sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon ty ale ja to nie do ciebie pisałem a ty podobno stronisz od polityki ... Rozdwojenie jaźni ?
0
@Arkon a to widze że jednak nie stronisz ok. kojarze opoiwiesz mi o nim ? Bo chyba coiś w tobie siedzi i musz to wywalić na zewnątrz :)
0
@Arkon żę niby kto ? Ty chyba stronisz od polityki więc przewijaj dalej ;)
0
@Gall też mi siętak wydaje a ten odzew chłopaków z tego posta chyba to potwierdza ;)
1
@Rifek że niby się podpaliłem ? ooook. btw to nie ja tu mówie po rusku ;)
2
fajnie fajnie ... czekam jednak na taki jego występ w spotkaniu o o wiele cięższej wadze np z Ateltico teraz jakby coś takiego zrobił to było by coś.
2
@Kinginiesta chłopie sercem jestem całym abyś tam przezył najpiękniesze chwile kibica barcy ;)
2
@Rifek spokojnie damy rade ... jeszcze 2 latka i pa pa pizgać będą twoi ulubieńcy z kraju byle dalej ;)
0
@jaras121 ty dzwonisz w tym temacie ;)
0
@jaras121 Jprdl chłopie idź do lekarza jeśli masz tego typu problemy ;)
0
Wierzycie w remontade z Atletico ? Moim zdaniem to już przewalone z nasyzm stylem (chodzi o obrone). Może i strzelimy nawet 5 goli ale pewnie ze 3-4 też dostaniemy
1
@Sulimo w Ukraińskiej .... Tak ogólnie to miałem do sikorskiego pomimo tego że jest od Tuska naprawde ciepłe odczucia. Uważałem i chyba uważam nadal za mądrego gościa. No ale nie po drodze jednak, a ostatnio BARDZO nie po drodze ;)
1
@Rifek mi wystarcza i na was tez powinny .... ;)
2
Niezłę dymy z tym SAFE. Tak juz abstrahując od tego kto ma racje i czy to wejdzie, jestem pod sporym wrażeniem Boguckiego. Wcześniej typa nie znałem a teraz on wyrasta na prawicy na naprawde mocnego poityka ... w moim odczuciu przynajmeniej
0
@Kgorecki2500 zobaczymy, sam jestem ciekaw.
0
@Kgorecki2500 myślisz że teraz też tak jest ? ;) przecież to widać że są upolitycznieni dokładnie tak samo jak TVp i Republika.
0
@Kgorecki2500 ale teraz będzie mniej lewicowy. ;)
1
TVN sprzedany Amerykanom. Podobno podmiot który kopuł jest bliższy prawicy. Ciekawie może być za chwilę z dziennikarzami koalicji :) pozostanie im TVP ... do najbliższych wyborõw ;)
0
@Salchent leków nie dowieźli widac
0
@mint te tak uważam.
6
Rzymianie chyba też się tak pozdrawiali, może Vini podkablował bo sie znów zesrał że to do niego.
0
@45 ujj wie czy go nie wzywał. Znające tego sędziego i jego podejscie do nas to mógł powiedzieć że widział lepiej i bajlando.
7
Real po mału robi się klubem znienawidzonym przez większość obojetnych mu kibiców. Ba na śmietankowej często latają tekty że kibicują im goście od kilkudziesięciu lat a teraz w zasadzie nie sympatyzują z nimkim grającym bo nie da się ich lubić. Tylko fanatycy idą w zaparte, ale za to pięknie się ogląda jak im rozpieprzają ego jakieś niżej notowane zespoły i oby dzis tak też się stało.
2
Jak by nagranie udostepnili to pewnie Soto grado by poleciał a tak maja kozła ofiarnego.
0
Jesli teraz RM wygra ll jednym punktem z nami to nagroda dla gracza sezony ląduje w wiadome sędziowski łapska. Za takie coś powinna być dożywotnie zesłanie 3 klasy niżej.
3
@Maker0 Przecież Grado to widział. Chcieli urwać nam punkty i poszli po bandzie
1
Wypaczyli tabele na samym jej szczycie no kóźwa brawo ładnie siętam bawią szkoda że zawsze na korzyść Realu i nasząniekorzyść szczególnie Soto Grado menda jedna.
1
@blakkudium ale ta obrona to nasza przy nich to są potwory XD
0
@Arden zawiesili technicznego z varu a wszyscy doskonale wiemu że Soto Grado specjalnie tego nie widział. On robi "błędy" na niekorzyść dla nas non stop. Gościu jest madritistą albo po prostu bardzo nie lubi Barcelony. Na pewno nie jest bezstronny ujj jeden i to jemu powinni się bliżej przyjżeć.
0
@MOLESTA Też mi się tak wydaje.