0

@Ronad10 Może jeszcze mu dadzą jeśli ktośto oficjalnie zgłosi

22

valverde co to za k......wa jest. Jakie to są mendy to się w pale nie miesci. A najgorsze że im na to pozwalają. Przecież Benfica to powinna zgłosić co by ten idiota kilka meczy na uspokojenie dostał.

1

@Kismeth Złość sportowa. Znasz termin ? Akurat Eric jest typowym żołnierzem Flicka i nie raz siedział przyspawany do ławy i nie jęczał. Jakbyś oglądał mecze Barcelony to bys miał pojęcie jakiekolwiek o tym akurat graczu. To nie rozkapryszona pipa z przerośniętym ego jak VIni.

0

@Piecu11 no oczywiście że bylo

4

Ale gwizdy. Wszędzie go kochają :)

3

i tak to real odrabia straty . Tu dwa karne z dupy po symulkach, tam wydłużenie czasu o 12 minut i karny w ostaniej, a u nas "nie zauwazył faulu" Kóźwa wstyd tak wracać na fotel lidera no ale oni pewnie się cieszą.

1

@JaCules1211 dokładnie tak. Jakoś jak Real traci to analizują kóźwa z 5 minut do tyłu czy było czysto.

2

Nawet jakby go zawołał to Soto Grado by tego nie uznał (faulu) i nic by to nie zmieniło. Se znaleźli kozła ofiarnego który pewnie miał już przed meczem nakazane jak ma na monitor patrzeć.

0

@Filipem nie wszystko zamieścił ....

1

@heniusss Axel Witsel ten typ lubuje się w łamaniu kości

0

@ReMarcinAl żółte napisy są na twoim wypisie ze szpitala.

4

@Kismeth raczej z tego jak im się ten mecz układał

1

@malypuzon noo z PSG to by były także piękne mecze

3

tylko Laporta zrezygnował i klub się sypie wynikami. Fakty!!

1

wy naprawde sięna tym grado wyżywacie ? kóźwa przecie oni uja grają teraz co ma do tego ten sedzia

0

Żenada ta nasza obrona.

0

A my jako klub mamy wpływ na to kto kupuje nasze akcje ?

0

Komentarz usunięty

3

@LAMC_10 przed nim atletico nie istniało totalnie. napewno nie utrzymywało się w top 3. Ja mam olbrzymi szacunek dla tego jegomościa

2

no i nie podobasz mi się ..... ;)

4

@Kozinho. ten typ to jeden z największych bajkopisarzy lewackich na tej stronie .. w sumie to mam szacunek za wyobraźnie i za zawieziętość (jak już zacznie ) . Gość odklejony i przekłamie ci każdy fakt (jak to u nich bywa, no ale on jest szczególnie przybity do dechy gwoździem)

0

@korn234 jeśli karne legitne to my z atletico powinniśmy na takich karny ze 2 strzecić no ale ....

0

RSS może od razu zejdźcie k po co się męczyć jprdl

1

@macio_944 bez kitu. K.... Mac

0

Tak jest koooozwa. Dziś real traci jak nic !!!

1

@Kozinho. spoko i taka jest tam tylko do wakacji ... a szkoda ;)

0

dziś real bez rzułfia ? no to nawet jedenastek nie wykorzystają. ojj ryzykyje alboloła ryzykuje a RS ostatnio nie przegrywa

0

@pax Atletico było lepsze bo zagrali jak Albecate jeśli chodzi o nastawienie. Z tym że Atletico mają graczy o topowym profilu a wtedy to już nie przelewki, i trzeba dotrzymać kroku własnie w nastawienu a czegoś takiego u nas nie było. Inna sprawa że grali na pograniczu faulu i (moim zdaniem) jeden z najlepszych u nich Guliano powinien zejść z czerwenią dość szybko ale to nie jest wytłumaczenie na indolencje intensywności u naszych zawodników. Tak swoją drogą ten Gulliano SImeone strasznie mi sie podoba jako zawodnik. Moim zdaniem jeden z lepszych graczy w tej lidze. Jest strasznie wybiegany, waleczny i ma bardzo dobrą technikę, zazdrosze im tego typa.

0

ciekawe co odwalą dziś sędziowie co by przepchnąć real

0

Atleti gra jak ta drużyna ostantio z drugiej ligi jesli chodzi o nastawienie tylko że oni mają umiejętności. Strasznie to wygląda niestety. Nie mamy czym się odgryźć a obrona taka jak zwykle. Ten Guliano z Lookmanem dziurawią nas prędkoscią i agresywnością (szczególnie Guliano - strasznie podoba mi sie ten gracz skąd oni go wzieli kurde)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?