tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Dlaczego? Większe absurdy już się widziało :P
6
@Filipem A jeśli rodzice chcą też wspólnie spędzić ten dzień?
0
@LukaszFan jak się raz do roku takie coś się, nawet w dużych ilościach to raczej nikomu nie zaszkodzi
0
@maroon ale tłusty czwartek jest raz w roku i jedzenie pączków to tradycja.
0
@LukaszFan to tak samo jak potrawy wigilijne można jeść w przeciągu całego roku, a nie tylko w ten jeden konkretny wieczór.
7
@mrboom marmolade de la marmolade
0
@A4ron najlepiej jakby w ekstraklasie spadli stołeczni ;)
3
@Wossi61FCB lew nie sprzymierza się z kojotem
0
@Pedri16Future albo inny natenjahuj
0
@Eklerek O raz za dużo :P i to nie dzięki Bogu a przez Niego.
2
@mordini123 zjadł literkę i wielkie halo :P
1
@Ptasior Dał szansę innym ;)
0
@clyde Ja miałem koszulkę Żurawskiego, ale z reprezentacji. Jeden gościu w szkole do mnie zawsze mówił "cześć Maciej" :P
1
@July_6_BcN Z wiązań mi to wyjęłaś :P
9
@barcowy1899 Iniesta - Busi - Xavi
1
@macio_944 Bo coraz mniej osób interesuje zdanie szefa organizacji zwanej Kościołem Katolickim ;)
1
@maroon Polacy mają to do siebie, że "lubią" źle oceniać swoich rodaków, a im bardziej wpływowych, uznanych tym lepiej im to idzie :P
0
@Edoss Jedni i drudzy rządzą światem, ale w inny sposób :P
1
@malypuzon wszystkie ;)
2
@Karol145 ja mam passata i non-stop coś się psuje. To chyba jest Niemiec z Afryka ;)
0
@Edoss jest taka organizacja, państwo 404 ;)
1
@mekston każda seria kiedyś się kończy ;)
1
@liberoFCB on może zdobyć więcej niż Adam i Kamil, ale musi być prowadzony przez odpowiednie osoby. Niech go chronią przed Maciusiakiem i innymi podobnymi trenerami ;)
1
@July_6_BcN przypominają się czasy pana Adasia ;)
3
@Nicko on ma potencjał na to, żeby być lepszy od Adama i Kamila.
1
Brawo Domen! znaki
3
@Stinger_ I bardzo dobrze
0
@Matheu12 a świrowanie panów z gwizdkami w piłce kopanej oglądasz :P
0
@Uukasz_93 To może tylko dla niego się odwróci :P
4
Wąsek chyba niestety bez medalu