sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam lubię "pod papugami" ;)
1
No sto procent zgodności normalnie :) Pozdro
0
spoko przyjąłem lecz się nie zgadzam ;). Pozdrawiam.
0
ok. Po prostu się nie zgadzamy. Ja napisałem swoje ty swoje. Tyle. Dalej Uważam że Rakitić robi lwią robotę w zespole. Myślę że nasze inne punkty widzenia mogą wynikać z faktu że Rakitic w Sevilli był kreatorem a u nas Lucho nakazał mu rozpierniczać akcje przeciwników i robi to doskonale lecz mało osób to docenia. A z wrodzonego talentu wyjdzie mu czasami ładna bramka lub asysta. Rakitic strzelał bardzo istotne bramki dla nas ostatnio. (tracilibyśmy punkty gdyby nie one). I w 100% nie zgodzę się z tobą że jest niestabilny. Zauważ że on gra non stop praktycznie - to raczej oznacza że robi to co do niego należy i nie grzeszy niestabilnością ;)
0
W poprzednim sezonie Busquets był fenomenalny i na pewno lepszy od Ivana (jego całokształt w całym sezonie). Lecz bazował w zasadzie na olbrzymiej intuicji w ustawieniu oraz fenomenalnych dograniach. Nie widziałem nigdy czegoś takiego u piłkarza - po prostu wiedział gdzie się ustawiać aby kleić grę całego zespołu. To fenomenalna umiejętność lecz zobacz co się z nim stało jak mu tego zabrakło. Jest prawie śmieszny w tym momencie - taki ciapa - nie wie co się na około niego dzieje - źle wychodzi, źle podaje, źle przyjmuje piłke - co chwila babole. Mam nadzieje że to co miał w poprzednim sezonie szybko odzyska. Uważam jednak że Ivan jest stabilniejszym grajkiem (to na pewno) i daje więcej w ofensywie teraz jak i dawał wtedy. To Ivan przełamywał trudne mecze gdy napastnicy nie wywiązywali się ze swoich zadań po za tym nigdy nie schodzi z pewnego poziomu w destrukcji przeciwnika czego nie można powiedzieć o Sergio.
0
Nie zgodzę się z tobą. W zasadzie nie pamiętam meczu w którym Ivan byłby bezproduktywny (pozostała dwójka to inna historia). On robi robotę troszkę inna (destrukcja) i ktoś to musi robić. Nie jest to zbyt widowiskowe lecz niestety konieczne, należy to zauważać i doceniać - nie wszyscy muszą być na świeczniku opinii publicznej by mieli opinie bardzo przydatnych w zespole.
0
Nie przepraszaj - masz prawo się nie zgodzić. Ja uważam jednak że w wielu meczach dają więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. No może za wyjątkiem Busqetsa ostatnio ;)
0
Niestety tak. Powiedzmy że sprzedajemy Masherano w okienku zimowym. I kupujemy grajka innego - młodego perspektywicznego. Naprawdę uważasz ze zaadoptuje się jak Umititi ? Takie przypadki zdarzają się baaaaardzo rzadko. Patrz Denis, Gomes, Arda, Vidal - praktycznie każdy transfer oprócz Francuza trudno się adoptował. W tej chwili mamy luksus w obronie ale i tak jest on na pograniczu - jeszcze jedna kontuzja i jest lipa (a wirus fifa przed nami). Ty naprawdę liczyłbyś że Marlon pociągnie obronę ? Według mnie teraz jest optymalnie mamy na siłę zarabiać kosztem straty trofeów ? Mashe od kilku meczy jest jednym z najlepszych na boisku (obudził się w najlepszym momencie i ratuje nam tyłki) i to nie ważne czy gra na PO czy na DP czy na ŚO. Insynuacje o sprzedaży go aby wyjąć kilka baniek w momencie gdy gonimy lidera, a on jest ostoją linii obrony i naprawdę jako jeden z niewielu daje pewność że nie zawali to niestety jest kretynizm kolego. Ale wróćmy do scenariusza sprzedaży i opcji że wszyscy zdrowi. Mamy wtedy Pique i oczywiście Umititiego + zmiany: Mathieu i jakiś nowy. Jak dla mnie - wypada któryś z podstawy i już mamy niepewną linie obrony. PS. a co z Iniestą ? też sprzedać na pewno gruby hajs by za niego był. Za 2 lata Messi będzie w wieku Mashe uważasz że też powinniśmy od razu opchnąć ? Widzisz są zawodnicy którzy dają tej drużynie coś więcej niż tylko niekwestionowany wkład na boisku. Dają jej jeszcze charakter i swoiste DNA a Masherano się do nich zalicza. Ja nie chce Barcelony "najemników" tylko piłkarzy którzy zostawili tu serca i naprawdę tworzą ten klub.
