sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronad10 Może jeszcze mu dadzą jeśli ktośto oficjalnie zgłosi
22
valverde co to za k......wa jest. Jakie to są mendy to się w pale nie miesci. A najgorsze że im na to pozwalają. Przecież Benfica to powinna zgłosić co by ten idiota kilka meczy na uspokojenie dostał.
1
@Kismeth Złość sportowa. Znasz termin ? Akurat Eric jest typowym żołnierzem Flicka i nie raz siedział przyspawany do ławy i nie jęczał. Jakbyś oglądał mecze Barcelony to bys miał pojęcie jakiekolwiek o tym akurat graczu. To nie rozkapryszona pipa z przerośniętym ego jak VIni.
0
@Piecu11 no oczywiście że bylo
4
Ale gwizdy. Wszędzie go kochają :)
3
i tak to real odrabia straty . Tu dwa karne z dupy po symulkach, tam wydłużenie czasu o 12 minut i karny w ostaniej, a u nas "nie zauwazył faulu" Kóźwa wstyd tak wracać na fotel lidera no ale oni pewnie się cieszą.
1
@JaCules1211 dokładnie tak. Jakoś jak Real traci to analizują kóźwa z 5 minut do tyłu czy było czysto.
2
Nawet jakby go zawołał to Soto Grado by tego nie uznał (faulu) i nic by to nie zmieniło. Se znaleźli kozła ofiarnego który pewnie miał już przed meczem nakazane jak ma na monitor patrzeć.
0
@Filipem nie wszystko zamieścił ....
1
@heniusss Axel Witsel ten typ lubuje się w łamaniu kości
0
@ReMarcinAl żółte napisy są na twoim wypisie ze szpitala.
4
@Kismeth raczej z tego jak im się ten mecz układał
1
@malypuzon noo z PSG to by były także piękne mecze
3
tylko Laporta zrezygnował i klub się sypie wynikami. Fakty!!
1
wy naprawde sięna tym grado wyżywacie ? kóźwa przecie oni uja grają teraz co ma do tego ten sedzia
0
Żenada ta nasza obrona.
0
A my jako klub mamy wpływ na to kto kupuje nasze akcje ?
0
Komentarz usunięty
3
@LAMC_10 przed nim atletico nie istniało totalnie. napewno nie utrzymywało się w top 3. Ja mam olbrzymi szacunek dla tego jegomościa
2
no i nie podobasz mi się ..... ;)
4
@Kozinho. ten typ to jeden z największych bajkopisarzy lewackich na tej stronie .. w sumie to mam szacunek za wyobraźnie i za zawieziętość (jak już zacznie ) . Gość odklejony i przekłamie ci każdy fakt (jak to u nich bywa, no ale on jest szczególnie przybity do dechy gwoździem)
0
@korn234 jeśli karne legitne to my z atletico powinniśmy na takich karny ze 2 strzecić no ale ....
0
RSS może od razu zejdźcie k po co się męczyć jprdl
1
@macio_944 bez kitu. K.... Mac
0
Tak jest koooozwa. Dziś real traci jak nic !!!
1
@Kozinho. spoko i taka jest tam tylko do wakacji ... a szkoda ;)
0
dziś real bez rzułfia ? no to nawet jedenastek nie wykorzystają. ojj ryzykyje alboloła ryzykuje a RS ostatnio nie przegrywa
0
@pax Atletico było lepsze bo zagrali jak Albecate jeśli chodzi o nastawienie. Z tym że Atletico mają graczy o topowym profilu a wtedy to już nie przelewki, i trzeba dotrzymać kroku własnie w nastawienu a czegoś takiego u nas nie było. Inna sprawa że grali na pograniczu faulu i (moim zdaniem) jeden z najlepszych u nich Guliano powinien zejść z czerwenią dość szybko ale to nie jest wytłumaczenie na indolencje intensywności u naszych zawodników. Tak swoją drogą ten Gulliano SImeone strasznie mi sie podoba jako zawodnik. Moim zdaniem jeden z lepszych graczy w tej lidze. Jest strasznie wybiegany, waleczny i ma bardzo dobrą technikę, zazdrosze im tego typa.
0
ciekawe co odwalą dziś sędziowie co by przepchnąć real
0
Atleti gra jak ta drużyna ostantio z drugiej ligi jesli chodzi o nastawienie tylko że oni mają umiejętności. Strasznie to wygląda niestety. Nie mamy czym się odgryźć a obrona taka jak zwykle. Ten Guliano z Lookmanem dziurawią nas prędkoscią i agresywnością (szczególnie Guliano - strasznie podoba mi sie ten gracz skąd oni go wzieli kurde)