sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ogólnie łatwy mecz ale ja jestem fanem budowania Bernala. Ten gościu może być naszaym może nie nowym Busquetsem ale ewidentnie widać coraz bardziej po nim że może być gwiazdą
0
taka rozkmina mnie bierze ...real to jest zjednoczony jak musi pep....ć za ciemniejszym że są przeciw rasizmowi i mogę zejsć z nim razem z boiska. Tak to sa słąbe panieniki wspierane przes sędziów którzy z kolei są zastraszani przez ich TV.
W sumie podoba mi sieten ich nowy image XD. Już nawet na notatniku są głosy (starych kibiców bo tak sie opisali) że w sumie to nie mają tam graczy - idoli z którymi się identyfikują. Kurde bele czuje to samo ja nigdy tam nie miałem takich typów. Może jeszcze zmienią stronę bo sreal na ten moment jest mega obrzydliwy
16
Ja tam go lubię bardzo. Kiełbacha przedwyborcza musi być a biorąc pod uwage to co zapodaje nam biedroń i reszta to Lapcio jest przekozak a poza tym nie mam wątpliwości ze jako presi zjada ich kilka razy pod rząd.
17
Gościu jest moim zdaniem źle sklasyfikowany on jest lepszym skrzydłowym niż bocznym obrońcą. To jest pozycja Rasha, Lamina, Raphy nada się jak ta lala tam ale na siłe go do obrony to nie bardzo moim zdaniem. Flick powienie go przerobić na odpwiednią pozycję.
0
Flick też go wypuscił chyba przynajhmniej raz od pierwsej minuty, więc jak na moje oko dostaje to samo co u nas jesli chodzi o występy.
0
@pax pozwalam ....
0
@OBSERWATOR2021 Właśnie dlatego te wszystkie lewackie łepki tak się cieszą. Mają nadzieję na utrzymanie władzy siłą idącą z UE. Z drugiej strony cała prawa strone wie że te jest mega lewar na trzymanie ich z dala od władzy. To bardzo ważna sprawa jest i o ironio w ogóle nie związana z naszym bezpieczeństwem tylko z faktem kto będzie u nas rządził a właściewie oddawał władze(lub nie) w ręce UE
1
@Tabaluga37 Dokładnie. Ramos to była madrycka menda ale miał umiejętności i jakoś mam do niego szacunek mimo wszystko za te batalie które z nami toczył. Był co by nie mówić oddany madrytowi aż do krwi a to musi sie szanować jednak. Asensio to jest co najwyżej stuleja nagrywająca koleżanki
2
@norbi77 hah to są łby .. kurtyna XD
1
@gumaz chopy podobno są w stanie "biologicznie" rodzić (UE coś takiego przegłosowała podobno) więc co to za case w ogóle z tym okresem ;P .. łatwizna i luuuz. a tak już abstrachując od głupot UE to wspułczuje.
3
@Hadim ja tam uwielbiam Rasha
0
@Dankho94isback tak ale walka w parterze nogami to wpisuje si w ten sport. a napiep....nie po ryj.... u to jest boks. subtelna różnica. w piłce ryzyko złamania nogi jest w pisane w zawód że tak powiem ... ale oczywiście tylko idioci grają tak do końca ...
0
@Dankho94isback oglądam mecze Realu często bo to jest nasz najgroźniejszy rywal w LL. Widze co odwalają ... no ale sierp a'la Tyson ... tego jeszcze nie grali. To jest , mega przekroczenie granicy. TO jest buta i pewnosć bezkarności. To co ty opisujesz można zwalić na ferwor walki i wiele drużyn czasami też tak ma. ...
7
@Vegeta88 niech robi co chce dla mnie najważniejsze aby ta menda nie powąchała murawy kilka spotkań. Trzeba mieć nieźle zrytą banie aby coś takiego odjebać, a jeszcze bardziej trzeba być odklejonym aby tego "nie zauważyć" - to było chore, Gościu przerywa mecz bo mu małpa płacze a nie widzi jak inny napier.....la z piąchy w twarz przeciwnika ... nie no luz. I specjalnie piszę - małpa bo dla mnie on się zachowuje jak małpa po porstu - nie chodzi nawet o kolor skóry czy jakieś rasistowsikie jazdy, jego po prostu zachowanie identyfikuje ni kolor. Wiem że dostane bana ale za tego idiote po prostu warto i tak musze odpocząć od tego cyrku
23
Benfica złozyła oficjalnie skargę do UEFA na zachowanie ujaaa Valverde. Oby mu dopier..... grubo za to co odjebał. na notatniku piszą.
0
@gumaz USA, New Jersey w latach 80-siątych kilka miesięcy. Pięć lat wtedy miałem XD
0
Balse ? szybszy jest Kunde ? nie spodziewałem się tego.
2
@Ryoumen ale porobić Zębaczyńskiego to w sumie nic wielkiego tam każde dziecko z podstawówki bygo pozaginało na każdym polu. To taki troche Najman polityki
0
@aszymbeher A ty co ? Załączasz film który potwierdza co napisałem i to jednocześnie negujesz ? Az tak wam już na śmietankowej na łeb padło ? Wstyd kibicować takim pajacom
2
@kundee oczywiście że PIS/PO
1
@Coveta ba, można bezkarnie wyeb....c komuś gonga. Luuuz
1
Ciekawe czy widział jak Valverde bezkarnie
zae .....ał z piachy przeciwnikowi w twarz. Może warto stopniować co jest bardziej karygodne. Bo Thierry widzę też przewrażliwiony na kolor skóry i ślepy na faktyczną fizyczna przemoc.
0
@bartulek98 dość powiedzieć ze zawieszenie by było do końca sezonu zapewne. Ten typ to pomiot jak Pepe. tam kóźwa to mają we krwi.
0
@gumaz Nawet innym samochodem mogli go przepchnąć ? Troche ryzykowne ale pewnie nie byłoby takich strat
1
@Popitek12 znaczy się musztarda francuska ?
2
@Cule1234 I taki typ ma sobie radzić z Tebasem i Perezem ? Już to widze jak będą nim pomiatać.
0
Viniemu to przed każdym meczem przed rozpoczęciem ktoś powinien podchodzić z zakrytymi ustami i mówić mu że jest małpą. Dość szybko by mu się styki przepaliły i by się obraził i przestał grać. Arbeloa by robił wszystko co mu vini każe (sam to przyznał) i walkowery by leciały ;)
0
@PJ777 cicho sędzia uruchomił protokół. Brzmi poważnie. Pobiegali bez sensu pogadali i zaczęli z powrotem grać
1
@Pedri16Future ale oni se chodują raka. zrobilibyśmy wszystko co by powiedział .... kóźwa XD. w zasadzie to mnie to cieszy bo za chwile to się rozleci znowu od środka
2
Ten chlopaczyna co pięsci obskoczył to też troche niekumaty. Jakby zrobił Neymara i teatrzyk to by to sprawdzili na Varze i debil by poleciał