0

@Kazragore Dlaczego? Większe absurdy już się widziało :P

6

@Filipem A jeśli rodzice chcą też wspólnie spędzić ten dzień?

0

@LukaszFan jak się raz do roku takie coś się, nawet w dużych ilościach to raczej nikomu nie zaszkodzi

0

@maroon ale tłusty czwartek jest raz w roku i jedzenie pączków to tradycja.

0

@LukaszFan to tak samo jak potrawy wigilijne można jeść w przeciągu całego roku, a nie tylko w ten jeden konkretny wieczór.

7

@mrboom marmolade de la marmolade

0

@A4ron najlepiej jakby w ekstraklasie spadli stołeczni ;)

3

@Wossi61FCB lew nie sprzymierza się z kojotem

0

@Pedri16Future albo inny natenjahuj

0

@Eklerek O raz za dużo :P i to nie dzięki Bogu a przez Niego.

2

@mordini123 zjadł literkę i wielkie halo :P

1

@Ptasior Dał szansę innym ;)

0

@clyde Ja miałem koszulkę Żurawskiego, ale z reprezentacji. Jeden gościu w szkole do mnie zawsze mówił "cześć Maciej" :P

1

@July_6_BcN Z wiązań mi to wyjęłaś :P

9

@barcowy1899 Iniesta - Busi - Xavi

1

@macio_944 Bo coraz mniej osób interesuje zdanie szefa organizacji zwanej Kościołem Katolickim ;)

1

@maroon Polacy mają to do siebie, że "lubią" źle oceniać swoich rodaków, a im bardziej wpływowych, uznanych tym lepiej im to idzie :P

0

@Edoss Jedni i drudzy rządzą światem, ale w inny sposób :P

1

@malypuzon wszystkie ;)

2

@Karol145 ja mam passata i non-stop coś się psuje. To chyba jest Niemiec z Afryka ;)

0

@Edoss jest taka organizacja, państwo 404 ;)

1

@mekston każda seria kiedyś się kończy ;)

1

@liberoFCB on może zdobyć więcej niż Adam i Kamil, ale musi być prowadzony przez odpowiednie osoby. Niech go chronią przed Maciusiakiem i innymi podobnymi trenerami ;)

1

@July_6_BcN przypominają się czasy pana Adasia ;)

3

@Nicko on ma potencjał na to, żeby być lepszy od Adama i Kamila.

1

Brawo Domen! znaki

3

@Stinger_ I bardzo dobrze

0

@Matheu12 a świrowanie panów z gwizdkami w piłce kopanej oglądasz :P

0

@Uukasz_93 To może tylko dla niego się odwróci :P

4

Wąsek chyba niestety bez medalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?