest niesamowita i walczy do krwi za te barwy ... a teraz porozmawiajmy o Realu XD hie hie. na tle Arbeloi i tego zeszmacenia prześcieradeł to co robi Barcelona jest po prostu mega.
15
W pełni rozumiem Athletic zawsze był trudny a chłopaki wypruli żyły na PK więc spoko. dobry mecz był i fajnie że są3 punkty. ale serio gosciu wchodzi na boisko i ustawia cały mecz ... to jest niepojęte
4
no ok. trzeba przyznaćże łądnie dziś zagrali ale bez przesady z tym pokrzywdzeniem. nie wystarczy ładnie grać kóźwa ... Dla nas ten zółtek też nie był łaskawy i też możemy tak pierdolić
0
@Aragorn33 no tak ale ledwo co przeszło.
2
Dobrze ze koniec bo Athetic cisnął a my nie wyglądaliśmy dziś najlepiej
3
dziwna ta maska roberta, przy złamanym oczodole co ona ochronia ? więcej odsłania niż maska Erica ongiś
1
ile ??? ile minut ma doliczyć co on pierdoli coś mnie omineło 10 minut, kwadrans ?
0
Casado ... kurde brakuje troche fizyczności ale mega cenie za serducho. Wojownik jest przedni w armi Flicka
1
@Piotr,1985 no jest mega kurde ale diament nam sie trafił
1
Pedri dziś jest wszędzie co za koles :)
0
@12Frost12 pies nie pies Lamin robi to w każdym meczu, powinien sie opanować troszeczke. To jest droga Viniciusa
0
Lamin irytuje tymi pyskówkami. Mam wrażenie że sedziowie specjalnie wskazują odwrotnie jak on robi jazdy
2
kurde Cancelo prawie ich wszystkich oszukał jak by to przeszło to pięknie by to skończył
0
Jak nie wejdzie Pedri to nic z tego nie bedzie kurde
1
Uwielbiam Erica Garcie kórde ale mi sie zmieniło. Pod skrzydłami Xaviego nie mogłem na niego patrzeć.
0
kurde nie mamy jakiego gówniaka w tej Lamasi na 9 tke ?
2
jprdl ferran wszystko potrafi zjebać
3
@Kozinho. nieee no jeszcze nie ma co aż tak wyrokować. ale trzymam kciuki aby tak było ;)
1
zerwał więzadła na bank
0
@[Oli] Od siebie dodan że historia zatacza koło. Real znowu chce zbudować coś ala Galacticos 2.0, a w tym momencie Barcelona przyparta do ściany długami sięga po młodzież ze szkółki która jest o wiele bardziej związana z barwami talentu jej nie brakuje i okazuje się rywalizować na tym samymn poziomie a nawet wyższym niż śmietanka piłkarska tego swiata zebrana do kupy. Tak samo jak jakies 15 lat temu. Tutaj naprawde warto się temu przyjżeć i wyciągnąć odpowiednie wnioski jak i przez Real tak i przez Barcelone, bo Barca też jak miała lepiej poujkładany hajs to kupowała wszystko byle nazwisko się zgadzało i dupa z tego wychodziła często. Inna sprawa jest też taka że rola trenera jest w obu przypadkach nieoceniona a Perez lubi narzucać swoją wolę. Teraz Real ma chyba najgorszego z mozliwych trenera moim zdaniem Xabi było kilka klas lepszy. Alvaro swoim zachowaniem (wypowiedziami) tylko podkłada obień pod pożar który już nieźle się u białych kotłuje
5
Korde Alonso mnie martwił, bo byłem przekonany że wcześnie czy później ich poukłada ale ten gagatek powoduje u mnie banana, lepiej to się ułożyć dla nas nie mogło. On rozmontuje im menral do ostatniego gwoździa. Po tymm sezonie Real będzie wrakiem. Niech chwali ich jak najdłużej.
4
Dostaną łomoto jak nic. Są rozsypan wewnętrznie ... wiele zalezy w sumie tylk od Clty. Nie dadzą Aspasa na cały mecz to nie będzie czego zbierać.
0
@Safrani ok a jak oni odeszli to te zmiany weszły ?
0
@Safrani A jak Ziobro to zablokował jesli możesz przybliżyć temat ? Serio pytam.
0
@Kgorecki2500 Przecież miałeś to samo z KPO co tu tłumaczyć, wyjadą z tekstem identycznym jak wtedy i do widzenia. Robią to samo teraz ze Słowacją i z Węgrami, u nas ruszyło tylko przez Tuska.
0
@Safrani fakt nie sprawdzałem dokładnie ile oni kasy (Włosi) wzieli z tego SAFE ale ten typ pisze że to jakieś minimalne kwoty.