24
No Pique zaczyna się udzielać. Widać wraca do zdrowia ;)
0
W końcu. Pierwszy mecz Denisa że można go z czystym sumieniem pochwalić i naprawdę widać to jego podobieństwo do naszych asów (Xavi, Iniesta). Oby tak dalej.
0
Grał słabo i to już jego drugi taki mecz. Rozpieścił nas wczesniej super formą to teraz każde jego potknięcie będzie widziane niestety. Lecz jeśli chce być wielkim piłkarzem to musi to przezwyciężyć i tyle. To już Busi się trochę poprawił.
1
Mashe od 3 meczy jest o klase lepszy niz Umtiti. Miedzy innymi dzieki doswiadczeniu i zrozumieniu sie z kolegami. A w chwili obecnej przy stanie kadry ratuje nam sezon. Co ty opowiadasz za kretynizmy. Sprzedac bo ma 32 lata ? Jesli zachowa forme to jest najlepszym okresie. Taki Umtiti to trafia sie raz na 10 lat a lige i lm musimy wygrac w tym roku. Ludzie to chyba patrza na zawodnikow przez pryzmat reklam telewizyjnych w ktorych biora udzial
0
Staral sie staral :)
10
Messi schodzac rzucil butem. Arda lubi to XD
2
To by byla chyba pierwsza sytuacja gdy Messi kombinuje w ten sposob. Nigdy nie widzialem zeby nurkowal. Jak moze biec to nigby nie wybiera opcji "leze" wiec nie sadze ze pogrywal na czas.
0
Bedzie wnukom opowiadal ze pocisnol troche najlepszego pilkarza swiata ;) Ciekawe czy doda ze zrobil z siebie pajaca przy okazji
5
Niedoceniany ale jakze potrzebny. Podobnie sprawa ma sie z Masherano. Ci goscie sa trzonem tej druzyny.
5
Tak mają też prawo zachowywać jakiś rozsądek. Szczerze - trzeba być chyba upośledzonym żeby Javiera sprzedawać po kilku gorszych meczach gdzie przez 3 lata był ostoją tej drużyny.
3
Juz dawno jest nr 1 tylko biale gimby slepe. Wolą reklame majtek.
0
Widze ze lubisz argument kasy. Pytanie jeszcze co dla mlodego gracza lepsze kasa czy trofea. Bo tu chyba nia masz juz argumentu nad wyzszascia Arsenalu. Podejzewam ze Bellerin tak mowi bo nie chce siac fermentu. Licze ze kiedys sie zamelduje u nas i mniejsza kasa nie bedzie mu przeszkadzac za to szafka z trofeami sie ugnie. Arsenal to idealny klub na wiek Bellerina lecz niedlugo od nich odejdzie zapewnie. Wengerowi ten chlopak duzi zawdziecza i tylko dobrze o nim swiadcza te wypowiedzi
0
Glupoty opowiadasz. Cancelo jest zajebisty lecz gorszy od Bellerina no i bardziej skrzydlowy niz obronca
0
On by wygryzl Sergiego ;)
5
No to Paco ma dopiero jaja ;)
1
Racja już więcej dawał Neymar. Straty Messiego dość ostro biły po oczach przynajmniej mnie.
2
A ja to widzę tak. Neymar ma na najwięcej asyst i to jest fakt ale w oczy się bardziej rzuca fakt że on potrafi holować długo piłkę i to też robi. Czasami ją potem niestety traci bo podejmuje to ryzyko. Dlaczego ma najwięcej asyst i są to perełki ? Ponieważ tym holowaniem umie "zawiesić" na sobie kilku piłkarzy na raz utrzymać się przy piłce i odegrać. Niewielu graczy tak potrafi a on tak i też mu to wychodzi (co widać właśnie po statystykach). Niestety natura ludzka zapamiętuje bardziej potknięcia niż sukcesy.
0
E he he komu on tak przywalil w ucho ?
0
Serio ? Przysłania gały ? Widziałeś jak Borussia jechała z Legią ? Portugalczycy też raczej bezproblemowo. Natomiast białe gwiazdki jak to białe gwiazdki nie zniżą się do poziomu grających piłkarzy dla takiej Legii. Więc nie mów hop chłopaku.
2
Szkoda że Busquet zdąży ;)
2
Kogo za Busiego, kogo za Busiego :(
1
Dodam coś od siebie ;)
A było niżej nie doczytałem ;)